Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви сериали и предавания се обсъждат във форума?
Какви са впечатленията от сериала „Ni Chang“?
Какви са подробностите за сериала, който е посветен на 100-годишнината от основаването на Китайската комунистическа партия?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви сериали и предавания се обсъждат във форума?
-
Какви са впечатленията от сериала „Ni Chang“?
-
Какви са подробностите за сериала, който е посветен на 100-годишнината от основаването на Китайската комунистическа партия?
Форумът обсъжда, че сериалът включва 40 различни истории от различни периоди, показващи живота и „подвизите“ на обикновените китайци в името и прослава на ККП. Въпреки пропагандата, участниците признават, че историите са обикновени, човешки и истински. Те обаче изразяват загриженост относно пропагандния аспект на сериала.
-
Какви са впечатленията от японските сериали „Моне“ и „Kotaро wa Hitorigurashi“?
-
Какви са мненията за японската романтика в телевизионните сериали?

прилича на театрална постановка. Бях забравила корейските гаднярки колко са противни. Аю е много хубава, но не може да играе. Чух ЕХО и ми стана смешно, но се сетих колко добре пее Бекхьон. Джун Ки е страхотен, но прозвището което са му избрали Вълчака постоянно ми кара да се сещам за Дарън.

Нещо съм във фаза - мрънкам,защото нищо не ми харесва и целият свят ми е крив.
9 но съм заспала по някое време. Него щото знаех че "ще се предам" и няма да догледам каквото съм отворила.
