Цистит - традиционно и алтернативно лечение - 8

  • 30 026
  • 755
# 615
Ти утре ли беше на преглед?

Дано намериш адекватно лечение!
Виж целия пост
# 616
Минах прегледа, да споделя...
Пак 10 дена антибиотик - Зинат.
И по мое огромно настояване ми изписа и 20 дена след това Нитрофуронтоин(май така се пише), който обаче не се продава в бг аптеки.
Някакви идеи от къде и как да го купя ??
В Гърция го имало, ама нямам ходене до там, нито познати.
Виж целия пост
# 617
Купуват го от някаква онлайн аптека Промахон.
Който знае, да даде линк.
Виж целия пост
# 618
Хора, колко пъти вече писах, че се продава в бг аптеки поне в София. Ул. Фритьоф Нансен, аптека Новиа.
Виж целия пост
# 619
Хора, колко пъти вече писах, че се продава в бг аптеки поне в София. Ул. Фритьоф Нансен, аптека Новиа.
И док каза, че го има "някъде в София, до 2-ра градска и на още едно място до света Екатерина",ама там не съм стъпвала, а той дори името на аптеката или адрес не можа да даде.
Много благодаря! 🤗
Виж целия пост
# 620
Вервам, как ти го изписа, в каква дозировка?
Виж целия пост
# 621
Здравейте! Някой може ли да ми препоръча добър уролог в Пловдив?
Виж целия пост
# 622
Вервам, как ти го изписа, в каква дозировка?
Нитрофуронтина 20 дена по 1 таблетка вечер , 100 мг.
А Зинат - 2 пъти по 1 таблетка.
И някакво противогъбично ми изписа + пробиотик.
Виж целия пост
# 623
И аз от "Промахон"го поръчвам .Пиша им на вайбър,на този тел.+359892794245
Виж целия пост
# 624
Здравейте момичета! И аз пак закъсвам. Днес силно мътна урина, леки болки и една тежест ниско долу, смъдене. Утре не съм на работа, та ще нося стерилна за изследване. Сигурно пак ще е старата приятелка Ешерихията(гад мръсна!!!)
Виж целия пост
# 625
Смъдене ми е било сигурен симптом на мен.

Здравейте! Някой може ли да ми препоръча добър уролог в Пловдив?

Ако е за цистит, Богдана Попова.
Лично нямам мнение, но я похвали едно момиче, имам ѝ доверие.
Виж целия пост
# 626
Благодаря Simple Smile Писах на Промахон.

Момичета, да ви питам и нещо друго , покрай всички антибиотици, какви пробиотици взимате?
Освен всичко друго, почнах и да фалирам покрай тази ешерихия.Всеки месец по 100-200 лв за лекарства ми идват в повече.
Та, препоръчайте някой пробиотик, на сносна цена.Аз по начало нямам проблеми със стомаха, обикновено си пия антибиотиците без пробиотик и не съм имала проблеми, та може да не е някакъв супер специален.
Виж целия пост
# 627
Аз пия Прокомбо, но е към 20 лв.
Предния път с Ципрофлоксацина не пих от началото и ми предизвика страхотен запек и после взех Пробиен, но не помогна много.

А на теб какво противогъбично ти предписаха и как ще го пиеш?
Виж целия пост
# 628
Аз също нямам проблеми със стомаха от АБ.
Обаче сега реших да си купя Прокомбо, много го хвалят в други теми. В аптеките на Софарма беше на промоция, 13.49.
Може би още да е.
Но на мен ми подейства зле. Спрях го след петата капсула, защото страшно ме запече. Аз си знам, че така ми действат пробиотиците и не ги пия, но заради проблемите след Боровинката, реших да пробвам.
За последно ще ми е.
Виж целия пост
# 629
От Промхон ми предлагат Фуролин, дали е същото?Все пак ще го пия 20 дена...
За гъбичките е микомакс таблетки(на 3, 7 и 10-ти ден) Simple Smile
От Цистостопа имам разстройство, сега от АБ, ако ми стане запек, ще е тъкмо Grinning
Прокомбо , опаковката, за колко дни е?

п.с. намерих Нитрофуронтоина в Новиа, от там ще го взема Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия