Спам тема(Козуначено - яйчен Спам!) - от 01.05. до 31.05.21г.

  • 21 133
  • 1 209
# 225
То в моя град само аптеки, банки и втора употреба има основно...

Дуа много..мда. Ма я излазям...

Да не се окаже, че сме съселянки? В наше село е същото.
Виж целия пост
# 226
То в цела България е така..май.
За жалост, щото е показателно и насочва към едни изводи..
Виж целия пост
# 227
Тете, изобщо не съм съгласна с теби, ама нема да споря, щот аз от спорове смисъл не виждам. Па ти с твойто главоболие - пиеш ли достатъчно вода? Все се каня да те питам.
И тоз нурофен 8 лв требе да е форте 400 капсула. Другите са с по-ниски цени. Мое да пробваш да го смениш с нящо.
Виж целия пост
# 228
Експрес форте, да. И не, не го сменявам за нищо Joy нивгаж, нивгаж...
Виж целия пост
# 229
Много приятно временце. Вънка оранжево-червен код се вихри. Седя си в къщи, Grin т.е. препускам от стая в стая, слушам си Джак Саворети и си пея наум.
Виж целия пост
# 230
Разреши си и попей на глас, Луне. Grinning

Заключението е направено: Тета е инат. Joy

Тия с кулулетата зеха да се връщат. Дъл пък ветерът не ги отказа? Thinking
Виж целия пост
# 231

Пп И тука вей, та се къса. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 232
Тия с кулулетата зеха да се връщат. Дъл пък ветерът не ги отказа? Thinking

Може вятърът да ги е върнал. Grinning
Виж целия пост
# 233
Топло и слънце е при нас. Wink  Къмто 30-тина градуса чакаме.
Пия си кротко първата доза кафе, още една и ще поскитаме.
Виж целия пост
# 234
Студено е. Духа много силно шиб@някът. Запалихме си печицата, слушкаме си радио. Мирише на топли питки. Heart Идилия.
Виж целия пост
# 235
Пънчиландия си има нов химн Simple Smile

Виж целия пост
# 236
2 вица отпреди седмица:



Виж целия пост
# 237
Отидох на плаж, наядох се с песък, тръгнах си, в сф съм вече ... ноу духаше, беееееееее
Виж целия пост
# 238
Ще настинеш, Кико. Ся да те мисля изгоряла ли си, настинала ли си... Пазете се бе, хора. Само на коня в туй време е безопасно.
Виж целия пост
# 239
Митлосвах аз на теферич, ма верно мноо неприятно дуа..издуха ми всьо ..освен ината, Ино...Joy

Кико, как беше..почина ли си?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия