Великобритания - тема [87] Пролетно - Лятна Много Коронована Локдаунска

  • 34 591
  • 764
# 240
И ние гласувахме по пощата, Ина, единият от Лондонските кандидати е женен за българка. Обаче как се казваше, нямам идея.
Виж целия пост
# 241
Чистачките на колата не смогваха сутринта - егати и пороя!

Още миналата седмица гласувах аз по пощата. Ние сме силно червен район, та от сега са ясни резултатите. За полицията обаче ми е интересен развоя.
Виж целия пост
# 242
Brian Rose....мисля беше.
Виж целия пост
# 243
И ние миналата седмица по пощата Hands Plus1
Виж целия пост
# 244
От чисто любопитство, кой е "зетя"?
Женен за българка. Голяма реклама му правят по българските групи, а и по българската преса. Ще има хора, които ще гласуват за него само защото е женен за българка, без да знаят какви точно планове има за Лондон. Американец е, Brian Rose, последения в статията на BBC
https://www.bbc.co.uk/news/uk-england-london-55748037
Виж целия пост
# 245
Oh my days, изобщо не знаех за жена му, че е българка. Иначе на всички им четох резюметата. Синът ми супер сериозен ни агитира да сме гласували за Нико, или както там се произнася, ютубър-а 😃
Виж целия пост
# 246
Общо взето от брошурите за гласуване човек трудно може да се ориентира. Знам само, че не искам повече този Садик да е кмет и май единствения начин е да се гласува където вота ще е концентриран и партиен, тоест за Торитата. Сегашния ни вдига кансел таксата вече два пъти за две години. Хайде да ме извинява.....ще плащаме ние горница щото Абдул не плаща с години и Вуте трябва да му поеме разхода. Аман.....
Виж целия пост
# 247
Кансъла кажи речи навсякъде се вдига постоянно. Ние нали сто пъти се местихме та проследих в различни райони в страната.
Мисълта ми е че не е политика само на вашият кмет Simple Smile
За тукашния кандидат за който гласувахме, харесах концепцията му за града, от друга страна е от партия която предпочитам като бонус.
Виж целия пост
# 248
Хубаво вдига ама и услугите спрямо нея са намалели ......от колко време чакаме да се поправи Ел. Вратата към паркинга за да няма достъп до него от външни лица или домофоните? На база какво ми вдига .....отделно откак е той доста бавно вървят ремонти и други подобни наоколо. Да беше изградил някое училище за специални нужди в повече......, Че и там проблемите са все под килима. Може ли за цялата зона да е едно и да чакат хората с години.
Виж целия пост
# 249
Кансъл таксата се покачва всеки април
Виж целия пост
# 250
Би било хубаво някоя дама да замени сегашния ви кмет. Ще ги разгледам после кандидатите. Доста са колоритни някои.
Виж целия пост
# 251
На нас не.....няколко години си беше една и съща последно. И последните две се вдига, но пък каквото получаваш отвън като сървис и в самата сграда намалява. Това прави неприятно впечатление.
Виж целия пост
# 252
Здравейте момичета, някой знае ли колко време отнема отговора за кандидатстването за статут в момента? Миналата година одобриха детето за 5-6 дни, а сега за другото вече месец чакаме и няма отговор.
Виж целия пост
# 253
Аз наскоро сменях статут на децата, на едното дойде след два месеца, на другото след три. Моят още не съм го сменила, защото предполагам сега са доста претоварени с много подавани статути, мисля след като мине еуфорията да сменя и моя с този на мъжа ми.
Виж целия пост
# 254
Хубаво вдига ама и услугите спрямо нея са намалели ......от колко време чакаме да се поправи Ел. Вратата към паркинга за да няма достъп до него от външни лица или домофоните? На база какво ми вдига .....отделно откак е той доста бавно вървят ремонти и други подобни наоколо.
Това не са ли работи за местните ви кметове? Помня че имахме кмет за всеки регион в Лондон, ама пък това беше преди 10ина години де, не знам сега кой отговаря за това...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия