💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 6 /18.04. - 02.05.2021/

  • 51 922
  • 992
# 870
Иво за съжаление е слаб в тези игри. Сега Тина ще избере пак рунд или нещо друго с Иво и те с Тяна са аут. Наистина жалко. За пореден път се доказа защо кухите лейки не трябваше да стигат до тук. Ако Тяна и Иво отпаднат тази вечер, аз съм за Стефания и Анжело. Да ги победят всички лицемери вътре.
Виж целия пост
# 871
ХАбиби вече има тренинг. Добра стратегия на Поли, но Иво го победи.
Виж целия пост
# 872
Пропуснах началото, другите три двойки ще играят ли същата игра?
Виж целия пост
# 873
Сами да не е болен нещо? Какво е това набиване?
Виж целия пост
# 874
Явно искат Тяна и Иво да са на елиминации. Защо така, не разбрах.
Виж целия пост
# 875
Сами да не е болен нещо? Какво е това набиване?

И на мен ми мина през ума. Дано не е това. 😔
Виж целия пост
# 876
Дани поне в нещо да го бива, с перцата Joy
Поредното злобно поведение от Яница. Тя се била научила на компромиси и да бъде по-мила, показала го в предаването!Моля?! Ако това ѝ поведение е мило как ли е било преди.. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 877
Стратегията на Яница не проработи.
Виж целия пост
# 878
Яница прецака и Станимир, но ѝ излязоха криви сметките.
Виж целия пост
# 879
Честно казано никой не искам да спечели. Яница ми е толкова антипатична. Така искам да я срещна в живота, че нямам думи. Проста, нагла, агресивна и надменна. Обичам ги такива звЯзди. Grinning
Виж целия пост
# 880
Тези се оФИФИха с тия пера.
Виж целия пост
# 881
Лелее, много злобно женче тая Яница! От висящите на люлките, Тина ми е най-симпатична.
Виж целия пост
# 882
Лелее, много злобно женче тая Яница! От висящите на люлките, Тина ми е най-симпатична.

И на мен май така. Но мисля, че точно Тина и Яница не се харесват или не са никак близки. По- скоро е близка с Полина. А русата с веждите е близка със звЯздата.
Виж целия пост
# 883
мисля, че яница не е била в играта. За какво добро впечатление между двойките говори - всички видяха заека за убиване в лицето на Иво и го натискаха мега яката. Вече като имаше номиниран се сетиха да направят лека и весела игра с перо
Виж целия пост
# 884
Лицемерни, злобни, чак подли жени видях, с изключение на Тинчето.
Със сигурност Поли, Дени и Яница загубиха много с тази игра, но още не са го осъзнали...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия