Керем Бюрсин в "Почукай на вратата ми" (тема 91)

  • 30 673
  • 737
# 210
Много ѝ ходи на Пъръл тази прическа обаче Heart Eyes
Еда моли Мело да заведе Кираз вкъщи, за да не я види Серкан.
Виж целия пост
# 211


#yenidensçk
1,26 млн. туита
Виж целия пост
# 212
Gift Heart
Виж целия пост
# 213
Айдан си мисли че Серкан е заминал и Кемал дошъл да поживее при нея. Сега изпадна в паника че той си идва вкъщата. Серкан не знаел за връзката между Айдан и Кемал.
Кемал се ядоса че Айдан продължава да го крие
Виж целия пост
# 214
Айдан и Кемал криели с години, че имат връзка, чакали Серкан да замине в Ню Йорк и Кемал веднага се нанесъл, но понеже работата с Америка се отложи, трябвало да си ходи пак. Кемал се разсърди, защото вече 5 години Айдан си намирала оправдание да не казва на Серкан
Виж целия пост
# 215
Така залепнах за монитора, че не ми се коментира даже...Ще се изкажа на рекламите
Виж целия пост
# 216
Рейтингът в момента:
1 #kuruluşosman
2 #sençalkapımı
3 #Camtavanlar
4 #Survivor2021
5 #emanet
6 #sadakatsiz
7 #artur
Виж целия пост
# 217
Нещо и двамата са много обидени един на друг. Наум си се заклеват че повече няма да се влюбват
Серкан казва на Еда че сутринта е качил едно малко момиченце и затова колата е изцапана...
Виж целия пост
# 218
И двамата се питат на ум какво правят заедно, заричат се, че повече няма да съберат. Серкан каза, че е качил момиче в колата си сутринта, но била огромна беля. Еда се усети за кого става дума Joy
Лейля е в Германия, защото Ердем ѝ бил изневерил.
Джерен и Ферит били в Англия, щели да имат бебе
Виж целия пост
# 219
Ердем и Лейля имали връзка.Ердем изневерил на Лейля и тя напуснала фирмата...
Джерен и Ферит били в Англия, заедно, щастливи, чакали бебе
Еда завършила с отличен, имала собствена фирма, получавала много награди.
Виж целия пост
# 220
Ханде в Туитър Simple Smile

1,28М
Виж целия пост
# 221
Колко ми е странно да ги виждам като в спомените им. Все едно наистина са минали 5 години
Виж целия пост
# 222
Ще идваш ли пак тук
не
добре ..Какво има
Минали са 5 години а ти си все още толкова красива
Преувеличаваш
Не, казвам това което мисля, както би казал всеки мъж
********
Виж целия пост
# 223
Някои неща не се променят обаче. Смотаните цигулки са ги обновили 🤔

Защо не си спомниха за пердетата, а как хвърлят шишета и замърсяват света? 😆
Радвам се, че тази среща не се оказа онази, която чаках - вчерта.
Серкан май се държи като дънер 🤨
Виж целия пост
# 224
Не мога да откъсна поглед от тях. Какво си казаха накрая?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия