"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 54

  • 43 571
  • 790
# 270
Има момичета, които споделят, че са видели наситена черта седмици след закъснението. Не искам да те навивам излишно, но за мен няма как всички тези тестове да са с фалшива втора линия.
Виж целия пост
# 271
Момичета, мисля, че belive наистина имат подвеждаща сянка .. имах още един и го направих
Виж целия пост
# 272
Мисля че това е сянката, за която бях споменала по- назад. За мен тестовете са отрицателни.
Успех следващия месец.
Виж целия пост
# 273
Има момичета, които споделят, че са видели наситена черта седмици след закъснението. Не искам да те навивам излишно, но за мен няма как всички тези тестове да са с фалшива втора линия.
Но аз не ги правя сутрин а когато ми падне
 
Не ви ли се вижда по - бледа днес
Виж целия пост
# 274
Скрит текст:
Има момичета, които споделят, че са видели наситена черта седмици след закъснението. Не искам да те навивам излишно, но за мен няма как всички тези тестове да са с фалшива втора линия.
Но аз не ги правя сутрин а когато ми падне
 
Не ви ли се вижда по - бледа днес

Ами аз на тази снимка едвам я виждам, наистина на другите сякаш беше по-видима, но като цяло има значение по кое време на деня го правиш, колко време не си ходила до тоалетна и колко течности си изпила за концентрацията на хормона в урината. При такива несигурни резултати, по-добре ги прави сутрин с първа урина.
Виж целия пост
# 275
Теста е отрицателен момичета.
Виж целия пост
# 276
Теста е отрицателен момичета.
[/quote
Моя ли?
Виж целия пост
# 277
Да.
Виж целия пост
# 278
Ами вижда се някаква черта.
Ама и аз не съм се настроила още никак си де
 Ще си чакам М Simple Smile
Виж целия пост
# 279
По скоро е остатъчна сянка от преминаването на урината през реактивна.
Виж целия пост
# 280
Толкова тестове направи, можеше 1 кръвен да пуснеш и да не се чудиш...просто е !
Виж целия пост
# 281
Здравейте
Как мислите положителен ли е
Виж целия пост
# 282
Толкова тестове направи, можеше 1 кръвен да пуснеш и да не се чудиш...просто е !
Да така е...
Виж целия пост
# 283
Здравейте
Как мислите положителен ли е

За мен е положителен! На кой ден закъснение е правен?
Виж целия пост
# 284
И според мен е положителен! Чертичката е розова! 😊

Здравейте
Как мислите положителен ли е
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия