Хитринки за всякакъв случай - 27

  • 51 183
  • 740
# 330
Прочети за него, аз имам дълги програми, при които последни се дърпа препарат. Можеш да размениш някак си.
Виж целия пост
# 331
Ето как изглежда моето -
Виж целия пост
# 332
Нямам думи ...
Виж целия пост
# 333
Нали? Обаче не виждам особен проблем - това не е мухъл, това е прах, от небрежно сипване. От децата като пускат пералнята.
Виж целия пост
# 334
Прочети за него, аз имам дълги програми, при които последни се дърпа препарат. Можеш да размениш някак си.

О, избрала съм си програма, която ме устройва като време, и ползвам само нея. Другите са много дълги, не са ми вариант. Ще прочета за третото отделение, или направо ще си направя проба да сложа там омекотител и да дебна.
А сега просто пускам една 20-минутна след основната, за допълнително изплакване с омекотителя. Проблемът е, че често забравям, после следя пак кога ще минат 20-те минути.....
Янтра, при теб третото следила ли си кога се взема нещото от него?
Виж целия пост
# 335
Аз ползвам всички отделения. За основно пране е голямата дупка, за предпране е по-малката дупка (горе в дясно на снимката), омекотител е квадратната най-малка дупка (долу в дясно). Категорична съм, че при мен е така, аз ползвам честно предпране и това съм го проследила.
Виж целия пост
# 336
При теб за омекотител е синьото отделение, за основно е в ляво, а в дясно е предпране. Имам подобен самсунг с подобно чекмедже на село. Аз само самсунг перални си купувам - големи кучета, издържат на як тормоз.
Виж целия пост
# 337
Аз чистя чекмеджето, не щот’ си нямам работа Stuck Out Tongue Winking Eye , а защото забелязах как ми се запушват дюзичките отгоре. Не всеки път, ни гледам да си я пазя, че не ми се купува скоро нова. То, късмет, де.
Виж целия пост
# 338
Да, синьото е. Предпране не ползвам.
Харесвам си я, наистина е яка, а каква центрофуга има само....Спестява ми после от времето за сушене.
Я да питам нещо друго. По едно време ползвах прахове за черно, спрях, защото ми втръсна да следя и той кога ще свърши, та да купя нов. Незнайно защо последните години дрехите ни са в преобладаващо тъмни цветове. Ами виждам как поизбеляват от праха за цветно. Ползвате ли, или някой друг вариант да сте открили за тъмни дрехи?
Виж целия пост
# 339
Аз забелязах, че ако напълня отделението за омекотител, ми го взима някъде в началото. Затова започнах да слагам по половин доза омекотител и, въпреки липсата на каквато и да е логика, работи.

Праха слагам директно в барабана.
Виж целия пост
# 340
За три години никога не съм си чистила чекмеджето. И е идеално чисто, както и всички маркучи или каквото е там към казана. Просто, защото слагам препарата в самия барабан Wink
Виж целия пост
# 341
Предната ми пералня е подарък за сватбата. Женена съм... юли месец стават 16 години Simple Smile Този самсунг, който сега е на село. 9 години пра, пра, пра, три деца.
Виж целия пост
# 342
Нали? Обаче не виждам особен проблем - това не е мухъл, това е прах, от небрежно сипване. От децата като пускат пералнята.
Имам чувството, че се гордееш.
Все тая, де. Всеки си има вещите както му харесва да си ги ползва.
Виж целия пост
# 343
Нали? Обаче не виждам особен проблем - това не е мухъл, това е прах, от небрежно сипване. От децата като пускат пералнята.
Имам чувството, че се гордееш.
Все тая, де. Всеки си има вещите както му харесва да си ги ползва.
Не се гордея, но нямам и проблем. Не се вторачвам твърде много в домакинството. Готвя много добре, но съм кофти домакиня.


У нас с преобладава черното пране и да, избеляват дрехите. Аз се опитвам, когато се сетя, да купувам течен препарат за черно пране. Иначе ползвам прах, не течен, а старомоден прах за цветно и много рядко такъв прах за бяло.
Виж целия пост
# 344
Готвя много добре, но съм кофти домакиня.
О, и аз не съм Мара-Пепеляшка, обаче за някои неща може би имам обсесия, знам ли...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия