Мъж от типа "Скрудж Макдак"

  • 7 325
  • 212
# 195
Горджъс ,тя малко над 100 кила не знам как ще вади и какво,първо трябва до фитнес да се извади,хахаха
Виж целия пост
# 196
Той малко над 140 ли е?
И тоя няма да черпи, да знаеш.
Ще останеш с един гол в уста.
Виж целия пост
# 197
Хаххха, да видят крокодилите!
Виж целия пост
# 198
Авторке, звучиш отчайващо направо...ядеш кюфтета по хотели, плащаш мизерни сметки на мизерници,  готова си и да направиш кефа на някакъв мъж,който само ще те използва и захвърли....
Абе ,нещо по- висока самооценка и самочувствие нямаш ли?
Трябва да излъчваш себеуважение и класа, тогава мъжете ще те оценят.
Виж целия пост
# 199
Авторката като разбра, че няма да се получи да оплюем дружно скръндзата и почна да троли и да си измисля. Ама пък не се усеща, че във всичките истории, все не я искат и я режат и то някакви льольовци - единият с кюфтета от Кауфланд я храни, другият иска да си плаща билет и да му ходи на крака, тоз пък си е преценил, че не си струва да си създава неудобства заради нея... Ееее, авторке, жал ми стана за теб!
Виж целия пост
# 200
...но ми харесва стила ти. Пусна цяла тема за 10лв и му разказа играта на горкия човек, че не платил, а ти същевременно си чаткаш с женени мъже и си позволяваш да обиждаш жените им как изглеждали. Погледни първо ти какво правиш, а после съди някой друг. Явно имаш материал за размисъл.
Виж целия пост
# 201
Опааа, как се озовах в тема с фенфикшъна на 12- годишна ученичка Joy
Виж целия пост
# 202
Последния иска, ама жена му не дава Laughing
Това живот ли е?!
Виж целия пост
# 203
Офф, уж нямаш проблеми и подбираш..
Пък някак сърдито и пренебрегнато звучиш..
То ако си беше ОК, нямаше да се обясняваш тук..Ама поне вникни в писаното на тези, които ти отговарят.
Виж целия пост
# 204
Авторката като разбра, че няма да се получи да оплюем дружно скръндзата и почна да троли и да си измисля. Ама пък не се усеща, че във всичките истории, все не я искат и я режат и то някакви льольовци - единият с кюфтета от Кауфланд я храни, другият иска да си плаща билет и да му ходи на крака, тоз пък си е преценил, че не си струва да си създава неудобства заради нея... Ееее, авторке, жал ми стана за теб!
спиритлайт,с нито един не съм била,това чеи тропам устата и по чатове не ме прави жалка,писането може да е с много хора ,но ако всичко това са действия имам предвид секс тогава ще е жалко вече.
хепи док кюфтета по хотели не ям,казах че той е донесъл и си ги яде сам а и това преди многооо год беше а по въпроса за кефа аз ще си го направя също,не е насилствено,хаахха
Виж целия пост
# 205
Тц... авторката се опита да извърти бившия с уж безвъзмездни услуги, не й се получи. Опита се да му го върне във форума, пак не й се получи. Сега пробва някакви тактики да го връща на нас (или да ни се доказва?) с инфантилни истории за женени мъже и дебелите им жени Joy Тия учебни материали, дето ги предлага, да не са били от детската градина Thinking
Виж целия пост
# 206
SatisfiedSatisfiedSatisfiedSatisfiedSatisfiedCloseFlushed
Тц... авторката се опита да извърти бившия с уж безвъзмездни услуги, не й се получи. Опита се да му го върне във форума, пак не й се получи. Сега пробва някакви тактики да го връща на нас (или да ни се доказва?) с инфантилни истории за женени мъже и дебелите им жени Joy Тия учебни материали, дето ги предлага, да не са били от детската градина Thinking
Broken Heart
Виж целия пост
# 207
Абе,не знам но не се забърквай със женен мъж.
Това са били моите принципи през многото години и не мисля, че съм пропуснала нещо.
Напротив била съм ценена и уважавана жена винаги.
Както се поставиш, така и ще те приемат. Факт.
Виж целия пост
# 208
Ами, лесно е и тук решението - купуваш карта за фитнес, връчваш му я да я даде на жена си и в дните когато ходи, вие .. нали.
Виж целия пост
# 209
Евенце, забрави да подаетиш да наеме мотел и да купи кюфтета и лютеница от Кауфланд.
Ако е, да е!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия