Лунна диета - тема 4

  • 61 676
  • 746
# 375
Здравейте момичета днес ми е 3 ден -2кг и все се надявам утре още малко да бутна успех и на вас😇
Виж целия пост
# 376
Вода ли може да се пие само за този период на гладуване
Виж целия пост
# 377
Който иска го прави от снощи.
Било по-здравословно да е ден преди и ден след,т.е.3 дни.
Аз не мога и го правя от деня и часът в който започва,до следващият ден,събира се по 24-36ч. Достатъчно ми е.
Благодаря за отговора!
Виж целия пост
# 378
Вода ли може да се пие само за този период на гладуване
Вода,чай,кафе,фреш/аз правя зеленчукови и леко ги разреждам с вода/...
Виж целия пост
# 379
Аз започнах от вчера в 21:38 ч.
Виж целия пост
# 380
Аз започнах от вчера в 21:38 ч.
Аз за съжаление съм на антибиотик и няма как да го изпия на гладно. Сутринта хапнах 1 бисквитка, довечера пак и така.
Виж целия пост
# 381
Ще изкарам само 3 дни на вода Innocent На пълнолуние има най - голям ефект .Simple Smile
Виж целия пост
# 382
И аз съм с вас 🥰
Виж целия пост
# 383
Здравейте на всички
Гледах фазите за Юли, изпуснах ги първите две.
Сега гледам, че следващото е:
20 Юли- 17:19 - последна четвърт
28 Юли- 20:55- новолуние

Дали ако се включа в тези дни ще има ефект за прочистване на организма?
Благодаря Ви
Виж целия пост
# 384
Да.
Аз спазвам всички.
Всяка седмица има по един лунен ден.
Виж целия пост
# 385
Здравейте,
Почти мина моят първи  Лунен ден правен някога:) почнах вчера в 17:19 и до сега съм изпила Фреш от ябълка портокал и морков- 1л, 2 кафета, доста вода и 1 морков изядох.
 Надявам се не съм сгрешила..
Сега се чудя дали да си направя салата от морков и краставица с лимон, нещо лекичко.
Довечера ще излизам с приятелки и пак мисля нещо леко да хапна и 1ч бяло вино?
Какво ще ме посъветвате?
Виж целия пост
# 386
Ами при лунна диета не се яде нищо и е забранен алкохола.
Виж целия пост
# 387
Направи го така както го чувстваш,но аз лично щом съм решила да лунувам 24 часа съм само на вода и нищо друго.
Виж целия пост
# 388
То реално започна вчера в 17:19 и  свършва сега в 17:19 нали така?
През този период съм на вода, фреш 1л и един малък морков.
Като за първи път през живота ми е ок:)
Виж целия пост
# 389
То реално започна вчера в 17:19 и  свършва сега в 17:19 нали така?
През този период съм на вода, фреш 1л и един малък морков.
Като за първи път през живота ми е ок:)
Точно така до 17:19 ч е днес,справили си се повече от чудесно като за първи път.Просто довечера нещо по леко за ядене  и разбира се че може една чаша бяло вино все пак лунуването е приключило.Утре сутрин ще видиш резултатите на кантара.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия