Искам да кажа ... (183) през юни 2021

  • 45 523
  • 822
# 315
Морген!
Добре съм тази сутрин. Като изключим, че цикъл няма. Откачена история, ви казвам.

Забравих да кажа, че котаците са много хубави! Искам да ги нагушкам! ❤️
Виж целия пост
# 316
Добро утро на св. Петък!
 Дано да е лежерен и да мине бързо😁

Деси, весело!
Виж целия пост
# 317
Добро утро!
В петък сутрин винаги за Али се сещам.
Деси ,весело изкарване!
Хубав ден!
Виж целия пост
# 318
Добро утро!

Деси, весело да ви е!

Марѝ, отпусни ми малко слънчице, че се скри нейде, а съм стегнала от снощи чантата за плажа. Купих вчера нов бански на Вики и няма търпение да си го сложи.

Сестра ми е рожденичка днес. Купих ѝ едни обици и взех същите и за себе си. Не съм носила такъв тип закопчаване и вчера не мога и не мога да ги сложа. В един момент вече реших да ходя при козметичката ми да ми разширява дупка. Разгеле накрая с повечко въртене и натиск стана работа. Дано сестра ми не види същия зор, че то пишман подарък е това.

Карз, намирай време за почивка. И един висящ преглед имаш, не съм забравила.

Спокоен петък, момичета!
Виж целия пост
# 319
Селесте,да ти е жива и здрава!
Една зодия сме с нея аз съм другата седмица.
Виж целия пост
# 320
Селесте, да е честита сестра ти!
И аз дълги години не можех да си сваля едни обеци. Обаче в един момент получих алергия към златото и се научих всяка нощ да си ги свалям. Също и лакирах тази част, която влиза в ухото с безцветен лак. И сега вече нямам проблеми с тях, дано и вие им намерите начина!
Аз още от вчера си имам гости у дома, ама сутринта като тръгвах за работа имаше голям рев!
Хубав петък дами!
Виж целия пост
# 321
Честита да е сестра ти, Селесте!
и аз свързвам свети Петък с Али Simple Smile Слънчево е при нас и ако искам да се разходя тряба да изляза след малко, защото после става супер жега.
Лек ден на всички!
Виж целия пост
# 322
Добър ден!

Карзче, и аз помня!

Селесте, здрава и щастлива, да е сестричката ти!

Радвам се на петъка, а и още повече, че ще си имам дечица! Heart Eyes

Деско, весело да ви е!

Ети, доволна звучиш! Нека е по-често!
Виж целия пост
# 323
Честита да е сестра ти, Селесте.  Здрава и щастлива.
Виж целия пост
# 324
Селесте, здрава и щастлива да е!

Бубе, намерих си колежка, сега търся нов човек на мястото на другото момиче, че не се знае кога и дали ще се връща. Но в тази ситуация ми е по-спокойно в работата, определено! Щом намирам време за разходка. Simple Smile
Виж целия пост
# 325
О, това, че си намерила е супер! Споделяла си, колко трудно намираш читави хора, та нека все така да си доволна!
Виж целия пост
# 326
Селесте, честита да е сестра ти. Много ми хареса как си действала с подаръка. Тук стана леко облачно. Вчера беше по същия начин, но не заваля.
Тути, втори ден бъз няма. Днес на две маси продаваха билки на вид като бъз, но с друго име. Отговориха ми, че му е минал сезона. Все пак утре ще направя трети опит и ако открия ще ти пусна смс.
Виж целия пост
# 327
Маре, не обикаляй повече, неудобно ми е.
Щом е прецъфтял, здраве да е, догодина ще се сетя по-рано.
Виж целия пост
# 328
Сутринта печеше и прежуляше слънцето, сега е тъмно като в пещера. То, хубаво да вали, но ден, два, мах. три. Втора седмица поред е това, а и другата такава се очертава 😠 Отивам да претърся програмите с надежда да открия нещо интересно за гледане.

Селесте, честита да е сестра ти. Здраве и късмет!
Виж целия пост
# 329
Здравейте!
Селесте, честита да е рожденичката! Весел празник!
Рире, отчая ме. Ние утре сме на градинско парти в Пловдив и разчитах на хубаво време.
Да се оплача и какви ги свърших тази година със сока от бъз - забравих лимона. Капачките не са се надигнали. Има ли някакъв шанс или директно да хвърлям?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия