Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 410

  • 47 261
  • 736
# 300


Мави иска да дадат втори шанс на Халисе.
Мехмет Ефе е дядо Ефе - благодарение на който имаха завещанието и станаха богати.
Снимката му е горе в стаята на последния етаж. Историята с меча, която Санджар разказа на Мелек.
Виж целия пост
# 301


Мави иска да дадат втори шанс на Халисе.
Мехмет Ефе е дядо Ефе - благодарение на който имаха завещанието и станаха богати.
Снимката му е горе в стаята на последния етаж. Историята с меча, която Санджар разказа на Мелек.


 Сетих се ,че е символ, ама просто името ми е смешно
Скрит текст:
сещам се за Капитан Петко Войвода, дето все питаше в кафенето момченцето - Мемет, расте ли пиш-та Joy

За втория шанс не съм съгласна,гледам и Санджар е скептичен и на тръни , той много добре познава майка си, ама пак тръгна да и целува ръка
Виж целия пост
# 302
Момичета и аз съм тук.Благодаря,че пишете по нещо,та да съм в час.Безпроблемен нет на всички.Blush
Виж целия пост
# 303
Студено е още да се вечеря навън, стоят с палтата ,само Мави по гащиризон,между другото много добре и стои
Виж целия пост
# 304
Санджар гледа майка си с недоверие.
Дано я държи под контрол...

Ей, страхотни са Енгин и Туба.
Санджар я покани на танц.
Виж целия пост
# 305
То беше един танц, срязаха го преди да започне - нали било Рамазан, много-много да не се разпускат Anguished

 

 

  Това чудо Халисе по Каврук някакви ги бълваше

  Санджар казал на Мави,че не вярва на майка си ,но Мави все пак да се преместели  за малко и ще видят. Това може да им струва много...

  Надеждата ми е ,че Санджар държи майка си под око и не и вярва изобщо. И защо се подлагат на това, да му присяда храната
Виж целия пост
# 306
Каква я мислихме, каква стана.
Заглавието си ни го подсказваше. Голяма гад е тоя Седат.

Омръзна ми от затвори и подобия.
Отивам свидетел на Санджар, щото трима малоумника не стигат.
Да го заровят пак под марурите при баба Фериде.

И всичко стана заради Халисе.
Виж целия пост
# 307
Накратко, какво стана, Седат мъртъв ли е

Заглавието подсказваше, от това ме беше страх - че колкото да се опитва Санджар не може да избяга от съдбата
Виж целия пост
# 308
Накратко, какво стана, Седат мъртъв ли е

Заглавието подсказваше, от това ме беше страх - че колкото да се опитва Санджар не може да избяга от съдбата

Мисля,че трябва да е извикал полиция отивайки към това място.
Виж целия пост
# 309



https://www.youtube.com/watch?v=cVnRtazPIg4

"Дъщерята на посланика", 49 епизод - ОРИГИНАЛ.
Виж целия пост
# 310
Добро утро,



Краткото щастие на семейството.Heart

Не упреквам Санджар.Как да гледа Мави като примамка на Седат и завързаните Каврук и Зехра.

Няма закон за гадния адвокат.

Момичета, Hug Flowers Bouquet

Здрав и споконе ден.
Виж целия пост
# 311


Добро утро момичета.
Рано е за танц, но Санджар е толкова сладък със закачката за зейбек.
Да имаме успешна сряда и чакаме нещо ново да научим.

https://twitter.com/enginceEA/status/1384721231388323843

Кратък миг от сета - от влизането в конака на Санджар, Мави и Мелек.
Пуснете си звука, така е приятно да се усети атмосферата и смеха на Енгин.
Виж целия пост
# 312

Добро утро момичета Two Hearts
Хубав и успешен ден сряда!

Комисаро-девревски е, но започвам с Ефеоглу фемили - щастливи, усмихнати, обичащи се...
Снощи хванах само края на серията, прочетох каквото бяхте написали и понеже нямам търпение - започвам да гледам с руската озвучка.
Виж целия пост
# 313


Рейтингът стабилен. Смяната на деня на излъчване оказва влияние.
Всеки ден и сериал си има своите зрители. Както и да е.



Социалният и той стабилен. Ама много стабилен.
Виж целия пост
# 314
Направо преполових серията.
Не знам за вас, но лично мен Яхя ме дразни до този момент неимоверно много.
Залепил се е за Елван като репей и няма махане.
Халисе е гадна до дъното на душата си - това чудо дали въобще ще разбере някога какви пагубни за всички са нейните действия?
Разбрах, че Дуду въобще не е впечатлила Седат с нищо.

Дотук - сякаш Елван, Яхя и вземането на опеката над бебето са ми в превес от основната линия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия