тръгнах за боята
абе не може ли само за душата да умирга такова, ми то сега деца пак
те искат парии 
Хайде сега - егоизъм... обувай чорапите и не му мисли много
абе не може ли само за душата да умирга такова, ми то сега деца пак
те искат парии 
абе не може ли само за душата да умирга такова, ми то сега деца пак
те искат парии 

на колко време да го обръщам
малий заразно е 
А истината е, че повечето проблеми идват точно от обгазяването-вкъщи сме жив пример-и аз и мъжа ми с фарингити/само лекараствата на нас двамата за този месец са 40 лв./, а за кашлицата на малкия колко сиропи и илачи се изкупиха...Та цялата тази история си има и морално, и материално изражение, започва вече много да додява и ми се струва, че е крайно време да предприемем нещо. Няма да ви се извинявам, ако съм ви отегчила, щото мисля, че това засяга всички нас 
Препоръчани теми