Сърчице във мен тупти, през НОЕМВРИ 2021 то до мен ще спи!

  • 47 515
  • 739
# 345
Специално да морето аз не. очаквах да ми каже НЕ , но предвид факта че и аз самата просто зверски се обривам не знам дали може да ми повярвате за какво нещо става дума от влизане за 2 минути ( понеже все ми е студена и все не влизам ) Та за това не знам дали ще вляза и самата аз , иначе доктора ми каза Не ама ако ако реша мога да не го слушам но си е моя отговорност и смятам че всеки трябва само да си я взима Simple Smile
Иначе ми разреши да ходя на пътеката та мисля от днес да почна , ше видим до къде ще е я докараме тая . Моя приятелка така ходи че накрая като роди имаше плочки на корема на 3 тия ден от секциото 😂а преди да забременее нямаше такова нещо
Виж целия пост
# 346
Аз не си падам особено нито по морето, нито по басейна, може би защото не обичам да плувам и за целия ми 28 годишен живот, пътите в които съм ходила на море се броят на пръстите на едната ми ръка. Smiley Не виждам и бременността как ще ме накара да отида, най-малкото което и другите са написали, че е напълно възможно да си лепнеш някоя инфекция, колкото и да се пазиш - ами не, мерси!

Относно секса - преди няколко дни пробвахме за пръв път от 3 месеца с презерватив (пак от риска за инфекции) и не ми хареса особено. Беше ми дискомфортно през целите 5-6 минути в които продължи Sweat Smile Определено преди бременността ми беше по-хубаво. Мъжа ми се притеснява, че свърва бързо, но аз не виждам проблем, защото се справя чудесно с ръце Wink В крайна сметка има и други начини за разпускане на напрежението и не е задължително да има пенетрация. Лошото е, че на мен желанието ми за всякакви креватни дейности е нула и уж казват, че в 4 месец нещата се стабилизирали, пък ще видим.

Я да ви питам - тези изследвания как ви се струват?
Скрит текст:
Скрит текст:
Първата снимка е от миналия месец 21-ви. Втората от този - пак 21-ви. Двама АГ (единия на частно) ги гледаха и двамата казаха, че са ОК. Виждам, че хемоглобина ми пада. Пия през 2-3 дни Феротон, но ми се струва, че не е достатъчно. Да започна по-често да го приемам ли?
Виж целия пост
# 347
Според мен щом доктор казва, че са наред (при това 2ма) не си самоназначавай сама лечение.
Виж целия пост
# 348
Здравейте момичета. Да се включа и аз в темата със закъснение. Терминът ми е на 06.11 и очакваме 2-ро момченце. Първият юнак е вече на 6г. Аз съм на 40 години и мога да кажа, че съм доста притеснена, което може би е от възрастта Simple Smile. От 2рия месец съм с някаква неустановена алергия-дово кихане до обяд и постоянно запушен нос. Искам да попитам някоя от вас дали пие противоалергични? Алерголога ми ги изписа, заедно с кортикостероиден спрей за нос, но АГ-то ми каза, че не е много ок да ги взимам. Но аз,се чувствам много зле без тях. Преди това никога не ми се е случвало такова нещо. Дали имате някакъв опит с такъв проблем?
Виж целия пост
# 349
Понеже съм с хроничен синузит, който зимата понякога се обостря, ме предупредиха, че това ще се оправи от бремеността. Но за запушен нос и кихавица ми казаха, че ще се усили. Препоръчаха ми физиологичен разтвор или пръскалата тип Стери мар.
Виж целия пост
# 350
Ние ще си ходим на плаж, но на по-див, понеже във Варна ми е мръсно и сега особено не бих ходила на градския. Ще си ходим или сутрин рано , или към 17 часа, то по принцип си ходим в този диапазон. Към края на юни едни приятели от София с малкото ще ходят към Царево и ние ще се спуснем към южното черноморие за няколко нощувки. На мен много ми се ходи на планина, надявам се и това да направим за няколко нощувки, ако всичко е наред.
Виж целия пост
# 351
И аз съм с тежък хроничен синузит, който между другото се появи след раждането на първото ми дете. Моля се всеки ден да не се обостря, защото ставам зле, кашлям много и медикментите ми не са ок за бременни. За алергичен ринит тип сенна хрема ми бяха дали на една лекция за бременни едно спрейче за нос Алери - подходящо и за бременни, и за кърмачки. При мен действаше много добре- създава защитен филм в носа и предпазва от залепяне на полени и други дразнители в лигавицата. Запушен нос- промивки с Клийн син (хипертоничен разтвор) или моето УНГ ми беше казал в краен случай Муконазал, но за него в хубаво консулт с лекар
Виж целия пост
# 352
Ние ще си ходим на плаж, но на по-див, понеже във Варна ми е мръсно и сега особено не бих ходила на градския. Ще си ходим или сутрин рано , или към 17 часа, то по принцип си ходим в този диапазон. Към края на юни едни приятели от София с малкото ще ходят към Царево и ние ще се спуснем към южното черноморие за няколко нощувки. На мен много ми се ходи на планина, надявам се и това да направим за няколко нощувки, ако всичко е наред.

Къде ще ходите на плаж? Споделете някое местенце,ние вече се чудим къде да ходим, предимно посещаваме Слънчев ден и Кабакум
Виж целия пост
# 353
Здравейте, след много четене на такива теми се пристраших да се регистрирам и пиша. С първа бременност съм и кървене в следствие на хематом. Преди месец лежах в болница Надежда за 4 дни след силен кръвоизлив и от тогава съм все на легло. За съжаление кървенето не спира-според лекарката ми се чисти хематома, но в същото време не намалява като размер и това взе много да ме тревожи. Кървенето не е кафяво, но е тъмна като менструална кръв, пълни по 1 превръзка на ден. В момента съм в 17та седмица, пила съм 2 пъти антибиотик, един път след болницата заради ешерихия коли и миналата седмица заради високо ЦРП.
Има ли други мами, които да са кървяли толкова дълго време в следствие на хематом? Забравих да кажа, че пия утрогестан 3х2,Ношпа макс 3х1,Линекс Форте и си бия инжекции Зарзио и Прегнил през ден.
Виж целия пост
# 354
вземи си алеракт . Много жени го пият когато имат такъв тип проблем
Виж целия пост
# 355
Ние ще си ходим на плаж, но на по-див, понеже във Варна ми е мръсно и сега особено не бих ходила на градския. Ще си ходим или сутрин рано , или към 17 часа, то по принцип си ходим в този диапазон. Към края на юни едни приятели от София с малкото ще ходят към Царево и ние ще се спуснем към южното черноморие за няколко нощувки. На мен много ми се ходи на планина, надявам се и това да направим за няколко нощувки, ако всичко е наред.

Къде ще ходите на плаж? Споделете някое местенце,ние вече се чудим къде да ходим, предимно посещаваме Слънчев ден и Кабакум
Ние ходим на Камчия. През юни в делничните дни сме били само ние на плажа. Супер е!
Виж целия пост
# 356
Kristiyana аз бях с хематом в ранна бременност. Имах зацапване, но не и обилно кървене. Но доста време си продължи... Пих утрогестан 3 по 1 и ми казаха да лежа предимно... Мисля че до към 9 седмица бях така, докато хематома се резорбира.. Добре е да се изчисти тази кръв, но внимавай да не изкървиш много наведнъж... Всичко ще е ок, просто слушай лекаря...
Момичета на мен преди няколко дена ми се цепна устната, беше доста суха, тъкмо се размина, но сега гледам че е излязло нещо като херпес там... Преди доста често ми излизаха, сега от лятото май не беше.. Някоя имала ли е и с какво се третира по време на бременност?
Виж целия пост
# 357
Най-безобидно и лесно е да го намажеш с мед, но да е истински домашен. И овлажнявай всеки ден устните, вземи си вазелин с арганово масло. Тези дни бях в Лили дрогерия и там има един на Velnea, който се оказа много сполучлив.
Виж целия пост
# 358
Много благодаря за съветите, явно ще трябва да се въоръжа с търпение... Лежа и изпълнявам каквото ми каже лекарката, но все се надявах, че ще видя резултат по-бързо. Благодаря още веднъж! 😊
Виж целия пост
# 359
Ние ще си ходим на плаж, но на по-див, понеже във Варна ми е мръсно и сега особено не бих ходила на градския. Ще си ходим или сутрин рано , или към 17 часа, то по принцип си ходим в този диапазон. Към края на юни едни приятели от София с малкото ще ходят към Царево и ние ще се спуснем към южното черноморие за няколко нощувки. На мен много ми се ходи на планина, надявам се и това да направим за няколко нощувки, ако всичко е наред.

Къде ще ходите на плаж? Споделете някое местенце,ние вече се чудим къде да ходим, предимно посещаваме Слънчев ден и Кабакум

Освен тях и Камчия, както писаха
по-горе, Русалка също е много хубав плаж. Ако ходите още по на север - Крапец. Към южното черноморие пък препоръчвам Царево, Иракли, Силистар - страхотен плаж. 😎🏖🌞
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия