Керем Бюрсин в ”Почукай на вратата ми”, тема 85: финал на сезона /18+/ Вярвай в чудеса!🍀

  • 23 224
  • 736
# 675
Да, Линде. Теб съм те запомнила със сигурност - още като се разписа каза нещо от сорта, че интуицията ти по принцип не те подвежда. За Кадир и Неслихан си предчувствала същото. Не мога да им изпиша правилно фамилиите, карай...

Аз често си противореча, признавам. По-силно е от мен. Единият път ще кажа заедно са, на другия ще съм се разколебала.
 Е, след ”потвърждението” от тях самите не остава друго освен да им пожелаем щастие и да съхранят любовта си възможно по-дълго Purple Heart Или в типично мой стил да кажа: лелеее, гледам и не вярвам на очите си Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Closed Eyes

П.П. Преди дни като пуснах анкетата импулсивно отговорих с Да, после пък съжалих, че се гласува само по веднъж, понеже повече вярвах в третото...
Виж целия пост
# 676
Представям си как всички в темата и колко още хиляди/милиони дори/стоят пред екрана на компютъра/телефона и гледайки две снимки от плаж сме ето така:


Ето това направиха с магията си! HeartHeart
Виж целия пост
# 677
От Тик - Ток
"Ханде и Керем седят тук"

Скрит текст:
Sparkling Heart

Арабите твърдят, че от сигурен източник знаят, че нашите ще се върнат сгодени Cupid
Виж целия пост
# 678
Аз очаквам на следващото стори да са заедно... Пу, да не са им уроки! Revolving Hearts
Виж целия пост
# 679
Getting lost in a dream and it feels good трябва да е мотото на темата ни направо 😀
Виж целия пост
# 680
Задължително мотото на следващата ни тема трябва да е!!! Grinning

Сега чакат Гамзе да им направи хубави снимки и сто про ще качат по-нататък. Ах, как се радвам!!! Heart Eyes
Getting lost in a dream and it feels good трябва да е мотото на темата ни направо 😀
Виж целия пост
# 681
За протокола, гласувах с 3 опция. И май вече ще кажа и аз " сега им повярвах"
Виж целия пост
# 682
Приятел на Керем:
"Вече официално:
Ханде и Керем са на почивка заедно в курорта Ayada Maldives"



П.С.
Има информация, че сестрата на Керем също пътува за Малдивите. Да не планират направо сватба  .... Stuck Out Tongue Winking Eye

Тео и Мави ще са супер забавни на плажа Wink Sunglasses Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 683
Каква красота, да ти се прииска да си там... 💙🌊
Чакам Мави аз, искам да я видя малката бухтичка на Малдивите. 🌸
Виж целия пост
# 684
Най, най, най-любимата ми двойка евър!!! Heart
Виж целия пост
# 685
И Гамзе скоро пристига. Ще ни залее от сторита. Направо емоционална седмица се очертава. И аз си помислих дали няма да има предложение.

https://twitter.com/onlly_bursin/status/1384473596706254852
Виж целия пост
# 686
Бийте ме, но да потвърдиш връзката си, рекламирайки ризорта (небезвъзмездно, разбира се)... много инфлуенсърско ми идва Hands Minus1 Не остана ли нищо свято Rolling Eyes Гамзе щеше да свърши същата работа...
Виж целия пост
# 687
Феновете пишат: Свърши сериала, но започна реала и засега е доста по - вълнуващо ...
А това в момента е едно от най-споделяните неща в Туитър :
С Гугъл - от бразилките: "Някой помни ли тази история с Гамзе не много отдавна ??? "Ще ходим ли на сватба" ????"
Виж целия пост
# 688
Виж целия пост
# 689
Нещо красиво от Туитър:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия