а пък и с даването ма медикаментите е някакъв ужас - нищо не иска да приема, но всичко съм дала, разбира се. Всичко тръгна от яслата. На теория знам, че се сблъскват с много вируси и че ще се боледува, но когато се случва на моето дете е някакъв ад за мен..
ама започнах да се депресирам яко... как ми се иска да имахме възможност да остана още да го гледам малкото, ама пусти пари... За сега само морето ме държи, ама като мине и почивката и съвсем ще откача. Започнах да му говоря, че мама ще трябва да ходи на работа като тати, а той ще играе с баба и дядо, ама за сега само на рев го избива, а иначе си стои при тях по час-два без проблем. Може би ще трябва да го оставям за повече време да видим как ще е. Май и жегата не му се отразява добре, защото е доста кисел следобедните часове и все иска да го нося, а е вече 15кг и едвам издържам. Много започна и да се инати за всякакви неща, май го удари бебешкия пубертет
Отделно и много комари има тук и уж го мажа с Бочко като излизаме, но пак го хапят. Айде и аз се оплаках...Препоръчани теми