Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през май

  • 74 573
  • 2 429
# 1 410
Ужас, мързелче, горките деца. Не проумявам как е възможно някой да се държи по този начин със собствените си деца. За съжаление явно подобни случаи не са изключение.

Моите питекантропи от горния етаж постоянно стържат със столове по пода. Не се задържат на едно място повече от 5 минути. Чудя се как още имат паркет на пода. Нямахме този проблем до преди година, но при първия локдаун или се сдобиха със столове, или си изхвърлиха килимите, а може и двете в комбинация. Преди това само блъскаха врати и ходеха като стадо бизони.
Виж целия пост
# 1 411
Ооо, Мързелче, това съм го живяла. Бяха над нас. Ужасна, ужасна словесна агресия от така наречената майка към детето и мъжа. И чалга нон-стоп. Изнесохме се.
Виж целия пост
# 1 412
Аз вече съм в състояние да си сменя местонахождението, заради такива съседи. Нямам нерви нито да ги търпя, нито да диалогирам с цел- а, дано им дойде свише акъла..ни- що.
Толкова съм изчерпала нервната си система с години и години работа с клиенти, че се усещам как вече имам непоносимост. И отвращение към такива. Съвсем. Вече нямам търпение да изклася килеша и да изчезна от Лидл. Ако трябва чистачка ще работя... само с клиенти - найн. Твърдо.
Виж целия пост
# 1 413
Аз израстнах с ужасни комшии отгоре и като тръгнах да си търся апартамент, държах да е последен етаж, че и в квартирата, която наемахме лятото във Варна бяха такива стържещи. Че се и прибираха след 11 и си бяха преустроили апартамента така, че над спалнята беше тяхната всекидневна или трапезария. Аз съм ранно пиле, в 11 спя вече и си беше голям тормоза за мен.

Признавам си, че и аз си позволявам да викам понякога, но не в апартамента, а тук нямам комшии наблизо. Но е рядко явление и в нормалните часове въпреки това. Чалга не бих изтърпяла, спя на тихо и тъмно, без телевизор.

В Пирея умирам направо, има една кръчма наблизо и като започнат маанетата е ужас. И те там се разбуждат след 8-9 вечерта от сиестата и в 12 тамън започват да се вихрят. Няма абсолютно никакво спазване на часовете за шум и полицията не се отзовава.
Виж целия пост
# 1 414
Този уикенд детето е канено на два рождени дни, богат социален живот води, а аз ще поизтръскам кесията...
 Иначе ни къса нервите, и е наказан без детски филмчета, поне до неделя.
 Докато ми мине гърлото, големия недовършен го заболя неговото. Емиии, тия дни интимна суша ми се очертава.
Виж целия пост
# 1 415
Аз вече съм в състояние да си сменя местонахождението, заради такива съседи. Нямам нерви нито да ги търпя, нито да диалогирам с цел- а, дано им дойде свише акъла..ни- що.
....
Тортийн, то друг ход с идиоти нямаш.
Само пример - имахме общ комин и хахавелата се беше ядосала, че предната вечер й направихме забележка да спре ремонта,  беше вече към 24 ч. Ами, запуши комина, а камината ни работеше, ние спим. Събуждам се случайно през нощта и виждам димна завеса Fearful
Виж целия пост
# 1 416
Пффф, тази е от златната селекция, Елиф 😂 Кукундрели колкото искаш. То добре да са тра- ла- ла, но поне да не са И прости. Пък то... Пандемия!
Виж целия пост
# 1 417
Елифче! Майко мила! Добре, че сте се изнесли!
За кучо - големичък е, но ние си искахме такъв. Много е сладък и благ, спи при нас и сутрин са такива целувки и прегръдки, като се прибираме отвън - въртене на опашката, ще я скъса! 😊 Иначе ние сме в 3стаен, наскоро се преместихме, и тук му е доста просторно.
Добри, браво на детето! Къде е приет? Ученик/студент?

За ковида ми - аз го минах сравнително леко, но просто усещам, че не съм като преди - уморявам се по-бързо, все още не съм си възстановила вкуса и обонянието на 100 % - един пример : пресни черноморски миди, сготвени под капак, за да се отворят - не ги усетих.
Май ще мия чиниите и ще залягвам.
Виж целия пост
# 1 418
Много болна тема са ми съседите.
Виж целия пост
# 1 419
Добри, честито на детето. Много е хубаво чувството, детето ти да е преодоляло голямо предизвикателство и то успешно!
12 часа работа 😒 лека нощ..
Виж целия пост
# 1 420
Ми той моят питекантроп долен се беше опитал няколко пъти да ме кара да му слушам чалгиите в 11 вечерта, ама като послуша малко това   https://www.youtube.com/watch?v=NiwqRSCWw2g  и спря.
Понякога ми е жал за децата... две момичета, на 6 и на 3... малкото не ходи на ясли, не знам защо, голямото чат пат свекървата го води на градина само до обед, пак не знам защо... мъжа разправял на моя, че вече сменили една градина, щото имало проблеми с поведението, ама и в новата имало същите... ми как да няма... малкото мног очесто плаче, дълго и истерично, от оня, истеричния детски рев... и през деня, и през ноща сме го чували... успокоението е - пак ли ревееееш, млъквай вечеее...стига си ревалаа, само ревеш... И двамата ходят на работа, даже майката от една година работи, медсестра е, бабите се редуват даидват да гледат децата... и тя редовно крещи по мъжа си - "майка ти като беше тука, поне една супа да беше направила" . Неговият отговор, естествено, е в същия стил...
Виж целия пост
# 1 421
Добри, честит успех на Горинич! Знаехме, че ще се справи!

Мен гърло пак ме боли. Тамън да мине, и пак се завръща. Rolling Eyes Даже по глътка уиски пия, колкото с лечебна цел. Rolling Eyes Ама не. И 1-2 кила отгоре съм, чудех се защо, като не ям много. После се замислих - а колко бонбони лукчета изсмуквам на ден? Scream
Виж целия пост
# 1 422
Аз от съседи нямам право да се оплача. Всички сме с малки, шумни деца и взаимно се търпим 😜
Благодаря за идеите за кремчето 🤗. Имах голямо желание да го направя,но за съжаление не се хареса 😒
Виж целия пост
# 1 423
Лорич,100 г съдържат - 396 калории Smile
Виж целия пост
# 1 424
Може и в уискито да има калории. Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия