Безмилостен град - Zalim Istanbul / Актьорите преди и след сериала /Тема 5/ Време е за двубой!

  • 26 250
  • 736
# 180


На 6brn

И на моя фаворит Ози честир тожден ден ❤
Виж целия пост
# 181
Хей Ози,


ВЕСЕЛИ ВЕЛИКДЕНСКИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ!



Честит празник и от мен на именничката ни!Колко хубаво започва любимият ми месец.Навярно носите името на месеца, ако е така, Мая,продължавайте да ни радвате със смислените си коментарии,чета ги с удоволствие.Пожелавам Ви само здраве, другото се нарежда само.
Виж целия пост
# 182
Весели празници, момичета !
Виж целия пост
# 183
Диди, големи красоти си напускала. Heart Eyes

Озан използва рождения си ден, за да подпомогне фондация за аутизъм.

https://iyilikpaylas.org/kampanya/mehmet-ozan-dolunay-dogum-gunu … akfina-bagisliyor
Освен талант и красота, притежава и добро сърце. Heart

---------
Виж целия пост
# 184
Още от мен с Дженк






Ози и Али







Аватарчета 1 сезон:




Втори сезон до 36 еп оригинал :

















Виж целия пост
# 185
Не мога да му се нагледам на Дженк. Heart Eyes

Пуснали са видео от "Линията" специално за двамата рожденици.
https://twitter.com/GainMedya/status/1388874537903734784

Вчера изгледах трети епизод и пропуснах да напиша колко съм очарована от този проект. Актьорската игра, сценографията, музиката.. Всичко е толкова различно и прекрасно. Някои сцени са доста тежки и има игра с мозъка. Но харесвам точно такива сериали/филми, които те карат да изпиташ палитра от емоции.

"Ела тук възможно най-скоро."
Виж целия пост
# 186
Мади , щом не можеш да се нагледаш.Продължавам!


























Мади още съм на сцената с календара и 27-ми ноември толкова е зациклил в тази дата и в миналото,че настоящето го няма за него направо изтръпнах как стоеше под дъжда да чака обаждане.

Синем и Синан от рекламата на сериала по АТВ

https://twitter.com/grafikermc/status/1388893781794205700

Синем:Добре ,а какво те кара да се усмихваш?
Синан:Ти!

Ози като Сарп в Дните




Пияния Сарп:



Meниджъра:


Виж целия пост
# 187
Честит Великден, момичета 💐❤️
Бъдете здрави, вие и вашите близки!


Честит Рожден Ден на Ози, да е здрав и да има много успехи!
Прекрасен е, и факта, че е живял извън Турция му дава светско излъчване, за което още повече му помага в кариерата!
Една любима моя снимка,
Виж целия пост
# 188


Днес да чакаме Онедио 😍
Виж целия пост
# 189
Здравейте, момичета! Hug Желая ви хубав ден, изпълнен с много усмивки и приятни моменти. Flowers Hibiscus

Идвам с една хубава новина. Бахар се е съгласила да участва в новия сериал "Kalp Yarası".
Актрисата Бахар Шахин, която отказа роля в 'Bir Zamanlar Çukurova', започна преговори за нов проект. На младата актриса бе предложена роля в сериала 'Kalp Yarası', който още попълва актьорския си състав. Бахар е отговорила положително на предложението за сериала, базиран на историята на Tomris Giritlioğlu.


Добре дошлa в семейството Бахар Шахин


Част от каста:
Скрит текст:
Merve Çağıran

Zehra Yılmaz

Gökhan Alkan

Yağmur Tanrısevsin
https://dizioyuncu.com/kalp-yarasi-dizisi-oyunculari-kadrosu-kon … slama-tarihi-atv/

Много се радвам за нея и съм убедена, че ще се справи блестящо. Надявам се сериалът да е успешен.
Виж целия пост
# 190
Много се радвам за Бахар! Надявам се сериала да се превежда.
Виж целия пост
# 191
Радвам се за Бахар. Дано е хубава ролята ѝ.
Виж целия пост
# 192
Честито на Бахо те имат визуална прилика с Ямур може да са сестри и да се изтрепят за Гьокхан....
Виж целия пост
# 193
Нова снимка на влюбените.

Озан ми се вижда променен. Тази Пелинай ще му изпие животеца. Close Joy
Виж целия пост
# 194
Озан = Миран Ага / Херджаи ???? Close Sweat Smile

И една нова от сета на Беркер и той с тая брада вече на поп замяса.В Турция всичко живо откачи не им идва ок тази пандемия коси,бради всички като Тарзан искат да бъдат



Сера







Хазал и Озиш за Онедио - Бягам да гледам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия