Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори- 70

  • 42 063
  • 743
# 120
Здравейте, дами! Да ви попитам при издаване на болничен искат ли ви амбулаторна карта?

Да
Виж целия пост
# 121
Благодаря ви,момичета!
Виж целия пост
# 122
Дъщеря ми има записан час при д-р Икономова във Фемина,но нещо не харесва отзивите,които е прочела.

Аз бях при д-р Икономова във Фемина за биохимичния скрининг и останах много доволна. Жената ми обясняваше всичко, което вижда на екрана. Беше много внимателна и спокойна и ми пожела успех с бременността и раждането. Единствено не успя да познае пола, но аз тогава бях в 12 или 13г.с мисля, та няма и как Grinning
Потвърждавам - при последната ами бременност правих ранния скрининг и ФМ при др. Икономова във Фемина, много доволна.
Иначе големите спецове в София - Марков, Стратиева, Томова, Карагьозова, Димитрова, вероятно изпускам някой. За всички доста се чака за час.
Виж целия пост
# 123
Здравейте, дами! Да ви попитам при издаване на болничен искат ли ви амбулаторна карта?
Да.
Виж целия пост
# 124
И аз потвърждавам за доц.Карагьозова,бях при нея на доплров преглед за кръвотока,веднаага забекляза спазмите направи обстоен преглед на бебето след този преглед съм не една а 3 идеи по-спокойна,даже на 22 ще е втората ми фетална морфология прия нея иии пол ми каза,просто е униална обяснява,прегледа беше 1 час гд не претупва и даже малко ме болеше от вътрешния ама искаше да си зимери шийката и не ме пусна докато не се обърна деетето да му види лицето за аномалии ,назначи ми изследвания даде ми витамини и аспирин и не съм вдигала кръвно от както бях при нея и да вдигна не е над 127
Виж целия пост
# 125
Момичета - софиянки, моля ви ,кажете вие къде си правихте ранна фетална морфология и сте доволни.Дъщеря ми иска да прави, но не живее в София.Чете коментари и изобщо не може да се ориентира.Ще бъда благодарна,ако споделите.

Преди няколко дни бях при д-р Икономова на БХС - много съм доволна Simple Smile
Виж целия пост
# 126
След 2 дни имам преглед, но все пак да попитам. Вече съм към средата на 34 г. с., от 2 седмици забелязвам, че поддържам пулс над 90. Дори в абсолютен покой, докато спя е 93-97. За сравнение, не бременна и до края на втория триместър пулса ми в покой е бил винаги около 68.
Това ми носи дискомфорт като тежест в гърдите, умора, едно неприятно чувство на напрежение. Кръвното ми е стандартното за мен 90/60, хемоглобина ми вече е 95, смениха ми терапията от Тотема на Ферофолгама, не знам ще се повлияе ли. Има ли други дами, които наблюдават подобна аномалия?

При мен беше забързан пулса и го държах около 90-110/20. АГ каза, че е нормално по принцип, но ако има и други оплаквания на кардиолог. Мен ме прати за успокоение на преглед, защото нямах други неразположения. Но при вас има и е хубаво да си го изговорите и да отидете при специалист за преглед.
Виж целия пост
# 127
Здравейте. Бременна съм в 8г.с. и 4д.. Миналата година след дълги опити бях забременяла и точно в същия период така и не се образува бебе. След доста опити ето, че се получи, но сега идват притесненията всичко нормално ли е, има ли нещо нередно, какво трябва да усещам. Гърдите ми бяха под голямо напрежение, а сега просто си ме болят все едно по време на цикъл и не са така стегнати, а са си като преди. Не ходя често до тоалетна, ям каквото ми се яде като преди, даже ми се струва по малко. Не повръщам. Само няколко пъти ми е ставало лошо. Имам леко бяло течение, но нищо друго. Всичко това струва ли ви се нормално? На преглед съм чак другата седмица, а е спирам да се притеснявам след миналогодишното преживяване. Имало ли е друго момиче с такъв проблем ако мога да нарека? Благодаря!
Виж целия пост
# 128
Дотук не виждам нищо притеснително.
Виж целия пост
# 129
Да. Нормално е. Доста жени са без неразположения. Аз лично също, всичко беше наред с бебето.
Виж целия пост
# 130
Здравейте, дами! Да ви попитам при издаване на болничен искат ли ви амбулаторна карта?

Май зависи къде ходиш, аз съм в частна болница и съм в болничен от януари, не са ми искали АК.
Виж целия пост
# 131
Здравейте. Бременна съм в 8г.с. и 4д.. Миналата година след дълги опити бях забременяла и точно в същия период така и не се образува бебе. След доста опити ето, че се получи, но сега идват притесненията всичко нормално ли е, има ли нещо нередно, какво трябва да усещам. Гърдите ми бяха под голямо напрежение, а сега просто си ме болят все едно по време на цикъл и не са така стегнати, а са си като преди. Не ходя често до тоалетна, ям каквото ми се яде като преди, даже ми се струва по малко. Не повръщам. Само няколко пъти ми е ставало лошо. Имам леко бяло течение, но нищо друго. Всичко това струва ли ви се нормално? На преглед съм чак другата седмица, а е спирам да се притеснявам след миналогодишното преживяване. Имало ли е друго момиче с такъв проблем ако мога да нарека? Благодаря!

Радвай се само. Симптомите не показват дали всичко е наред или не. И аз до 8 седмица нямах нищо и след 10 се започна и болките в кръста и гаденето и повръщането. В 14 спря повръщането, но все още не мога да ям риба и месо просто не ми харесва, не ми се яде, а винаги съм обичала! Другата седмица сподели на доктора за течението. Стискам палци всичко да е наред!
Виж целия пост
# 132
И аз се присъединявам към доволните от д-р Икономова. След като моята АГ ме беше наплашила в началото, Икономова ме успокои доста и карах хубава бременност без много притеснения благодарение на нея Simple Smile
Виж целия пост
# 133
Здравейте, момичета! Бременна съм в 27 г.с. На някоя от вас случвало ли и се е да има водни капчици по бельото? Ходих при АГ, защото се притесних да не са околоплодни води, взе секрет и капна някаква течност, която не си смени цвета и каза че не са води. Но на моменти като стана имам 1 - 2 капчици и много се притеснявам?
Виж целия пост
# 134
Щом са ви направили тест, значи най-вероятно няма за какво да се притеснявате. Наблюдавайте и ако се увеличи, отидете отново.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия