The Bürsin - "Почукай на вратата ми".Преди,сега и в бъдеще. /Тема 88/

  • 39 852
  • 745
# 135
Фили, и аз не съм фен на толкова големи скокове. Но от друга страна с бебе не става, заради короната , трудно ще снимат с бебе, ще трябва да е кукла през повечето време , както в онзи епизод с миник Серкан Joy
Бих искала да видя сватбата на ЕдСер , дано да ни я покажат все пак , а не да ни оставят пред свършен факт "оженихме се" и край Joy макар че толкова годежи и сватби имаше в 1 сезон, малко ни омръзна, но тази сватба няма да я върнем Joy
Виж целия пост
# 136
Ханде
https://twitter.com/nahhkurarsin/status/1392808717717024770?s=20
Виж целия пост
# 137
На заден фон на клипчето се чуват гласовете на Джанер и Керем Heart
Виж целия пост
# 138
От Айше
Къде е SÇK Teaser? Sparkling Heart Nature Star2  Flowers Rose Nature Sparkler

Гамзе миналата година

Виж целия пост
# 139
Hug Оля, чикааас! Hug


Имам един любим цитат:
“Кой е любимият ми цвят ли? Нека помисля... Залезът и дъгата.”

Той пасва идеално на Туитър заданието за днес. Ако Еда и Серкан бяха цвят, щяха да са дъга в щастливите си мигове и залез - в тъжните... Revolving Hearts



Виж целия пост
# 140
Здравейте мили мой,нямах време да пиша ,но ви изчетох.Липсвахте ми❤❤❤
Да си кажа и аз моето мнение относно двете дечица които ще влязат в сериала.
Според мен това са малките Еда и Серкан,мисля си ,че така ще завъртят сценария и ще се познават от деца,ще има нещо съдбоносно в цялата история.🤔🤔
Виж целия пост
# 141

Виж целия пост
# 142
Ето я рекламата с Ханде:
https://twitter.com/i/status/1392857530121035776
и в Ютуб Wink
https://www.youtube.com/watch?v=c-NnGM_KNYc


Gift Heart

Виж целия пост
# 143
Днес мюсюлманите празнуват Рамазан Байрам. Нарича се още Шекер Байрам, защото се поднасят главно сладки неща. Нека да им е честит празника.
Ето как и нашите любимци посрещат празника. Гамзе е качила снимка с надпис "Празнична вечеря".



Събрали са се двете сестри и баджанаците да отпразнуват заедно празника. А Ханде и Гамзе ни правят много фин намек, кои още са с тях. В отражението на очилата на Ханде е зет й Джанер, а в тези на Гамзе, Керем...


Виж целия пост
# 144
И коментарите на ХанКер под новата реклама на Ханде. Trollface
Виж целия пост
# 145
Днес четох в интернет че 20.00 турско време ще пуснат трейлър към 2 сезон , някой знае ли дали има нещо вярно в това?
Виж целия пост
# 146
Здравейте!

Минавам с клюкина поредна и вече доста споделена



Признание от Керем Бюрсин: Ние никога не скрихме нашата връзка!
Хенде Ерсел (27) и Керем Бурсен (33), които обявяват любовта си един към друг по време на Малдивите, въпреки че отхвърлят слуховете за тяхната любов на всякъде, са били представени заедно предишната вечер.


" Ние сме заедно от много време. Всичко върви много добре. Бяхмен най добри приятели от самото начало. После се случи нещо и връзката ни започна."- нещото, което се е случило май се казва магията на любовта и колко ще продължи, само съдбата знае .
https://www.gecce.com/fotogaleri-kerem-bursinden-hande-itirafi-i … -hic-gizlemedik/3

А какъв е цвета им, ами като на дъгата- многоцветен. След бурята която мина през нас имаше двойна много ярка дъга и по закона на Мърфи тогава падна и батерията на телефона.
Любима моя песен, изпълнена от един красив глас



https://www.youtube.com/watch?v=V1bFr2SWP1I
 
Somewhere over the Rainbow - Israel "IZ" Kamakawiwoʻole


Скрит текст:
Някъде, отвъд дъгата
Някъде, отвъд дъгата,
много нависоко
и мечтите, за които си мечтал
някога, в приспивна песен.
Някъде, отвъд дъгата,
тъжни птици летят
и мечтите, за които си мечтал,
мечти, които наистина се сбъдват.
Някой ден ще си мечтая под звездите,
ще се събудя там където са облаците много надалеч, зад мен.
Където тревогите се топят като капки лимон,
далече над върхът на комина, там е мястото на където ще ме намерите.
Някъде отвъд дъгата, тъжни птици летят
и мечтата която която се осмеляваш да имаш, ооо защо не мога и аз?
Еее аз виждам зеленината на дървета
Червени рози също.
Ще ги гледам как разцъфват за мен и за теб
и си мисля,
колко прекрасен свят.
Ее виждам сини небеса и виждам белотата на облаците
и яркостта на денят,
харесва ми тъмнината и си мисля,
колко прекрасен свят.
Цветовете на дъгата толкова хубави в небето,
те са и по лицата на хората които минават.
Виждам приятели, които си стискат ръцете,
казвайки си „как си?",
а те всъщност си казват аз... аз те обичам.
Чувам бебета да плачат и ги гледам как растат.
Те ще научат много повече,
отколкото ние ще знаем.
И си мисля,
колко прекрасен свят.
Някой ден ще мечтая под звездите,
ще се събудя там където са облаците много надалеч, зад мен
където тревогите се топят като капки лимон,
далече над върхът на комина, там е мястото на което ще ме намерите.
Оооо някъде отвъд дъгата, много нависоко
и мечтата, която, която се осмеляваш да имаш, ооо защо не мога и аз?

Виж целия пост
# 147
Стара /нова
Виж целия пост
# 148
Днес четох в интернет че 20.00 турско време ще пуснат трейлър към 2 сезон , някой знае ли дали има нещо вярно в това?

В темата беше посочена дата 14 май.
Виж целия пост
# 149
Wink

Тази вечер ще пуснат тийзъра, в рекламата на "Доктора"
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия