Какво ще купя отново - 4

  • 107 387
  • 735
# 525
Гъбите като се замразят не стават  ли после на подметка?Къде са тия манатарки дето ги берете с кг да дойдем и ние да си наберем малко.
Виж целия пост
# 526
Гъбите като се замразят не стават  ли после на подметка?Къде са тия манатарки дето ги берете с кг да дойдем и ние да си наберем малко.
На ризото са супер 😉
За яхнии, боб, ползвам повече сушени.
Широка поляна. Но си иска километраж и познаване на района 😊
Виж целия пост
# 527
Гъбите като се замразят не стават  ли после на подметка?Къде са тия манатарки дето ги берете с кг да дойдем и ние да си наберем малко.
На ризото са супер 😉
За яхнии, боб, ползвам повече сушени.
Широка поляна. Но си иска километраж и познаване на района 😊
Е то сухо дупе риба не лови.Wink
Виж целия пост
# 528
В Еленския балкан също има много манатарки.
Виж целия пост
# 529




Определено доволна.
Виж целия пост
# 530
Joy , а който види червейче бута ли го настрана или го хапва с гъбката?
То това е въпросът.
И аз ям манатарки. Сушените се вижда как целите са проядени. Ама червеи поне не се виждат.
Няма лошо, в някои култури са деликатес.
Виж целия пост
# 531
Аз от черешите не вадя червеите. Понякога черешата ни здрав плод няма.
Виж целия пост
# 532
Аз от черешите не вадя червеите. Понякога черешата ни здрав плод няма.
Айде обяснявай,че като има червеи са еко био черешите ма червея си е червей.Колко много са изядени с череши не е истина.И ние не пръскаме нашата като се накиснат в вода с сол и те сами излизат после ядене на воля :Simple Smile))
Виж целия пост
# 533
Много съм доволна от препарата против мухъл на Церезит. Използвах го в баня и падна всичко, което се чудех как да махна. Напръсква се и се изчаква 5 минути, после се измива. Ако се наложи се изтърква с четка преди водата. Препоръчвам.
Виж целия пост
# 534
Два дни вече го ,заглеждам точно него. Май и аз ще го взема.
Виж целия пост
# 535
Peacock, малко по-скъпичък е, но според мен си струва. Банята лъсна. Имай предвид, че малко смъди на очите докато си в помещението и чистиш.
Виж целия пост
# 536
Има ли белина в съдържанието му ?
Защото само и единственно белината като взема и напръскам след 2 мин всичко е изчезнало...но смрадтта...седи с часове!
Виж целия пост
# 537
И това съм ползвала и белина - ефектът е един и същ, само дето този Стоп мирише в пъти по-ужасно от чистата белина.
Виж целия пост
# 538
Здравейте, смърди ли като Savo? От него имаше ефект, но направо се натравям от миризмата.
Виж целия пост
# 539
Да, има белина и мирише, но до сега с такава лекота не се бях справяла. И е много удобен заради спрея. Ето състава:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия