Какво ще купя отново - 4

  • 107 398
  • 735
# 495
От къде го купувате това масло?
Аз съм от Варна и го купувам от един малък турски магазин до Метро.

Къде по точно е този магазин до Метро- за магазина до Флуида ли говорите за турските прахове?
Виж целия пост
# 496
Да, ето това купувам аз:

Скрит текст:


На каква цена го продават при вас ? При нас е 16 лв / кг
Виж целия пост
# 497
Пийкок, последно маслото беше на 15лв. килограма.

Десинико, да, магазина за перилни препарати. До техническите прегледи.
Виж целия пост
# 498
Донесоха ми от Одрин тухличка масло. Първата ми реакция бе на недоверие. Нарязах го на парчета и в камерата.
Сега съм предоволна !
Виж целия пост
# 499
От квартално магазинче във Варна.
Къде по- точно?
Виж целия пост
# 500
Пише по- горе
Виж целия пост
# 501
Не,аз за пилешките неща питах,
Кое е кварталното магазинче:blush:
Виж целия пост
# 502
AGUGIARO&FIGNA БЯЛО БРАШНО L`ITALIANA 1КГ Много доволна. Станаха ми печивата чудни по празниците.

много приятни на вкус, топят се в устата.

MANUEL ПРОСЕКО DE GIUSTI BRUT- много добро попадение за Новогодишната нощ.
Виж целия пост
# 503
Откъде ги намираш тези италиански продукти?
Виж целия пост
# 504
cafe d'italia shop и кварталния магазин (брашното).
Виж целия пост
# 505
Съжалявам за поредните постове, не мога да редактирам.

Много бързо се разварява, не се скашква и е вкусен.
Виж целия пост
# 506
Ето този спрей ще си купя отново и отново. Използвам го, за по - лесно разресване след баня. Косата ми е тъничка и много права, но много се оплита след като я подсуша с кърпа.
Сега със спрейчето супер лесно се разресвам.
Виж целия пост
# 507
Майчета, търся одеялце за бебе/детенце, за целогодишно ползване, от естествена тъкан само!! Препоръки??? Ще споделя после към какво съм се насочила!!!
Виж целия пост
# 508
Родопска тъкан
Виж целия пост
# 509
Ако някой консумира елда, коя марка бихте препоръчали?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия