Струва ли си по-скъпото?

  • 14 994
  • 320
# 75
Моят крак не понася всякакви маратонки, даже от супер марки, даже и всички модели на любимите ми брандове не ми пасват на крака. Но много искам да видя АСИКС от висок клас за  50 лева ( около 1/5 от нормалната цена).
Виж целия пост
# 76
Същият Асикс, който днес струва 150 евро, след 3-4 години ще струва 25.

В момента са в акция( мисля, че няма да се отвори линкът, иска регистрация)

https://www.zalando-prive.es/campaigns/ZZO1BWS/1



Сега, като ти е толкова специален кракът, ще дадеш нормалната цена на маратонките и ще твърдиш, че има огромна разлика, ако ги купиш на 150 евро, отколкото на 30...
Виж целия пост
# 77
Моят крак не понася всякакви маратонки, даже от супер марки, даже и всички модели на любимите ми брандове не ми пасват на крака. Но много искам да видя АСИКС от висок клас за  50 лева ( около 1/5 от нормалната цена).

Точно на Асикс съм си купувала от Емаг и за под 50 лева маратонки. Е, може да са били от ниския клас на Асикс и/или стар модел, ама имаше за 40+ лева различни модели, че и от моя номер доста често има единични бройки с други изчерпани номера.
Виж целия пост
# 78
Е, никоя от тези маратонки не е от моя тип Simple Smile И не са намалени с 80% Wink
А и след 3-4 години я няма да има номер, я цвят (те цветовете на АСИКС и без това са много шарени и трудно се намират в разцветки за по-улегнали хора). Иначе 50% намаление се намира, не отричам, ама на 80% се избира измежду остатъци.
Виж целия пост
# 79
Остатъци, ама се избира. Мен ме устройва това положение- нося хубави маратонки за без пари, не купувам от китайските магазини еднодневки. Работя по 10 часа на крак, няма как да си позволя нещо некачествено или неудобно. Цветът ми е последен проблем, избирам подметка, стелка и вида на мрежата.
Виж целия пост
# 80

Не бива да робуваме на марки, ...

Защо? Какво значи да им робуваме - да ги харесваме?
Виж целия пост
# 81
Означава да платиш двойно за лепенка, която най-вероятно е лепната в Китай/Бангладеш/Шри Ланка
Виж целия пост
# 82
Или в България.
Аз харесвам някои лепенки. Когато видя нещо хубаво, на което са залепени, и мога да си го позволя, си правя този кеф. Не се чувствам като робиня, а като принцеса Simple Smile
Виж целия пост
# 83
а когато видиш нещо хубаво без лепенка и си го купиш - се чувстваш като парцалеса?
Виж целия пост
# 84
Извинявай, ама лепенката не прави маратонката или планинската обувка и който разбира не се лъже. И няма значение дали е правена в Китай или Виетнам, стига да си го пише и да е с официалните реквизити на фирмата.
За обувките на Саломон например дават две години гаранция, какво повече може да искаш като доказателство за качество?
Виж целия пост
# 85
Не съм казала такова нещо.  Не  ме обиждай така.
Виж целия пост
# 86
Зад създаването на една дреха с лого на бранд, стоят стотици човекочаса работа, мисъл, труд. Създаване на кройка, мисъл как трябва да стои, конструкция на дрехата, тестове за устойчива мода, избор на плат, съшиване и т. н.

Ако мислите, че няма логика в бяла тениска за 100 евро се лъжете.
Така е при обувки, уреди, козметика, технологии, създаване на домове, ако щеш.

Картофобелачка за 99 лв не ти трябва, да. Тирбушон за 200 също.
Но луксозните стоки за душата са такива - луксозни.

Няма такова нещо като висок клас реплика. Държах в ръце прословутите найкове менте - не, не са и на йота същите. Купих за 295 оригинал.

Черна станция е права. В екстремна ситуация ще оцениш всяка вложена стотинка в екипировка и обувки.
Виж целия пост
# 87
Изключителна "логика" има в бяла тениска за 100 долара.
Логиката се нарича Класа. Форумна класа.
Виж целия пост
# 88
Изключителна "логика" има в бяла тениска за 100 долара.
Логиката се нарича Класа. Форумна класа.

Тук съм напълно съгласна. Кройката на тениската не е ядрена физика, а супер качествен памук има и за десет пъти по-малко пари. Е, ако е тип "Лакост" е по-друго, ама ако е просто бяла тениска...
Виж целия пост
# 89
Аз това имах предвид под залепен надпис.
От екипировка до моден парцал с лепенка има разлика в целта на покупката. Едното го купуваш да ти служи и да те предпазва - дали от неудобство, дали от травми, дали от атмосферни условия, т.н. Другото го купуваш, за да се изфукаш по Витошка с него. Няма лошо, щом това радва някого. И аз имам източници на радост, които някому ще се сторят безсмислени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия