На пазар във Варна - тема 64

  • 38 733
  • 736
# 75
Вътре в пазара има пекарна Изгрев - след сергиите за зеленчуци в посока Рибната борса.
Виж целия пост
# 76
Върнах се да чета в предната тема десет стр., в тази също, но не намирам кой ревматолог във Варна бе препоръчан.
Виж целия пост
# 77
Здравейте момичета, къде във Варна извършват поправка на чанти качествено. Нужна ми е смяна на цип на малка раница.
Виж целия пост
# 78
Момичета знаете ли къде може да занеса плат на щори ден и нощ за почистване.Някой носил ли е подобно нещо на химическо чистене.
Виж целия пост
# 79
Здравейте момичета, къде във Варна извършват поправка на чанти качествено. Нужна ми е смяна на цип на малка раница.
До джамията.
Виж целия пост
# 80
Върнах се да чета в предната тема десет стр., в тази също, но не намирам кой ревматолог във Варна бе препоръчан.

От Св.Марина - доц.Шивачева платен прием и  по НЗОК в ДКЦто преглежда Д-р Светлана Христова Христова. С направление доста напред трябва да се звъни за час.
Виж целия пост
# 81
Аз днес бях на очен лекар в Санита при доктор Славова и съм много доволна. Препоръчвам.
Виж целия пост
# 82
От Шивачева, не съм доволна. Баба ми беше в отделението, изписа я с грешна диагноза, въпреки мнението на неврохирург, че трябва да я пратят на ЯМР.Даже и като човек не ми хареса, държанието й беше много нагло.
Виж целия пост
# 83
Някой да е ходил във Фармадент, да сподели впечатление от зъболекарите там?
Виж целия пост
# 84
Някой хапвал ли пици от “Тавичката”? Излиза ми реклама и изглеждат добре на снимки , а цените им доста ниски ..
Виж целия пост
# 85
Някой хапвал ли пици от “Тавичката”? Излиза ми реклама и изглеждат добре на снимки , а цените им доста ниски ..

О да, ние вече пици главно от там вземаме. ( в Левски) Децата много ги харесват.
Виж целия пост
# 86
Някой знае ли от къде мога да взема безшевни слипове или боксерки на бюджетни цени. За сина ми търся, тон вече е с габарити на голям човек. Търсих, но 16-20лева за гащи ми е прекалено.
Виж целия пост
# 87
_re_ge, на моя пубер вземам от Лидл.
Не са УАУ, но за темпото с което расте са екстра😁
Около 4-5лв бройката излизаше.
Не са безшевни.
Сина ми е 170см висок  е и 48кг. Лидълските М-ката му е идеални. Преди това обикалях магазини, но другите М са си чували за нас 😂😂😂
Само да кажа, че го храним това дете, ама 😂
Виж целия пост
# 88
А защо трябва да е М размер, когато тийнът е със слабо телосложение...
Безшевни , но за жени, има в Н&М, ще гледам и в секция мъже дали има.
Виж целия пост
# 89
Защото мъжки боксерси S-ки почти не съществуват 😂
От размер 167 отиваме на мъжко М.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия