През пролетния сезон сме с крачка напред към ЮЛСКИЯ ни бонбон! - Мами с термин Юли 2021 - Тема 4

  • 64 213
  • 755
# 225
Момичета, каква козметика обмисляне да пробвате?
Виж целия пост
# 226
И ние с моя мъж пообиколихме вчера няколко магазина. Харесахме легло и сигурно другата седмица ще го купим. Набелязахме количка, която мисля да вземем сега от намаленията в Хиполенд Relaxed Малко почвам да се стресирам, че не сме по-напред с подготовката, но от друга страна се успокоявам, че почти изчистихме вкъщи след ремонта и като ни отпадне и тази грижа ще се настроим само на бебешка вълна Innocent
Аз мисля да пробвам козметиката на Мустела.
Виж целия пост
# 227
Аз мисля да започна с Мустела(без мокрите кърпички), ако има проблеми ще сменям.
Виж целия пост
# 228
Олио на Себамед ,бях много доволна от него със сина ми.Попива бързо,не остава следи по дрешките.С него ползвах Шампан ,лосион и крем против подсичане на Мустела ,но крема оставяше бели следи по бодитата и трудно се отмиваше от бебешката кожа,оставаше бяла.По тази причина мисля за начало да взема Бепантен крем против подсичане.
Виж целия пост
# 229
Аз взех мустела, това че е 97% естествени съставки ме грабна, отдлено мокрите кърпички ще са тези с 99% вода. Крем за подсичане не съм всела и се чудя какъв.
Бебе, какво легълце и количка обмисляш? Много ми е интересно какви колички ще вземете. Те са ми най-яката покупка. Хахаха, като кола, да му се незнае.
Виж целия пост
# 230
Аз мисля да се спра на тази марка за количка - Muuvo. Ако някой има отзиви ще съм благодарна. Не ми се пише в групата за колички, защото там са все скъпи марки. А вие на  какво сте се спряли?
Виж целия пост
# 231
Ние взехме Gusio karera, но я взехме от олх. Много е запазена. 3 в 1 с много амортисьори и помпащи гуми. Ние живеем в село на 5 км до Плевен и тук има доста разбити улици. ММ държеше на амортисьорите и беше голям спор, защото всичко, което си харесвах той директно казваше не. Нашия модел е 1към 1 с loreli Mia, но е полска. Не съм сигурна колко ще ползвам летния кош др година, но зимния мн ми харесва. И летния не е лош, но ме притеснява, че ще е тежка и ако се наложи ще взема лятна.
Виж целия пост
# 232
Лиилоо, за количка харесахме на Cangaroo MACAN 2 в 1. Вчера я видяхме и на живо в единия магазин, та мислим да е тя наистина, само за цвета се чудим. Имат един "деним", който много ми харесва.
Легло ще вземем от тези, които са с чекмеджета отдолу и отстрани и има даже ракличка зад чекмеджетата. Понеже в спалнята ни не остана място за отделно скринче за бебешки неща, мисля че такова легълце ще ни свърши добра работа. Ще мога да си прибера повечето неща за бебчо вътре. По принцип бяхме гледали на Лорели, но в единия магазин намерихме такъв тип легла на друга фирма (забравих обаче коя беше) и бяха с по 100-тина лева по-евтини, а и ги имат на склад и няма да чакаме доставка, което е супер.
Изведнъж нещата започват да стават многоо реални, особено като вземем да пазаруваме сега сериозно Scream Вълнувам се InnocentBlue Heart
Виж целия пост
# 233
Аз взех мустела, това че е 97% естествени съставки ме грабна, отдлено мокрите кърпички ще са тези с 99% вода. Крем за подсичане не съм всела и се чудя какъв.
Бебе, какво легълце и количка обмисляш? Много ми е интересно какви колички ще вземете. Те са ми най-яката покупка. Хахаха, като кола, да му се незнае.

И ние това се Майтапихме с мъжа- първата кола на малкия!!!!😂😂 то си е такава инвестиция!!
Ние решихме там главно да харчим, тъй като слава Богу другите неща ще ни дадат от сестра му, която е с две момчета!
И weekenda уж отидохме само да гледаме, а накрая си тръгнахме с количка. Спряхме се на cybex... много ни хареса!!!💙💙💙любов от пръв поглед!!!
Виж целия пост
# 234
Ние взехме количка Jane Kawai 3в1, показаха ни я в магазина и беше любов от пръв поглед. Сравнително лека, много компактна и си идва със зимен, летен кош и столче за кола Heart Eyes Леглото ни е от тези модулните с повивалник и чекмеджета отстрани, които после стават на юношеско легло и бюро. За козметика се спрях на бебешката серия на Bioderma и кремче за подсичане на Weleda. Имам добри отзиви и от двете марки от познати с деца Hug
Виж целия пост
# 235
Ние се спряхме на Roan Bloom- полски са. Честно казано друга количка не съм и гледала. Отидохме да я видим уж и направо я взехме, много маневрена, лесно се сгъва и като цяло всичко по нея се прави с 1 ръка. Другото на което държах е да бъде висока, често става ниска количка и високи родители, хем кръста отмалява, хем визуално не ми седи добре. Доволна съм.
Виж целия пост
# 236
Аз мисля да се спра на тази марка за количка - Muuvo. Ако някой има отзиви ще съм благодарна. Не ми се пише в групата за колички, защото там са все скъпи марки. А вие на  какво сте се спряли?

Аз в началото бях харесала една на хаук /мисля така се произнася/ и бях питала за отзиви в темата за количка,мамите там казаха,че била боклучак.Отказах се и поръчах на сайбекс,червенка и на 18ти чакам доставката.Но няма чанта,голяма мъка ми е 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 237
Мм, не. Там не са колички по джоба ми. Тази е много лека ( по малко от 11 кг) , сгъва се лесно с една ръка, много хубава на допир, маневрена и изглежда добре. Но никой никога нищо не е казвал за марката...

Аз мисля да се спра на тази марка за количка - Muuvo. Ако някой има отзиви ще съм благодарна. Не ми се пише в групата за колички, защото там са все скъпи марки. А вие на  какво сте се спряли?

Аз в началото бях харесала една на хаук /мисля така се произнася/ и бях питала за отзиви в темата за количка,мамите там казаха,че била боклучак.Отказах се и поръчах на сайбекс,червенка и на 18ти чакам доставката.Но няма чанта,голяма мъка ми е 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 238
Мм, не. Там не са колички по джоба ми. Тази е много лека ( по малко от 11 кг) , сгъва се лесно с една ръка, много хубава на допир, маневрена и изглежда добре. Но никой никога нищо не е казвал за марката...

Аз мисля да се спра на тази марка за количка - Muuvo. Ако някой има отзиви ще съм благодарна. Не ми се пише в групата за колички, защото там са все скъпи марки. А вие на  какво сте се спряли?

Аз в началото бях харесала една на хаук /мисля така се произнася/ и бях питала за отзиви в темата за количка,мамите там казаха,че била боклучак.Отказах се и поръчах на сайбекс,червенка и на 18ти чакам доставката.Но няма чанта,голяма мъка ми е 🤣🤣🤣

Хич да не ти пука,важното е ти да я харесваш,да ти е удобна и т.н. Ти ще я буташ не другите!
Виж целия пост
# 239
Да, така си е. Просто се чудих някоя от вас дали е обръщала внимание и на какво мнение е 😁 Иначе и аз от скоро живея в село, което е близо до родния ми град. Но за тук приятелка ще ми даде количка,че улици няма. Само чакъл
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия