Хипоспадия 8 или деца с урологични заболявания оперирани в Сърбия

  • 47 289
  • 769
# 705
Здравейте, детето ми вдигна 38,8 температура на 8мия ден от операцията. Ходихме в Бел Медик, правиха изследвания абсолютно всичко е в норма, само на прегледа казаха леко червено гърло. Обаче той цяла нощ температура изобщо не я сваля, сега сутринта също. И преди е бил болен, но поне е спадала температурата  и сутрин рядко се будеше с температура. Някой случвало ли му се е? Говориха с д-р Джинович и според него не е от операцията.
Моето дете вдигна температура 2 дни след операцията. Беше с температура 5 дни (висока) и нямаше сваляне, без никакви други симптоми. Ходихме 2 пъти да пускаме изследвания (кръв) защото си мислеха, че е лепнал вирус, но с тях всичко беше наред. След 5тия ден се появи ужасен обрив който с всеки изминал ден ставаше по-зле, а педиатрите твърдяха, че е от температурата. Накрая изпратих снимка на личната в България и тя каза, че е алергична реакция от антибиотика и спешно трябва да потърсим лекар. Озовахме се отново в Бел Медик и чак тогава разбраха, че е от антибиотика, защото на детето започнаха да му се подуват ушите. Така се случи при нас, незнам какво може да е при Вас, но за педиартите имам съмнение, защото просто при нас така се развиха нещата. Иначе д-р Джинович и екипът му са чудесни.
Виж целия пост
# 706
На вас изписаха ли ви антибиотик след операцията?
Възможно е да е хванал вирус.

Да, след операцията се пие антибиотик 15 дни. Иначе сега и Богдан го видя, неговото дете е било така 2-3 дни само с температура, явно е вирус.
Виж целия пост
# 707
Както споделих сина ми се оказа с бактерия. Вчера пуснах в още две лаборатории стерилна урина, за да видим какво ще излезе. Всички показатели на обща урина са в норма. Доктор Джинович не ми отговори и затова утре тръгваме и ще видим на място какво ще стане. В 17:00 имаме час при педиатър. Притеснението вече сериозно започва да нараства. Искам да попитам тези, които скоро са минавали граница дали изискват тестове за влизане в Сърбия? Също в случай, че ина положителен антиген преди операцията запознати ли сте каква е процедурата?
Виж целия пост
# 708
Амазонка,
От повече от 1 г. Сърбия не изисква тест за влизащите от България.
Що се отнася до положителен антигенен тест на място - отменят ви операцията.
Имаше такива случаи, семействата се върнаха в България, излекуваха се, и след това насрочиха нова дата.
Надявам се, че ако д-р Джинович не е отменил датата за операция, това означава, че от понеделник ще оперира , дай боже.
Вие къде ще отседнете?
Виж целия пост
# 709
Амазонка,
От повече от 1 г. Сърбия не изисква тест за влизащите от България.
Що се отнася до положителен антигенен тест на място - отменят ви операцията.
Имаше такива случаи, семействата се върнаха в България, излекуваха се, и след това насрочиха нова дата.
Надявам се, че ако д-р Джинович не е отменил датата за операция, това означава, че от понеделник ще оперира , дай боже.
Вие къде ще отседнете?
Всеки ден през половин час проверявам имейла си, но няма отмяна на операцията. Ние и предния път и сега отсядаме при Никола-beba aparment. Намерихме го в букинг, на 5 мин. пеша от болницата.
Виж целия пост
# 710
Ок, просто разсъждавах, че ако сте при Олга, тя също щеше да реагира.
Щом нямате отмяна от доктора, не мисля, че ще има проблем.
Виж целия пост
# 711
Здравейте, днес бяхме на превръзка и Богдан каза, че можем да го изкъпем, а му е 10ти ден от операцията, още не е свален цистофикса. Някок друг къпал ли е детето си. Толкова много бях изчела темите във форума и знам, че не може да се къпе и се притеснявам сега какво да правим.
Виж целия пост
# 712
Принципно и на нас казаха, че може да се къпе с душ. Но аз лично изкъпах Михаил на 14 ден с душ. Дотогава го миех на части.
Как е детето, още ли е с температура?
Виж целия пост
# 713
Принципно и на нас казаха, че може дасе къпе с дъш. Но аз лично изкъпах Михаил на 14 ден с душ. Дотогава ги миех на части.
Как е детето, още ли е с температура?

Още да, не се влияе от нищо, вече има к диария. 😓
Виж целия пост
# 714
Принципно и на нас казаха, че може дасе къпе с дъш. Но аз лично изкъпах Михаил на 14 ден с душ. Дотогава ги миех на части.
Как е детето, още ли е с температура?

Още да, не се влияе от нищо, вече има к диария. 😓
Много неприятно,
Видя ли го педиатър?
Ако трябва да заплатиш педиатъра, вземи си фактурата и касовата бележка, както и лист от прегледа. Ако имате здравна застраховка ще ви покрият разхода.
Те обикновенно викат педиатър, но ако решиш, попитай си за преглед. Направете пак кръвна картина.
Когато оперираха Михаил, той направи усложнения. Консултирахме се с хематолог в Бел Медик, направиха и нова кръвна картина с показатели, съобразно усложненията.
Застрахователя ми заплати целия разход. Дори ми казаха да дам и фактурата от преводаческата фирма (която ми преведе документите за този преглед).
АМАЗОНКА,
д-р Джинович оперира вече
.
Виж целия пост
# 715
Принципно и на нас казаха, че може дасе къпе с дъш. Но аз лично изкъпах Михаил на 14 ден с душ. Дотогава ги миех на части.
Как е детето, още ли е с температура?

Още да, не се влияе от нищо, вече има к диария. 😓
Много неприятно,
Видя ли го педиатър?
Ако трябва да заплатиш педиатъра, вземи си фактурата и касовата бележка, както и лист от прегледа. Ако имате здравна застраховка ще ви покрият разхода.
Те обикновенно викат педиатър, но ако решиш, попитай си за преглед. Направете пак кръвна картина.
Когато оперираха Михаил, той направи усложнения. Консултирахме се с хематолог в Бел Медик, направиха и нова кръвна картина с показатели, съобразно усложненията.
Застрахователя ми заплати целия разход. Дори ми казаха да дам и фактурата от преводаческата фирма (която ми преведе документите за този преглед).
АМАЗОНКА,
д-р Джинович оперира вече
.

Вечерта когато вдигна температура ходихме в болницата, прегледа го педиатър, пуснахме кръвни изследвания, урина и му направиха антигенен тест. Всичко е в норма. Црп-то беше под 5,антигенния отрицателен. Педиатъра единствено каза леко зачервено гърло. Платихме 120 евро за всичко, но имаме застраховка и се обадихме на застрахователната фирма, обясниха ни процедурата каква е като се върнем в България. Апелирам всеки, който пътува в чужбина да си прави застраховка особено с малки деца. Нашата излезе около 90лв за трима ни.
Виж целия пост
# 716
Принципно и на нас казаха, че може дасе къпе с дъш. Но аз лично изкъпах Михаил на 14 ден с душ. Дотогава ги миех на части.
Как е детето, още ли е с температура?

Още да, не се влияе от нищо, вече има к диария. 😓
Много неприятно,
Видя ли го педиатър?
Ако трябва да заплатиш педиатъра, вземи си фактурата и касовата бележка, както и лист от прегледа. Ако имате здравна застраховка ще ви покрият разхода.
Те обикновенно викат педиатър, но ако решиш, попитай си за преглед. Направете пак кръвна картина.
Когато оперираха Михаил, той направи усложнения. Консултирахме се с хематолог в Бел Медик, направиха и нова кръвна картина с показатели, съобразно усложненията.
Застрахователя ми заплати целия разход. Дори ми казаха да дам и фактурата от преводаческата фирма (която ми преведе документите за този преглед).
АМАЗОНКА,
д-р Джинович оперира вече
.

Вечерта когато вдигна температура ходихме в болницата, прегледа го педиатър, пуснахме кръвни изследвания, урина и му направиха антигенен тест. Всичко е в норма. Црп-то беше под 5,антигенния отрицателен. Педиатъра единствено каза леко зачервено гърло. Платихме 120 евро за всичко, но имаме застраховка и се обадихме на застрахователната фирма, обясниха ни процедурата каква е като се върнем в България. Апелирам всеки, който пътува в чужбина да си прави застраховка особено с малки деца. Нашата излезе около 90лв за трима ни.
Аз не бих къпала докато детето има температура. Нашата операция не е минала, но аз мисля да не къпя. Ще замивам ръчички и крачета и с влажна кърпа ще обмивам. За дупето съм взела кърпи само с вода. Аз искам да попитам застраховката бързо ли става, понеже утре сутрин пътуваме, да направим преди да тръгнем. Това беше ми изкочило от акъл, благодаря че ме подсетихте.
Виж целия пост
# 717
Принципно и на нас казаха, че може дасе къпе с дъш. Но аз лично изкъпах Михаил на 14 ден с душ. Дотогава ги миех на части.
Как е детето, още ли е с температура?

Още да, не се влияе от нищо, вече има к диария. 😓
Много неприятно,
Видя ли го педиатър?
Ако трябва да заплатиш педиатъра, вземи си фактурата и касовата бележка, както и лист от прегледа. Ако имате здравна застраховка ще ви покрият разхода.
Те обикновенно викат педиатър, но ако решиш, попитай си за преглед. Направете пак кръвна картина.
Когато оперираха Михаил, той направи усложнения. Консултирахме се с хематолог в Бел Медик, направиха и нова кръвна картина с показатели, съобразно усложненията.
Застрахователя ми заплати целия разход. Дори ми казаха да дам и фактурата от преводаческата фирма (която ми преведе документите за този преглед).
АМАЗОНКА,
д-р Джинович оперира вече
.

Вечерта когато вдигна температура ходихме в болницата, прегледа го педиатър, пуснахме кръвни изследвания, урина и му направиха антигенен тест. Всичко е в норма. Црп-то беше под 5,антигенния отрицателен. Педиатъра единствено каза леко зачервено гърло. Платихме 120 евро за всичко, но имаме застраховка и се обадихме на застрахователната фирма, обясниха ни процедурата каква е като се върнем в България. Апелирам всеки, който пътува в чужбина да си прави застраховка особено с малки деца. Нашата излезе около 90лв за трима ни.
Аз не бих къпала докато детето има температура. Нашата операция не е минала, но аз мисля да не къпя. Ще замивам ръчички и крачета и с влажна кърпа ще обмивам. За дупето съм взела кърпи само с вода. Аз искам да попитам застраховката бързо ли става, понеже утре сутрин пътуваме, да направим преди да тръгнем. Това беше ми изкочило от акъл, благодаря че ме подсетихте.

Става бързо да. Ние я правихме няколко дни по-рано, някъде седмица. Но предполагам няма да има проблем и в последния момент да я направите. Наш приятел прави застраховки и ни посъветва поне 2 дни повече да я пуснем. Ние планувахме да се върнем на 29.03., застраховката е до 31.03. включително. За наш късмет операцията се състоя 2 дни по-късно та тъкмо ни хваща престоя.
Виж целия пост
# 718
Става бързо да. Ние я правихме няколко дни по-рано, някъде седмица. Но предполагам няма да има проблем и в последния момент да я направите. Наш приятел прави застраховки и ни посъветва поне 2 дни повече да я пуснем. Ние планувахме да се върнем на 29.03., застраховката е до 31.03. включително. За наш късмет операцията се състоя 2 дни по-късно та тъкмо ни хваща престоя.
[/quote]
Вие на коя компания направихте? И преди прегледа ли им звъннахте да се уговорите? Бързо да се оправя детето!
Виж целия пост
# 719
Zdraveite izvinqvam se za pravopisa I tova che ne pisha na kirilica .Sinat mi predi 10 dena mina operaciq ot hipospadiq v Germaniq operaciqta mina uspeshna no shte ima oshte 2 Zashtoto nie sme s tejkata diagnoza vaprosa mi e do kolko dni ima otok na penisa
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия