Пъзели 31

  • 41 044
  • 752
# 615
Май още намаления има...
Виж целия пост
# 616
Май още намаления има...
Аз не мога да видя нови намалени неща,но може и да изпускам нещо
Виж целия пост
# 617
Поне в моите любими няма никакво движение. Още ще се наложи да чакам
Виж целия пост
# 618
Ето го нареден на Кастораланд,  беше страхотен.



Никакви забележки по качеството нямам.
Виж целия пост
# 619
Много ми харесва този Касторланд, излъчва уют.
Виж целия пост
# 620
Ето го нареден на Кастораланд,  беше страхотен.



Никакви забележки по качеството нямам.

И през стъклото гледаш снега ♥️. Само аз ли харесвам всички пъзели, които мерна 😊
Виж целия пост
# 621
300 парчета, точно като за следобедното кафе. Не ми отне даже и един час, но ми напълни очите Simple Smile

Виж целия пост
# 622
HighSpeed наистина е много хубав!

Аз идвам само да препоръчам, ако някой се чуди дали да си го вземе все още от намаленията. Започнах много намаления на Master pieces с шарените сгради - страхотен е, дебел картон и уникално нарязани парчета, това вече наистина са нестандартни части. Без плакат е обаче, явно малките кутии са така.

https://www.ozone.bg/product/pazel-master-pieces-masters-of-phot … ight-canal-500pc/
Виж целия пост
# 623
Май всички в неделя сме редили пъзели:satisfied: И аз завърших моите криви къщички. Голямо забавление ми беше, и клоните се държаха прилично и се наредиха бързо.
Мона Лиза, ти питаше за сравнение между  пъзела на Anatolian  с бухалите и този на Educa.  На Едука са една идея по плътни, почти незабележимо, и се редят много леко. На Anatolian ми се захващаха парчетата, ако се наложеше да извадя някое. И на двете марки редя за пръв път и може мнението ми да не е съвсем точно.
Не можах да направя хубава снимка, в действителност пъзелът е много по-красив и с плътни ярки цветове.
ПП. Моля, ако може на лични някоя добра душа да ми обясни как да намалявам размера на снимките за да не заемат толкова място.Rage
Виж целия пост
# 624
Май всички в неделя сме редили пъзели:satisfied: И аз завърших моите криви къщички. Голямо забавление ми беше, и клоните се държаха прилично и се наредиха бързо.
Мона Лиза, ти питаше за сравнение между  пъзела на Anatolian  с бухалите и този на Educa.  На Едука са една идея по плътни, почти незабележимо, и се редят много леко. На Anatolian ми се захващаха парчетата, ако се наложеше да извадя някое. И на двете марки редя за пръв път и може мнението ми да не е съвсем точно.
Не можах да направя хубава снимка, в действителност пъзелът е много по-красив и с плътни ярки цветове.
ПП. Моля, ако може на лични някоя добра душа да ми обясни как да намалявам размера на снимките за да не заемат толкова място.Rage


Разкошни тия къщички! Кога ги купувахте, май сега ги няма
Виж целия пост
# 625
Купих ги от магазина на Малчугани, и в сайта им ги има дадени
https://malchugani.com/educa-17091-byalo-i-podredeno-karla-dzher … -pzel-500-chasti/
И тези много ми харесват, но не ги намирам из нашите сайтове.
Виж целия пост
# 626
Още един Clementoni е готов. Започнах таитянките на Гоген - обичам Bluebird, супер е за редене!


High Speed, много успокояващо изглежда този малкият. Супер сладък!
sali, аз снимките си ги пращам на себе си във Фейсбук, после ги мятам тук Simple Smile
Виж целия пост
# 627
Ха-ха, Тони, лесно ви е на вас младите да мятате насам, натам. Това и внукът го може, но аз - не Blush  Благодаря за съвета, утре ще пробвам.
Виж целия пост
# 628
Sali, всички рисунки на този художник са страхотни. Чудесни цветове, точно такива обичам! Не се притеснявай за картинките, не са големи, той сайтът си ги оразмерява автоматично като ги качва, има единствено изисквания да не е много голям самият файл, защото иначе няма да се качи.

Тони, уникален пъзел, как много ли беше труден?  И аз много, много харесвам Bluebird, само парчетата са ми една идея по-ситни от желаното.

Аз ако направя сравнение между Кастораланд и Анатолиан, по един съм редила от двете марки, Кастораланд е много по-добре.
Виж целия пост
# 629
Добро утро Simple Smile

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия