"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 54

  • 43 571
  • 790
# 240
Шенай, знам че искаш бебе, но реално физически няма как тест да отчете уринарен 8-9 ден след овулация./освен ако не си с извънматочна или бременна с близнаци/тризнаци/.
 Има си ритъм по-който нещата преминават. След + тест за овулация до 2 дена настъпва. АКо срещне сперматозоид се съединяват. Запова пътуването към матката това отнема 6-12 дена...ако спре в тръбата започва да отделя хормон и теста ти е + по рано, което не е добре...Знам че си нетърпелива, но ако толкова много искаш да знаеш по-рано пусни кръвен тест..тогава черно на бяло ще имаш отговор ДА или НЕ.
Стискам палци!
Виж целия пост
# 241
Момичета мислех, че ми дойде време зацапа вчера и днес и спря имах тест направих пак 14 ден след овулация е
Възможно ли е да е пак изпарителна?
Виж целия пост
# 242
Мен ми прилича на положителен тест.
Виж целия пост
# 243
Много бледа черта и това зацапване не ми харесват. На нейно място бих проверила какво става с кръвен тест.
Виж целия пост
# 244
Шенай, знам че искаш бебе, но реално физически няма как тест да отчете уринарен 8-9 ден след овулация./освен ако не си с извънматочна или бременна с близнаци/тризнаци/.
 Има си ритъм по-който нещата преминават. След + тест за овулация до 2 дена настъпва. АКо срещне сперматозоид се съединяват. Запова пътуването към матката това отнема 6-12 дена...ако спре в тръбата започва да отделя хормон и теста ти е + по рано, което не е добре...Знам че си нетърпелива, но ако толкова много искаш да знаеш по-рано пусни кръвен тест..тогава черно на бяло ще имаш отговор ДА или НЕ.
Стискам палци!

Момичета, така се съэдават градски митове и иэлишни притеснения. Раэбира се, че е въэможно, макар и малко вероятно, на 8-9 ден след ову да има положителен уринарен тест. Точно така беше при мен (8 положителен с уникално бледа и тънка роэова черта, 9 по-наситена, но пак супер хлабава и на 9 или 10 направих допълнително ранен на клиър блу-беше с дебела, ярка наситена черта), а в галерията на фертилити френд има страшно много графики с положителен на 9ти ден, които всеки ден раэглеждах в цикъла, който эабременях. Эа 8 ден съм съгласна, че наистина е голямо иэключение, но 9ти ден си е напълно нормално да отчете и беэ блиэнаци. Има жени с много високи нива на хормона. Също така има такова животно като ранен тест до 5 дена преди очакваната менструация, което оэначава, че дори и с нормални нива теэи тестове отчитат на 9ти ден, а при по-къса лутеална фаэа эащо не и на 8ми. Такъв тест е ултра ранният на клиър блу.
Виж целия пост
# 245
В някои случаи може да отчете толкова рано, но в повечето случаи отчита по- късно и така се създава излишно притеснение. По- добре да се тества по- късно за да няма излишно разочарование.
Виж целия пост
# 246
Съгласна съм, просто някои хора са много нетърпеливи-включвам и себе си в списъка. :Д Аэ лично бих се побъркала, ако на 8 ден видя чертичка и някой ми каже, че може да е иэвънматочна, эащото е толкова рано и че е невъэможно да ми отчете правилно, а в крайна сметка не е баш толкова невъэможно и високите нива на хормона дори са нещо поэитивно (от това, което лекарят ми ми каэа). Simple Smile

Успех!
Виж целия пост
# 247
Съгласна съм, просто някои хора са много нетърпеливи-включвам и себе си в списъка. :Д Аэ лично бих се побъркала, ако на 8 ден видя чертичка и някой ми каже, че може да е иэвънматочна, эащото е толкова рано и че е невъэможно да ми отчете правилно, а в крайна сметка не е баш толкова невъэможно и високите нива на хормона дори са нещо поэитивно (от това, което лекарят ми ми каэа). Simple Smile

Успех!
При мен не е много рано. Трябва да ми дойде утре или в други ден. За това се чудя въобще дали има нещо.. Не тр ли да е по наситена вече...
Виж целия пост
# 248
Нещо се бъркате май. Казвате, че е 16ти ден след овулация, пък трябва да ви дойде утре или другиден. Овулацията как я засякохте? Щом още нямате закъснение е нормално да е бледа чертата.
Виж целия пост
# 249
Пишете само на едно място. Така обърквате четящите и може да ви се даде неправилен отговор.
Виж целия пост
# 250
Нещо се бъркате май. Казвате, че е 16ти ден след овулация, пък трябва да ви дойде утре или другиден. Овулацията как я засякохте? Щом още нямате закъснение е нормално да е бледа чертата.
С тестове цикълът ми е 30/31 дни утре или в други ден
Виж целия пост
# 251


Момичета, качвам тази снимка на теста от днес. Почти съм сигурна, че е абсолютно невалиден тестът, показвам го за останалите момичета, не знам дали по принцип марката е такава (тестът е на Belive, 20 чувствителност).
Виж целия пост
# 252
Спазва ли указанията. На мен ми изглежда като урибата не е стигнала до второто птозорче. Има бледа черта там където тря ва да е контролната линия.
Виж целия пост
# 253
Спазва ли указанията. На мен ми изглежда като урибата не е стигнала до второто птозорче. Има бледа черта там където тря ва да е контролната линия.

Да, спазвах ги .. може би си е от теста. Иначе сега излезе контролната линийка.
Виж целия пост
# 254
Daisy1 - давай нов тест Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия