Пъзели 31

  • 41 044
  • 752
# 660
Много съм доволна. Ще купувам още Касторланди.

Виж целия пост
# 661
Много съм доволна. Ще купувам още Касторланди.



Уникален е! Много ми харесва, явно защото прилича на картинките на Master pieces Joy
Виж целия пост
# 662
И от мен един Касторланд, малък.
Виж целия пост
# 663
Аз си наредих Арт пъзела. Добре си беше, само има едно повтарящо се парчеце, но по-добре така, отколкото липсващо. За пръв път ми се случва в един ден да започна и да завърша пъзел - започнах го в 7 сутринта и го свърших в 3 следобед.
Сега ми остават два на Eurographics, градински. Нкрая тотемът, който ми е за рамкиране и ще ми заеме килимчето за известно време. Като го почна него, ще поръчам следващите, да идват. Дано задържат още малко намаленията в Озон.
Виж целия пост
# 664
Един бърз от 500 части, колкото за следобедното кафе. Купих го за дъщерята, но тя не го хареса. Аз обаче бързо му видях сметката.

Виж целия пост
# 665
Ето го и онзи Falcon, който оставих в Айтос почти направен. Липсват 2 парчета,водя преговори дъщеря ми да ги изрови от някъде.
Тези Falcon са просто уникално качествени пъзели.


Разбрахте ли, че в озон има вече White mountain?

https://www.ozone.bg/brand-white-mountain

Не са намалени, разбира се.
Виж целия пост
# 666
Днес, покрай ремонта вкъщи, реших да преброя неотворените пъзели. 30-т бройки, а в списъка в озон съм редуцирала желания до 23-и ))). Пълна лудост е нашето хоби!
Виж целия пост
# 667
Разбрахте ли, че в озон има вече White mountain?

Да, и три пейзажа вече са ми в списъка.

Обаче видяхте ли, че се е изчерпал лунният пъзел на Шмид?
https://www.ozone.bg/product/pazel-schmidt-ot-1000-chasti-1000-whispered-dream/
Уж беше от новите, разочарована съм. Как пък успя да свърши, не разбирам, толкова ли малко бройки зареждат?

La_Valletta, чудесна колекция ❤

sali, този Париж много ми харесва! Имам го и аз, чака си реда.
Виж целия пост
# 668

Разбрахте ли, че в озон има вече White mountain?

https://www.ozone.bg/brand-white-mountain

Не са намалени, разбира се.
Еее, вчера пуснах поръчка, а бих ги пробвала по принцип.
Виж целия пост
# 669
Лунния пъзел го фиксирах веднага. Понеже ме е срам вече да поръчвам вкъщи, подходих стратегически - обявих, че го искам подарък за рождения си ден, който е през декември SmileSmileSmileSmile. Та, сега е купен и чака да порасна.
Виж целия пост
# 670
И аз си добавих един зимен в любими ))).

Тъкмо исках да споделя, че в Jysk има чудни рамки за пъзели, но сега видях, че намалението свърши. Бяха по 20-т лв, но ги намаляват редовно.
Рамкирах няколко от 1000 ч.
Виж целия пост
# 671
La_Valletta, каква марка е и как се казва този пъзел с елхичката?

Аз започнах един, който взех от Тони, цели 1500 части.
https://www.ozone.bg/product/gold-puzzle-party-in-the-woodland/
Виж целия пост
# 672
Ще погледна рамките непременно, много благодаря за инфото! Мен 20 лв за рамка ме устройва като цена, но ако има промоции, с кеф ще се възползвам.
Виж целия пост
# 673
La_Valletta, ухааа, красота🥰
Виж целия пост
# 674
Мона Лиза, това е пъзелът
https://www.ozone.bg/product/pazel-galison-christmas-carolers-sq … e-boxed-1000-pie/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия