💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 6 /18.04. - 02.05.2021/

  • 51 886
  • 992
# 30




Сладури!!!


"Какво правите, когато детето спи?"

Ние:

Узо VS Розе
Жестока надпревара
😂😁😁😰

Ако не тръгне видеото, кликнете два пъти в ИГ.
Виж целия пост
# 31
Благодаря за новата тема🍀
Гласувах за Тина и Станимир, според мене те са си най един за друг,но победители,поне на този етап , заслужават да са Полина и Мохамед. Не ми допадат,но са много добър екип ,подготвени,съсредоточават се когато трябва,и си печелят игрите.
Иначе, от всички двойки бих подкрепяла Иван и Лейля,ако бяха останали в играта.Лейля в началото малко несериозно се отнасяше към игрите ,но в края се посъбра,и започнах да я харесвам,и двамата  ми допадаха.

P.S.докато съм писала Smileys е публикувала тези снимки над моя коментар🙂 Точно на моите любимци , плюс Миро Шампион!!!
Големи са  сладури !
Виж целия пост
# 32
Морисей, на бългаски няма дума антигонизирам

Има антАгонизира (което съм написал).
Според някои онлайн речници:

https://bulgarian.abcthesaurus.com/browse_synonyms/synonyms_for_антагонизира.html

 със същото значение като английското antagonize.
Виж целия пост
# 33
Има дума "антагонизъм". Няма дума "антагонизирам".

Темата не е за езикови справки.

Човек трябва да има чувство за мярка и трябва да знае кога да спре със спама и троленето.
Виж целия пост
# 34
В миналия сезон имах няколко двойки фаворити, и толкова ги харесвах, че ми беше все тая кой ще победи.

В този сезон в момента никоя двойка не ми  е фаворит, безразлични са ми и съответно пак ми е все тая кой ще победи.

Поли и Мохамед са стиковани и нахъсани, и им вървят игрите, обаче са ми много изкуствени, особено Мохамед.

Тяна и Иво, не мога да определя какво ме отблъсква в тях, може би нещо в Тяна.

Трите “умни” двойки, просто не бих могла да издържа половин час разговор с някоя от девойките - едната пренавита и постоянно мрънкаща, другата постоянно мяукаща и все нещо неразбрала, третата пък е донякъде търпима, но половинката ѝ ме влудява.

Иван-Асен и Милена - той ми се струва деспотичен и изискващ, а тя в момента изглежда като ученичка, стремяща се да угоди на половинката си всячески. Имах една такава връзка, в която вечно все и аз се обяснявах и сякаш стъпвах на пръсти, но бях на 18 тогава.

Та така, гледам малко по инерция, и с безразличие вече.
Виж целия пост
# 35
Има дума "антагонизъм". Няма дума "антагонизирам".

Темата не е за езикови справки.

Човек трябва да има чувство за мярка и трябва да знае кога да спре със спама и троленето.

1. Вижте речника. Горе дадох линк.
2. Вие започнахте с езиковите справки и продължавате.
3.Четете правилата на форума и не се заяждайте със суфорумците си.
Виж целия пост
# 36
Пфффф... това е положението - спам, злоба/завист и празни мисли на един празен човек. Но... това е нивото.

blondie_anna, Милена си мисли, че по този начин "вдига" малко Иван Асен. Тя е мъничката, имащата нужда от закрилник, той се произнася по важните теми. Понякога я оставя тя да взима адекватни решения. Компенсират донякъде голямата разлика в годините. Жената младее, мъжът мъдрее и така всичко е наред.
Аз се изказвам така, без да имам абсолютно нищо против разлика в годините. Единствено не приемам 17-годишно момиче да има гадже на 33 например.
Вярвам, че Иван Асен е обсебен от Милена. Направо му е невероятно, че е завъртял такава жена и стиска здраво! Истината е, че от двамата той не е за изпускане. Simple Smile
Виж целия пост
# 37
Ама наистина, защо не четете правилата на форума, бе хора?
Виж целия пост
# 38
Смайли, много благодаря за темата и труда, който полагаш за да ни е приятно тук. 🤗🌺
За първи път гласувах с "нямам мнение", нещо нетипично за мен. Не мога да харесам нито една от двойките, не мога да избягам от вътрешното си усещане, че има по нещо фалшиво във всяка от тях. При Поли и Тяна са опитите им на всяка цена да убедят останалите, че точно тяхното семейство е най-перфектното във всичко.
Милена и Иван-Асен, взаимен интерес, привличане и секс..
Яница и Момчил, ако има вот за двойка, която категорично не е "един за друг" - това са моите фаворити.
Дени и Дани, на второ място след Яница и Момчил.
Тина и Станимир - тук е сложно.. Може би това е двойката, но не съвсем. Станимир е отдаден на Тинчето, обича я и това е видно, но не съм убедена, че и при нея е така.
Виж целия пост
# 39
Гласувах за Валя и Детелин.
Виж целия пост
# 40
Резултатите на вторите три двойки са така, но на първите са:
Полина и Мохамед - 58 706
Тяна и Иво - 57 819
Денислава и Даниел - 42 001


Понеже не мога да цитирам... (скрийншотът е линк)Напротив, Емо и това каза към условията - ако НИКОЙ не спечели задачата, неучаствалите печелят по една точка.

Аз също ще се въздържа от гласуване, тъй като щом са заедно (към момента), всяка една двойка по някакъв начин са си един за друг. И може би точно затова много ме учудва мнението, че щом имат стратегия и участват за парите, едва ли не това би им попречило. Нищо че по принцип няма никаква ​връзка на едното с другото.


Благодарности за темата! Flowers Tulip
Виж целия пост
# 41
Скрит текст:
Резултатите на вторите три двойки са така, но на първите са:
Полина и Мохамед - 58 706
Тяна и Иво - 57 819
Денислава и Даниел - 42 001


Много благодаря за корекцията.

Оплела съм ги при изписване на резултата.

Коригирах.

Виж целия пост
# 42
Към Пепина - това, което съм казала не е ,че Емо Чолаков не им го е казал в началото (напротив, каза им го), а че Дани просто беше забравила или не беше разбрала за такава възможност, а Емо я подсети и й разясни последствията. Тя си мислеше, че ако вземе точката на Здравка ще постъпи не спортсменски към Здравка и Миро и се беше примирила, че като загубили са на елиминации. Тогава Емо й помогна да се ориентира в регламента и да реагира и тя наистина положи старание да бъде първа.
За гласуването - и аз гласувах, че нямам мнение. Наистина, не мога да преценявам хора, които са заедно с години. Не съм между тях, за да знам. Как мога да преценя Валя и Детелин, например, които сумарно, вероятно съм гледала не повече от 15 минути подбрани кадри. Те ако не знаят, дето живеят цял живот, аз ли ще преценя за 15 минути. Същото се отнася и до останалите. Освен това има хора, които бурно си изразяват емоциите и такива, които са по-сдържани. Аз лично не се наемам да преценявам, ще изчакам краят на играта.
Виж целия пост
# 43
Иван-Асен ще се осъзнае след 7-8 години когато Милена чукне 50-те и контраста с партньорките на неговите 35 годишни колеги стане очеваден.

Необвързаните мъже на 30+ години имат огромен избор;  пазарната сила е в полза на жените до около 30г възраст, а  на мъжете след това. На жените след 30г изборът е драстично ограничен - неосъзнали се хлапаци като Иван-Асен, разведени мъже на 30 - 40(по-скоро) - 50+ години, или бета-мъже, на които преди въобще не биха обърнали внимание.
Виж целия пост
# 44
Дали щеше да ползва асансьора, ако нямаше розАФко?

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия