UEFA EURO 2020 (11.06 - 11.07.2021) - тема за коментари

  • 64 260
  • 1 674
# 435
Немската машина превключи на режим "Мачкай". Simple Smile
Виж целия пост
# 436
Германия вече пристигна на европейското Hands Muscle
Виж целия пост
# 437
Чудесен мач  Heart Eyes Beers Soccer
Виж целия пост
# 438
Колко е резултата?
Браво на Унгария и на Тесла!
Виж целия пост
# 439
Колко е резултата?
Браво на Унгария и на Тесла!
2-4 много ми хареса мача. Ей такива мачове обичам.
Виж целия пост
# 440
Те това са моЙте хора! Няма да крия, много ми е кеф Joy Малко се бях спекла покрай тяхното спичане срещу Франция, но днес ми напълниха душата. Пък, че ступаха така точно Португалия, ме прави двойно по-щастлива! Черпя ви с по една биричка Beers Аз понеже не пия, ще гаврътна едно коктейлче Tropical Drink Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 441
Наздраве Beers и честито на всички, викали за Германия! Чуден, чуден мач се получи, знаех си Simple Smile Ееее, не познах резултата, но все пак познах кой ще победи Simple Smile Дано и следващият не е скучен!
Виж целия пост
# 442
Сега, ако Полша направят някоя изненада срещу Испания, добре ще завърши деня. Испания са ми безкрайно симпатични и любими, редовно си викам за тях, но и преди съм писала, че харесвам неочакваните обрати.
Виж целия пост
# 443
Идвам да вкарам малко смях преди мача.
Гледайте какво правят братушките с кока колата Joy Мисля, че Роналдо е поискал вода, защото не може като славяните да си отвори едната бутилка с другата Sunglasses
https://m.youtube.com/watch?v=-Qbe4jFxq2o&ab_channel=TJSportsUSA
Виж целия пост
# 444
Мисля, че Роналдо е поискал вода, защото не може като славяните да си отвори едната бутилка с другата Sunglasses

Ами не може, да... Знаех си, че не е на 100% перфектен Joy

Аз пък си мислех сега Кока Кола да използват немците за реклама от сорта на Германия бие, щото пие кола Joy
Виж целия пост
# 445
Германия днес бе добра познатата ни машина. Честито на феновете им. Но проблемите във фаза защита остават и това всъщност е големия проблем, всичко останало си го имат. Simple Smile

Иначе стана шоу, много голове, хубав футбол на скорост.

Роналдо с нов рекорд. Този чове с всяко излизане на терена поставя по някакъв рекорд.
Сега пък изравни Мирослав Клозе с 19 гола от световни и европейски първенства общо. Simple Smile
Виж целия пост
# 446
Йес!
Аз бях за Германия и предвидих победа.
Аз доволен.
Роналдо не е моя човек.
Никога не е бил.

Сега засядам и естествено - само Испания.
Въпреки че май Серхио няма да е на терена, а на него вече съм фен.
Барселона,  еееех......Heart
Виж целия пост
# 447
За този мач не мога да си избера фаворит, затова ще стисна единият си палец за Полша. Много са ми на сърце и аз не знам защо. Знам, че тук повечето сте за Испания, затова не ме бийте много. Simple Smile
Виж целия пост
# 448
Ама много са симпатични полячетата, и то всички, много са готини Simple Smile Обаче съм за Испания....
Виж целия пост
# 449
За този мач не мога да си избера фаворит, затова ще стисна единият си палец за Полша. Много са ми на сърце и аз не знам защо. Знам, че тук повечето сте за Испания, затова не ме бийте много. Simple Smile

Е, и аз като стисна един палец за поляците, тамън са били в този мач Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия