Звездни компромати - Май'21

  • 283 413
  • 2 661
# 2 520
Обувките как да е, ама това гъзище-дирник- парастас ми идва в повече облещено на всяка снимка и затъкнато в клин.
Виж целия пост
# 2 521
Великолепно тяло! 😍👌
Виж целия пост
# 2 522
Докато не е решила да коригира и него...
Виж целия пост
# 2 523
Клип за аудиенцията на Президента при папата. Деси Радева е облечена в черно.

https://www.facebook.com/President.bg/videos/511499933337111
Виж целия пост
# 2 524
Ама не е спала с него.
За сметка на хиляди други мъже, с които е. И във ВБ даже твърдеше, че не помни, че е спала с Боби ръгбиста.
Ами не помни жената, какво сега, много сте злобни и завистливи....😜
С Божинов забежката май не беше съвсем фиктивна. Нали тогава Венета я беше поканила в Горещо напи я и Златка не спря да хули Алисия и да се изляга. Нарече я сотаджиийка, гном. Толкова злоба ако е нямало нищо с Божинката, малко ме съмнява. Пък на него ангелите му са слаби- руса, буклеста, колко му е...
Виж целия пост
# 2 525
Десислава Иванчева в интервю за  bTV. Бебето ще се роди Ноември и най-вероятно ще е момче. Водещата на няколко пъти адски ме изнерви с въпросите си - неможело ли бременността да почака, понеже може и да я осъдят, не се ли притеснява за бъдещето си, какво ще стане с това дете ако я осъдят??!?! Адски неприятна журналистка.
https://ladyzone.bg/videa/btv-video/bremennata-desislava-ivanche … prez-noemvri.html

J Lo се е срещала с Марк Антъни в четвъртък. Имаше и снимки, в които ръкомаха превъзбудено и му показва нещо в телефона си.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 526
Лидия ... недоразвита ми изглежда в тяло
Скрит текст:

Виж целия пост
# 2 527
А тя каква е?
Виж целия пост
# 2 528
някаква певица май, знам я от форума и ме излезе в реклама на тези гофрети
Виж целия пост
# 2 529
Голяма сладурка е Лидия. Говоря за визията и. Като поведение и манатлитет не мога да преценя, нямам достатъчно наблюдения.
Виж целия пост
# 2 530
Rihanna
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 531
Бременна ли е?
Виж целия пост
# 2 532
Голяма сладурка е Лидия. Говоря за визията и. Като поведение и манатлитет не мога да преценя, нямам достатъчно наблюдения.
На мен ми прилича на анимационен герой Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2 533
Друг път. Просто е минала на малък М.
Виж целия пост
# 2 534
сладурчето на Джулиана
Скрит текст:


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия