Спам тема(Козуначено - яйчен Спам!) - от 01.05. до 31.05.21г.

  • 21 133
  • 1 209
# 300
Бе купете си рибки ве. Те не скачат....

Аз искам декоративни акули. Чудя се дали те ще изядат котака, или той тях. Grinning

Иска ми се да имам морско свинче, но не знам за какво ми е.

Откакто бях дете мечтая за кон, но още не ме е огряло.
Виж целия пост
# 301
Аз си имам куче - сиамски близнак ми е. В бг имаме котарак.
А котаракът на дъщеря ни просто целенасочено се е метнал през прозореца тогава. Тя го намери на улицата между паркираните коли, заведе го в клиника, ама нямаше шанс да го спасят. Ние "бяхме" с нея през цялото време - пустите му мобилни телефони.
Виж целия пост
# 302
Аз искам таралежче, но не съм сигурна, че с Мая ще са добра комбина. Joy

Пп Ян, съжалявам за котенцето. Hug
Виж целия пост
# 303
Аз искам таралежче, но не съм сигурна, че с Мая ще са добра комбина. Joy

Веднъж намерих едно в парка, но не беше много дружелюбно.
Виж целия пост
# 304
Джасте, то това беше много шашаво. Почнех ли да получавам нескончаеми върволици от букви в чата, значи то се е докопало до лаптопа и ми "пише". И то само аз бях ощастливена от всичките контакти на дъщеря ни. Simple Smile
Виж целия пост
# 305
Кики, явно е много любопитна мачка. Сега ще ѝ мине. Извадила е късмет.

Бе купете си рибки ве. Те не скачат....

И рибки имаме. Ама има някои които скачат. Навремето сестра ми ми беше оставила рибите да ѝ гледам. Един хелер все изкачаше, докато сменях водата. Веднъж не бях разбрала и го намерих изсъхнал на пода на следващия ден Confused

П. П. Ян, съжалявам за котака.
Виж целия пост
# 306
Скачат, гадинките. И аз имах един хелер, все отвън висеше, докато не се спомина....

Вчера видях молинезии като далматинци. Много сладинки. дощя ми се аквариум, но под 750 л няма да се хвана да гледам, а за толко голям нямам кинти Sad . Много искам голям аквариум само със скаларии Heart
Виж целия пост
# 307
куга ПП ?

Скрит текст:
Тета куга мосака?
Виж целия пост
# 308

кат са стопли. и спре да вали Rolling Eyes
Виж целия пост
# 309
Блазе ви... и ПП ще си имате...Wink
Чакам лятото, че да се видим с приятелите и близките. Дано успеем и тази година!
Виж целия пост
# 310
Муцака зимата. Че ся мноо топлу става от фурната. Ш' съ опОтим, т'ва ще рече извънредно баняне..и отиде коня у рЯката..
Виж целия пост
# 311

в дошата ми е зиме свеки дан ... топли мосаката Simple Smile
Виж целия пост
# 312
Божурът цъфна онзи ден Heart
Скрит текст:
Виж целия пост
# 313
Джасте, аз умея да бъда таралеж.
Особено в нечии гащи.... Joy
Виж целия пост
# 314
Оо, Исе, много е красив.

Моите треви какво им стана тази година, не знам, но всички цъфнаха - розмарин, мащерка, фрезия завъдих и тя разцъфна. Много съм щастлива, щот съм пишман градинарка, а моите тревички и цветенца ми се отплащат, че оцеляват въпреки моите грижи(изразявайки се основно в поливане, когато се сетя) или тоталната им липса(понякога забравям да ги поливам). Stuck Out Tongue Winking Eye

Пп О, Агенте, радвам се да те видя. Рядко наминаваш напоследък.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия