Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през май

  • 74 531
  • 2 429
# 1 830
Добро утро!


Усмихнат ден!

Прочетох,разгонената рокля,ама...Smiley
Виж целия пост
# 1 831
Добро утро! Станах и аз, че ще пътувам...
Виж целия пост
# 1 832
Лек път,Лори!
Лейла,как сте? Бебчо?

Честно ви казвам,ако докопам поне една от тези врякащите с кеф ще я оскубя,перо по перо! Ко ще да се разчуе!:pensive:
Виж целия пост
# 1 833
Добро ви утро!
Странно,Стрейндж,уж за мъж се имаш, пък рокли сънуваш???
Лори,лек път!
Сирос, морето няма да избяга! Когато,тогава! Прехвалено ми се струва,не е чак толкова гот!
Кроте,долу лапи от пернатите!
Виж целия пост
# 1 834
Добро утро!
Мерси за кафетата...отпивам, че кукнАх в 5,30 Head Band
Виж целия пост
# 1 835
Добро утро!
Трети пореден ден ми се спи, значи е сряда. Снощи гледах абитуриенти - много нагласени, почти без изцепки, щастливи, приповдигнати, развълнувани.

Лек ден, без ядове и болежки и си вземете чадърите.
Виж целия пост
# 1 836
Сисунче, не ми е хич прехвалено, но пък гледаме от различни камбанарии. Бях се настроила просто.

Елифко, къде ги тия абитуриенти без изцепки. Снощи вилняха около нас. Висят от колите, бръмчаха с  тези шумните мотори и така няколко кръгчета.
Виж целия пост
# 1 837
Режа от тук,от там,а форума все не приема снимките!
Криво ми е,но ще се оплаквам друг път!
Виж целия пост
# 1 838
Елифко, къде ги тия абитуриенти без изцепки. Снощи вилняха около нас. Висят от колите, бръмчаха с  тези шумните мотори и така няколко кръгчета.
Без модни изцепки. Една не видях да е дошла по бельо.

От сутринта - ужасен нет. Значи и на още някой не му се работи, освен на мен.
Виж целия пост
# 1 839
Изпуснах ви вчера. Снощи тъкмо реших да наваксвам и форумът изчезна. Но успях да видя чудните гледки от прозореца на Сиси.
Ени, всичко наред ли е с мама?
Мистик, да минава кривото, няма да му се даваш.
Нещо за тюлени поли видях. Аз миналото лято си поръчах от алиекспрес. Много хубава, с много тюл, специално за едни червени кецове я поръчах, но така и не събрах смелост да се покажа снея навън. С тоз тюл точно като тюлен изглеждам. Та така си отлежава в гардероба.
Вчера едното ми кактусче ме зарадва с цвят:

 
Скрит текст:


Много натоварен беше вчерашния ден. Дано днес е малко по-спокойно. Отивам да мия баня, докато не са ме затрупали със служебни задачки-закачки.
Виж целия пост
# 1 840

Нося ви букетче.
Виж целия пост
# 1 841
ДобрЮтро, мацки. Днес ми е много петъчно, а то едва сряда Confused
Виж целия пост
# 1 842
А дано тоя път ми се получи. Снощи писах,писах,накрая бъгна скапания форум и всичко на кино.
Бърд,вчера беше на майка ми манипулацията. Писа после,че е добре,днес още не е. 🤗
Събудих се в 4 като стана ММ за работа. Уж пак заспах,будя се в 5:30. Айде пак дремка до 8. Ся направо съм на дроб,не мога да се освестя.
Виж целия пост
# 1 843
Добро утро!
Пия кафето и ви дочитам. Бебчо все още спи. Дано днес да не вали и да успеем да се поразходим в парка.
Форумът се беше сринал вчера, а снощи известно време и въобще го нямаше. В модераторската Татти писа, че имало хакерски атаки, днес вече всичко е наред. Даже и снимките ги виждам нормално, не разтеглени както бяха предните дни. Сега само дадените линкове излизат като доларови знаци. Simple Smile
Хубав ден, момичета!
Виж целия пост
# 1 844
Добро ви утро!
Странно,Стрейндж,уж за мъж се имаш, пък рокли сънуваш???
Лори,лек път!
Сирос, морето няма да избяга! Когато,тогава! Прехвалено ми се струва,не е чак толкова гот!
Кроте,долу лапи от пернатите!
Баш мъж съм си, от горе до долу, най-много по средата Simple Smile  Харесвам такива рокли само върху една единствена жена и тя не е Камелия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия