Ох, ваксини, ох, кеф! За всички ще има, голям кеф! 217-та НЕМСКА тема

  • 24 469
  • 744
# 105
Къде са тия условия?! Вие тук говорите за дъждове, ама при мен едно слънце пече цял ден... термометърът на терасата отчита 19 градуса на слънце. Мерси, голям кеф. Няма що. Disappointed Relieved
Виж целия пост
# 106
Човек, ти си за Норвегия Simple Smile Тука ако може да стане топло, стига си проклинал времето
Виж целия пост
# 107
Айде, вадете кеша от чантите, събирайте ми половин мЕлион и да одя. Hug
Виж целия пост
# 108
А не мое ли да си го събера за Малдивите, на теб ще го дам Simple Smile
Виж целия пост
# 109
За Исландия си направо..
Мен ме дразни, че не е плавно, ту жега, ту студ. Аз с моите хормонални проблеми въобще не мога да се настроя.
Виж целия пост
# 110
А не мое ли да си го събера за Малдивите, на теб ще го дам Simple Smile

Много христианско от твоя страна. Joy

Можи - да пращаш снимки и да правиш ритуали за студено време в Германия, плийз!
Виж целия пост
# 111
Еми след тия идеи за дъжд, хич не се чувстВУВам настроена християнски Simple Smile Ритуали може да правя за топло време, от кога чакам да грилвам на полЕните Simple Smile
Виж целия пост
# 112
Нали миналата неделя беше 30 градуса? Колко още? Толкоз беше - кратко, но пък мъчително. Sunglasses
Виж целия пост
# 113
Papa, ти си за Берген. Хем студено, хем вали колкото в тропиците.

При нас беше облачно, понякога слънце. Опитах се да работя в градината - трудно 😐

Рейна, заради ЩЖ ли имаш проблеми?
Аз нямам проблеми с рязка смяна на времето, но вече не издържам на жега...

Въпреки всичко обработвам мъжа ми за почивка на юг, а не на Балтийско море. 😊
Виж целия пост
# 114
Вече ми се гади от дъжд. Изгниха ми цветята на перваза, айде ако може да идва лятото Nature Sunny
Виж целия пост
# 115
Имам божур в градината, не ще да цъфне от това скапано време Sad Тая година съвсем се пощури това време. Февруари 25 градуса, май края, 10 Sad Аман вече
Виж целия пост
# 116
G..D.. защо продават руснаците ?
Виж целия пост
# 117
И аз се питам защо тази година без руснаци по Черноморието?

В Бавария явно вали.
В Централна Германия всичко е нормално. През деня е сухо, меко и на моменти доста слънчево. Идеално за разходки.
Вечерта може и да попревали лекинко.
Утре може повече дъжд следобеда.
Виж целия пост
# 118
Удави ни тука, едва днес пекна малко. А като почне да се изпарява е голяма гадост Sad
Виж целия пост
# 119
В Южна Германия не е рядкост да се изливат такива продължителни дъждове. Поне суша няма. Grin

Ето вчера времето от един парк, попаднахме на дърво с огромна корона. А под короната беше красота и простор- като една огромна зелена стая.

..........
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия