Безмилостен град - Zalim Istanbul / Актьорите преди и след сериала /Тема 6/ Sevmemeliyiz

  • 24 285
  • 732
# 390
Ваканционна снимка от Озан, този път и той е тагнал хотела...

Виж целия пост
# 391
Влюбените не се спират.



Още едни ваканционни снимки, този път от Сера.



Бахар с нова прическа.
Виж целия пост
# 392
Изгодата на Озан от цялата връзка вози се в кола.Не виждам какъв ПР може да е това специално от негова страна.
Направо мисля ,че е заминал въдично.... а за нея категорично за мен го използва за да стане популярна и някоя нямам и грам доверие както казват много хора е евтина колкото банските си.
Виж целия пост
# 393




На мен ли ми се струва, или Озан се гъбарка със снимката и татуса на Пеликана 🤣
Виж целия пост
# 394
От фейсбук група.

Същински Том и Джери. Joy
А Агях ми е много смешен като тръгне с армията си от бодигардове. Joy
Виж целия пост
# 395
Изгодата на Озан от цялата връзка вози се в кола.Не виждам какъв ПР може да е това специално от негова страна.
Направо мисля ,че е заминал въдично.... а за нея категорично за мен го използва за да стане популярна и някоя нямам и грам доверие както казват много хора е евтина колкото банските си.
Диди ❤️
Колкото и успешен да е Озан, тази го смъква... Ама яко... И не не съм някаква моралистка, или луда.... Не му е на нивото.... Някак това му носи негативи... Колкото и да е добра в леглото... Това не е Америка... Нито татусите, нито фигурата, нито селфитата за всяка поза.... Жалко, много жалко.... чак ме е яд.....
Класният р-л на моя син казваше.... "Майки пазете синовете си" !
Виж целия пост
# 396
Йозгеджъм в обсесия




Виж целия пост
# 397
Скрит текст:
Изгодата на Озан от цялата връзка вози се в кола.Не виждам какъв ПР може да е това специално от негова страна.
Направо мисля ,че е заминал въдично.... а за нея категорично за мен го използва за да стане популярна и някоя нямам и грам доверие както казват много хора е евтина колкото банските си.
Диди ❤️
Колкото и успешен да е Озан, тази го смъква... Ама яко... И не не съм някаква моралистка, или луда.... Не му е на нивото.... Някак това му носи негативи... Колкото и да е добра в леглото... Това не е Америка... Нито татусите, нито фигурата, нито селфитата за всяка поза.... Жалко, много жалко.... чак ме е яд.....
Класният р-л на моя син казваше.... "Майки пазете синовете си" !

Ужасна жена! С тия гнусни татоси по цялото тяло, с тия ужасни приятелки всички рекламиращи по цял ден гащи, чорапи и хотели......Да си се снима нея си! С всяко селфи, което му слага , той поевтинява, олеква някакси!!! Останалите артисти имат много снимки в нета, но те са от папараци, фенове, които ги преследват! Аз се отписах от нея. Вече не му отварям сторитата , за да не я виждам!
Виж целия пост
# 398
Тази Йозге е голяма работа. Joy И тя като нас й се чуди на Джемрето как може да се разведе с Дженк.

Колкото до Озан- как връзката му се приема в обществото едва ли го интересува в момента. Особено след като е влюбен.. За него, Пелинай си е перфектна, колкото и ние да не я харесваме. Важното е да са щастливи. Иначе се чудя как мъж като него може да бъде привлечен от подобни снимки в Инстаграм. Но сигурно като човек е готина. Ще видим колко ще се задържат. Турците може и да не са широкоскроени, но Озан е и си му личи.
Виж целия пост
# 399
Много хубава беше сцената на гроба днес. Домъчня ми и на мен, но този път Недим нямаше никаква вина. В този епизод много го харесах.
Виж целия пост
# 400
Така е, сърцераздирателна сцена. Разбирам го Недим. Единствено е искал чичо му да не страда и да не се чувства изгубен, както в момента. Не е искал да му нанесе подобен удар, а и как се казва такова нещо?!
Жал ми е за Агях. Толкова години е правен на маймуна от жена си и собствения си брат. Нямал си е и на идея какво се случва под покрива на дома му. Живял е в една заблуда, която бе разбита на пух и прах.
Виж целия пост
# 401


Колкото до Озан- как връзката му се приема в обществото едва ли го интересува в момента. Особено след като е влюбен.. За него, Пелинай си е перфектна, колкото и ние да не я харесваме. Важното е да са щастливи. Иначе се чудя как мъж като него може да бъде привлечен от подобни снимки в Инстаграм. Но сигурно като човек е готина. Ще видим колко ще се задържат. Турците може и да не са широкоскроени, но Озан е и си му личи.

Така е, Мади! Той е актьор и аз го харесвам, но не съм длъжна да харесвам жена му, която непрекъснато ми се натрапва! Ще съм много хепи ако почне да снима нещо друго освен Пелинай! Ще изгледам пак няколко епизода от ЖИ, за да се полюбувам на това,което толкова добре прави! Уникален актьор е!!!!
Виж целия пост
# 402
Габи, момчето веднага те послуша. Hug

И с тази снимка се обръща към Диди, която го критикуваше за бургерите. Виж, че си е в супер форма. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 403
Габи, момчето веднага те послуша. Hug

И с тази снимка се обръща към Диди, която го критикуваше за бургерите. Виж, че си е в супер форма. Stuck Out Tongue Winking Eye

Жалко ,че няма умиргащи вече човечета пууу....
Виж целия пост
# 404
Габи, момчето веднага те послуша. Hug

И с тази снимка се обръща към Диди, която го критикуваше за бургерите. Виж, че си е в супер форма. Stuck Out Tongue Winking Eye

Диди ❤️,
И аз бях на 100 % че е във форма Simple Smile
Колкото и бургер да яде Simple Smile)))
Жалкото е, че той приема всичко за нормално... Да но в САЩ... В Турция това е.... Тази Пелин сейството и как приема всичко това... Както и да е.... За мен е проблем, когато влияе на феновете и кариерата му... Ясно е, че не е тръгнал да се жени,   но се моля за по добър избор на жена.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия