Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 411

  • 42 250
  • 739
# 735
Марта, сакън 🙂, дано не познаеш 🙏 съжалявам, чалми и шалвари и да ме вържат не мога да гледам.

За партньорката съм пас,нямам никакви впечатления.
Виж целия пост
# 736


Много хубаво партньорство направиха. Какво би било , ако повторят?

Фарах Зейнеп Абдула напуска сериала в който се снима в момента.


https://www.gecce.com/haber-masumlar-apartmaninda-sasirtan-veda
Виж целия пост
# 737



https://www.youtube.com/watch?v=3-n0p4z3xB8

Само моментите с Енгин. Рекламата е отрязана - знаем я наизуст. ОРИГИНАЛ.
Виж целия пост
# 738
Сакън, да не влиза в исторически филми Smiling Imp  Не ми понасят, и такава брада не ми харесва, ама той по принцип си я пуща за да излезе от роля, дано за кратко да е  ...


друго си е, да го виждаме  извън  сериали и филми, сега дано се появява по често покрай тази реклама ...

а тази партньорка я одобрявам, мяркала съм я тук таме, май добре играе
Виж целия пост
# 739

Момичета, темата вече е с традиционното си име.
С поглед към следващия проект на Енгин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия