Дългото чакане след трансфер - 92

  • 60 163
  • 748
# 300
Желая ти много успех, дано този път ти бъде на късмет. Аз лично останах много разочарована от тази клиника и бързо прекратих посещенията си там.
Виж целия пост
# 301
Желая ти много успех, дано този път ти бъде на късмет. Аз лично останах много разочарована от тази клиника и бързо прекратих посещенията си там.
Благодаря ти , да и аз четох много негативни коментари ,но и такива че доста бебета е създал .Една моя позната също е бременна сега.За мен всичко е на късмет.Успех и на теб 🤗
Виж целия пост
# 302
Здравейте! Извинявам се за глупавия въпрос. Сега направих един тест Престо и не знам това МНОГО бледа втора черта ли е или просто прозира тестовата линийка. Обикновено вижда ли се изобщо втората линийка, дори и едва доловимо?
Виж целия пост
# 303
На моя първи положителен тест линийката беше съвсем бледа Wink Утре повтори пак! Успех!
Виж целия пост
# 304
Здравейте! Извинявам се за глупавия въпрос. Сега направих един тест Престо и не знам това МНОГО бледа втора черта ли е или просто прозира тестовата линийка. Обикновено вижда ли се изобщо втората линийка, дори и едва доловимо?

Здравей , бледа чертичка е ,ако всичко е наред всеки ден ще става по-ярко червена .Почнала е инплантацията най-вероятно .Успех 🤗
Виж целия пост
# 305
Здравейте.
На 16.06 ми беше трансфера на едно 5 дневно ембрионче
Вечерта имах някакви странни усещания,сякяш се пукат балончета в мен и от тогава до сега абсолютно нищо...:/
Виж целия пост
# 306
[q
    [/list][/b]uote author=Satin_lina link=topic=1340562.msg43024661#msg43024661 date=1624083270]
    Здравейте! Извинявам се за глупавия въпрос. Сега направих един тест Престо и не знам това МНОГО бледа втора черта ли е или просто прозира тестовата линийка. Обикновено вижда ли се изобщо втората линийка, дори и едва доловимо?
    [/quote]... На кой ден направи теста? Мен днес ми е 7 ми ден и вече не ме свърта.
    Виж целия пост
    # 307
    [q
      [/list][/b]uote author=Satin_lina link=topic=1340562.msg43024661#msg43024661 date=1624083270]
      Здравейте! Извинявам се за глупавия въпрос. Сега направих един тест Престо и не знам това МНОГО бледа втора черта ли е или просто прозира тестовата линийка. Обикновено вижда ли се изобщо втората линийка, дори и едва доловимо?
      ... На кой ден направи теста? Мен днес ми е 7 ми ден и вече не ме свърта.
      [/quote]
      Трябва да покаже вече дори и съвсем бледа сянка.Аз от 5 ден почнах да си следя чертичката 😁
      Виж целия пост
      # 308
      Здравейте! Успех на всички чакащи! На мен ми предстои ЗЕТ другия месец, но тези дни съм се замислил кой трансфер е по-успешен ЗЕТ или свеж? Вие как успяхте? Имам един неуспешен свеж, имаше имплантация според мен (чхг 8,което после започна да пада).
      Виж целия пост
      # 309
      Моят успех е на ЗЕТ с 3дневни ембриони и лазерен хечинг на единия.
      Виж целия пост
      # 310
      ЧХГ 33.940на 10 ден на 5 дневни как ви се струва
      Виж целия пост
      # 311
      Добре е , след 48 часа пак си направи да видиш как нараства.🤗
      Виж целия пост
      # 312
      Добре е , след 48 часа пак си направи да видиш как нараства.🤗
      така ще направя,но не знам дали мога да се радвам още
      Виж целия пост
      # 313
      Направих кръвен тест. Кръгла 0 е резултата.
      Виж целия пост
      # 314
      ЧХГ 33.940на 10 ден на 5 дневни как ви се струва
      Знам,че е рано за симптоми,но имахте ли някакви усещания...малко се притеснявам
      Виж целия пост

      Започнете да пишете...

      Страница 1 от 1

      Общи условия