Абонаментни кутии в България - Тема 17

  • 59 185
  • 740
# 585
Момичета, имам известие за пратка в офис на еконт за в понеделник. Дали е възможно да е Кибрит?
Виж целия пост
# 586
Виж целия пост
# 587
Излагат се, освен тонера ... другото май е за тяло.
Виж целия пост
# 588
Ооо лосиона за тяло много го харесвам , тонера е ясен, другите две аз лично не знам кои са
Виж целия пост
# 589
И аз разпознах само тонера и лосиона за тяло. Ясно, че единият продукт е нов за пазара, но четвъртия не мога да го открия в сайта.
Виж целия пост
# 590
Ех, честно казано надавах се на тонер, околоочен, дневен и нощен крем, но кутията в тази комбинация става доста скъпа. Двата продукта в малка тубичка не са от тези, които са в продажба до момента
Виж целия пост
# 591
Аз се надявах най-много на серум, но и околоочния не бих отказала.

За тяло да си призная спокойно минавам с дрогерийни продукти.
Виж целия пост
# 592
А аз за тяло ползвам основно кокосово масло и масло от карите. Перфектна работа вършат.
Виж целия пост
# 593
Скраб за тяло?
Виж целия пост
# 594
Техен скраб имаше в по-предни кутии, няма да е това.
Виж целия пост
# 595
Малкото може да е околоочен в друга опаковка. Скрабовете обикновено са големи.
Залагам на крем за ръце.
Виж целия пост
# 596
И аз си помислих, че може да е крем за ръце малкото. Някой писал ли им е да пита кога ще бъде разкрита?
Виж целия пост
# 597
Малкото околоочен в по-бюджетна опаковка, това в другата бяла туба отдясно крем за ръце.
Виж целия пост
# 598


1 продукт е познат, но в нова опаковка, а другия е нов за Saff.
Виж целия пост
# 599
Пилинг маска за лице?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия