Звездни компромати - Юни'21

  • 289 528
  • 2 795
# 1 650
За първи път си причинявам Мармалад. Това предаване е за ученици! Глупости на килограм, класации на "красавици" от инстаграм(където всички е филтрирано и изкуствено!). Радост - инфантилна с фалшив насилен смях.. Боже каква глупост, страшно кухо предаване.
Виж целия пост
# 1 651
За визията съм съгласна, наистина изглежда зле. Но по характер не ми се вижда лошо момиче, даже напротив.
Е, и ти си се изказала крайно, все едно ти е първа приятелка и знаеш каква е точно Wink
Следя я от 2015 година, още докато беше в групата Fifth Harmony. Тогава много я харесвах и съм изгледала сумати видеа и интервюта. За всичките тези години съм си изградила някакво мнение и то не е на база снимките от сегашния й период.
Виж целия пост
# 1 652
Камила Кабейо е типична кубинка- като много млада (малка) е хубава и стройна, после почва да расте на дупе, после на крака, корем... Познавам няколко никому неизвестни обикновени кубински момичета, които в рамките на няколко години се превърнаха от девойки като капки в закръглени дупести жени. Хубави, безспорно, но просто различни.
Аз я харесвам, горното не е оплюване Wink
Виж целия пост
# 1 653
Ивайла Бакалова и дъщеря и, много хубаво момиче.




Духовникова и Радина


Орлин Павлов


Бонка и дъщеря и, също хуабво, нормално дете, за разлика от тези на Анелия и Лиана.



Катето Евро остарява достойно, не се е направила на маймуна.
Виж целия пост
# 1 654
Още една с нови зъбки 😬
Елена Карабойчева/Чонова от ОЖ/
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 655
Галена да няма някакви здравословни проблеми?Гледах гостуването и в Преди обед,но тя там е неузнаваема.Аз мислих ,че мненията тук са преувеличени,но тя вярно едно гладко изречение не можеше да каже.Преди години не е била така.Все едно опиянена,пияна ли ,надрусана супер неадекватна.Има и нещо дано е добре.
Виж целия пост
# 1 656
Тази мургавелка още ли е с мъжа на Петя Славова?
Виж целия пост
# 1 657
Егати и зъбаците дето им монтират! Пари да ми дават, такива зъби няма да си сложа нивга!
Виж целия пост
# 1 658
Ама тия хора все едно не ходят при стоматолог, ами ги е обслужил някой фаянсаджия. Много неестествено и грозно направени.
Виж целия пост
# 1 659
Аз си мисля, че това не са зъби, ами фасети.
Виж целия пост
# 1 660
И фасети да са, все тая. Дъвки Орбит по- добре да им редят!
Виж целия пост
# 1 661
Преслава
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 662
Коя е момата с пижамата по средата на снимката? Освен Азис, Ивайла Бакалова и дъщеря и, кои са другите участници?
Виж целия пост
# 1 663
Прилича ми на журналистката,която я заляха с киселина преди години.Не й помня името.
Виж целия пост
# 1 664
Залята с киселина собственичка на модна агенция, бяга ми името и. И предполагам дъщеря и е другото момиче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия