Яйца „Багрянка“ за Великден, защото не всички яйца са еднакви

  • 7 791
  • 358
# 180
Досега не сме купували Багрянка, мисля,че не съм и виждала в магазините.Приготвяме си яйца 2 или 3 пъти седмично,най-често на очи.
Виж целия пост
# 181
Не съм пробвала яйца "Багрянка". 2-3 пъти в седмицата консумираме яйца вкъщи, като ги предпочитаме варени, бъркани или на омлет.
Виж целия пост
# 182
Опитвали сме яйцата "Багрянка", хубави са. Ядем много яйца, основно на омлет и по панагюрски.
Виж целия пост
# 183
Споделете с нас дали сте пробвали яйца "Багрянка"!
Да, купувам редовно яйца Багрянка.
Колко често консумирате яйца през седмицата и как предпочитате да ги приготвяте
Консумирам яйца през ден, най-често рохко сварени, макар че фаворит са ми приготвени “на очи”
Виж целия пост
# 184
Не съм пробвала яйца Багрянка. Веднъж или два пъти в седмицата консумираме яйца, главно омлет или варени яйца.
Виж целия пост
# 185
Не съм пробвала яйцата. Използваме няколко пъти седмично при готвене, варени и на омлет.
Виж целия пост
# 186
Не сме прабвали. Често хапваме бъркани, или на палачинка с мляко и брашно.
Виж целия пост
# 187
Не сме пробвали яйцата "Багрянка". Поне 2-3 пъти седмично консумираме варени яйца в салатата. Също обичаме да си хапваме омлет.
Виж целия пост
# 188
Не, не съм ги засичала по магазините. Вземаме яйца от малък квартален магазин или от село. Всеки ден ядем варени яйца, в неделите палачинки, а понякога и на омлет ги правим.
Виж целия пост
# 189
Мисля, че не сме  купували от яйцата на "Багрянка". Яйца обичам много, без значение дали са варени пържени или сготвени по друг начин!
Виж целия пост
# 190
Ние сме спортисти и хапваме мноооого яйца. Купуваме си картони направо, но Багрянка не сме.
Виж целия пост
# 191
Харесвам яйца Багрянка. Консумираме поне веднъж седмично бъркани или варени.
Виж целия пост
# 192
Май само такива купуваме. По 6 на седмица долу горе хапваме.
Виж целия пост
# 193
Да,  пробвала съм яйца Багрянка. Често купувам от тях, удобни са ми, че са по 6 бр. в опаковка. Често хапваме варени, по панагюрски или със суджук.
Виж целия пост
# 194
Пробвала съм от Вашите яйца.
Хапваме ги 2-3 пъти в седмицата - пържени, бъркани, варени според случая. Всякак са хубави.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия