Турски филми и сериали - обща тема за общи приказки (5)

  • 67 261
  • 767
# 660
Фемиии, я виж кво става тук. 😀



Въх ,Пепелче от нерде го видя и донесе Heart Eyes
Тенкю джанъм Hug
Какви са тези луни и слънца с Чаан Ърмак .
Вчера писах новината от блу тв.  Втори сезон плануват от 26 август.
А ,какъв горещ тийзър пуснаха нема цензура.
Само да се докопам на компа и ще го сложа специално за теб и всички които харесват  похотливият продюсер Stuck Out Tongue Winking Eye И много се е разтанцувал.  People Dancer
Виж целия пост
# 661
Това са наградите на Дизилах, Феми. В тия награди кажи-речи всичко е отишло при "Вратата". Grinning
Виж целия пост
# 662
Тине не съм наясно кво е Дизилах знам че гледат рейта от там.
Радвам се че да дали награди на Чаан Ърмак за режисьор на Йешилчама.

Вратата какво и харесват пък и на Ханкер ама вкусове и усещания различни и всякакви.

От летните ще гледам само приказката.
Почнах в малко от тела ама друго си е на екрана и монитора.

Алп е страхотен мачо особено с косицата .
И за какво къртиха една дупка и Пойраз гледа и си вика таз нема да направи нищо.
Ето така се кърти мацееее гледай Joy
И по баклава Heart Eyes
Виж целия пост
# 663
Ей този сайт, Феми - https://dizilah.com/
Аз много го харесвам, винаги поднасят инфото ясно и точно, имат и забавни коментари в туитър.

На мен "Вратата" много ми харесваше в началото, наистина. После обаче разводниха и ми стана скучен, а в момента леко даже неприятен, ама... Sad
Виж целия пост
# 664
Забравих може би ще погледна и този на Суде Гюрел  ,ама да не обещавам.

Идеята за Вратата не е лоша ,ама няма как без излишни неща за запълване.
Съгласна съм че им е много трудно с цензурата   и пискат за какво ли не.
Истината е в платформите и набират сила и ги предпочитат.
Времетраенето нормално.
Виж целия пост
# 665
Ами и ний сме сайт, бре! Да вземем да си направим едни награди!
Без майтап, ама в следващата тема ще взема да пусна една анкета за най-добрите сериали на сезон 20/21. Само се чудя дали за всички /аз и не ги знам колко са/ или само за по-популярните сред интернет-феновете. Май ще е по-добре второто.
Значи чакам предложения за номинации, кои филми да включим в анкетата!
Виж целия пост
# 666
”Неверният”
“Имало едно време в Чукурова”
“Червената стая”
“Мафията не може да управлява света”
“Апартаментът на невинните”
“Момичето зад прозореца”
“Родният ти дом е твоята съдба”
“Почукай на вратата ми”
“Наследство”
“Основателят Осман”
“Разузнаване”
“Пробуждане:великите селджуци”
“Нападателят”
“Ярки пламъци”
“Скорпион”
“Имало едно време в Кипър”
“Основателят Осман”
“Обади се на агента ми”
“Чудото доктор”
“Моят баща е герой”
“Стъклени тавани”
“Къща от хартия”
“Пустота”
Виж целия пост
# 667
Добавям "Последно лято"
Виж целия пост
# 668
    Вавилон
    Учителят
    Мраз
    Рамо
    Моята лява страна
Виж целия пост
# 669
Добра идея за класация и сериали,  ама не гледам всичко. 
Моят човек не го изпускам но за мен фаворит е филмът му който излъчиха през март и стана успешен и гледан по света.
Виж целия пост
# 670
Аз добавям и сериала на Беренка - Атийе. Също и 10 хил. крачки. И Невинност биваше основно заради каста, но свърши.
Виж целия пост
# 671
Също добавям и Психолог(Terapist) и Линията, която ни разделя.
Виж целия пост
# 672
Джиджи, хареса ми идеята ти да си направим наши награди. 🏆
Да вземем да им измислим и име няма да е лошо. 😀

Какво ще кажете да включваме  само филми, започнали през 2020, за да облекчим списъка?

Иначе за 2021 се сещам и за:

Марашлъ,
Изкупление,
Толкова дълго те чаках.



А за летните да не говорим. 😀
Виж целия пост
# 673
"Уважение" и "50 м2"
Виж целия пост
# 674
Може да ги разделим на категории - започнали през 2020; приключили; започнали лятото на 2021… Ром-коми, драми, исторически…
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия