Керем Бюрсин в "Почукай на вратата ми" (тема 91)

  • 30 698
  • 737
# 390
Е те ако си простят втората серия с какво ще запълват другите 9?
Тъй де....
Още на час по лъжичка май ще ни показват какво се е слупило преди 5 години. Което е добре.
Но мисля че  първи напенки за събиране ще са поне към 7-8 серия
Серкан преди това ще разбере че малката е негово детв (да кажем към 3-4 серия),...
Виж целия пост
# 391
Нещо, което пропуснах да напиша, а е важно - в този епизод Серкан и Еда ми изглеждат съзряли. Не само на външност, а и по характер. Еда не е онова момиче от първи сезон, превърнала се е в жена. Отново показва характер, но я няма онази импулсивност, която на моменти толкова ни дразнеше. Браво на Айше! Напипала е нещата много точно. Еда все пак е майка. Нормално е това съзряване. Серкан може да си е върнал настройките, но и той се държи по-зряло от преди. В първи сезон му трябваха 11 епизода, за да се сети, че иска да е с Еда. А сега… му трябваше един ден. Simple Smile
Виж целия пост
# 392
И на мен ми е странно, колко студено продължава Серкан да се държи с Кираз. Мисля си, че ако беше разбрал, че е негова дъщеря, нещо в него все щеше да потрепне, да иска да прекарва време с нея, а не ,,Пак ли ти?"
Възможно ли е Мело, за да измъкне Еда от тази ситуация, да се престори на майка на Кираз, а Бурак на баща ѝ, и така постепенно и там да оформят двойка като се сближат допълнително покрай малката? Не знам, честно казано само това ми идва на главата, но и без това не ми се иска да е така Thinking
Виж целия пост
# 393
Али и аз това си мислих. Явно са спасили някак положението и ме се е разбрало, пе Кираз е дъщеря на Еда. Иначе колкото и да мрънка против децата, Серкан няма да се държи така студено с Кираз, дори и да повярва че башата е Бурак например. Нали е дъщеря на Еда, а е тръгнал отново да я печели, малоумното ми то...
Виж целия пост
# 394
KissСтрахотна серия , невероятна игра и от всичко - любов, сълзи и смях!
Не мога да се откъсна от екрана.Гледам и се радвам на любимия сериал.
Благодаря ви за компанията и коментарите.Май всички сме в шах,
макар че очаквахме бомбата и я получихме - Nature Fire се запали!
Чудни сънища, момичета:sparkles:
Виж целия пост
# 395
Обапе колкото и да мрънках срещу  името на малката, така ме спечели пе вече дори и не ми хрумва да заменя Кираз със Чери например 🙃🍒
Пфу, още ме са качии серията на части.
Виж целия пост
# 396
Честно казано, на мен не ми се иска да крият от Серкан, че Кираз е негова и на Еда дъщеря. Но вече се убедих, че Айше си знае работата и ще оставя сценария на нея. Аз само ще се наслаждавам. Simple Smile

Допада ми това, че ни разкриват на час по лъжичка какво се е случило в миналото и защо тези двама хубавци са се разделили. И на мен ми е много интересна причината.

Разбирам и Айфер, и Айдан. Все пак става дума за техните деца. Всеки ще си защитава своето и ще обвинява чуждото за страданието на своето. Wink
Виж целия пост
# 397
Бро, ден, за да й каже, че е грешка и че я иска пак.. 🥴
Али, аз си мисля, че с времето Серкан ще започне да иска да е с Черешка, дори да не знае, че му е дъщеря. Ще я търси с поглед, ще иска дс е около нея, както беше с Еда в началото. Хем се мразеха, хем се оглеждаха като котараци един за друг. Дори мисля, че може би връзката, която ще се появи между Серкан и дъщеря му, ще накара Еда да омекне като Алекс, когато онзи вампир се покаже от балкона й 😆
Виж целия пост
# 398
Момичета, сериата тази вечер е БОМБА!  Направо ме закова пред екрана. Не ми се пишеше и четеше. Едва сега се върнах да прочета какво сте коментирали. Направо надмина всички мои очаквания. Ето това очаквах. Този вид РомКом. Разплакаха ме тези двамата. Ханде направо удари в земята всички, които продължават да твърдят, че била "пълно дърво". Не можела да играе, плаченето не и се удавало... Явно тези хора са замръзнали във времето, когато тя прохождаше  в кариерата. Сигурна съм, че в момента не гледат сериала и затова няма как да знаят как играе. Затова по-добре да не коментират.
Ханде така изигра сцената на Еда с разгневения Серкан, че на мен ми рукнаха сълзите. Все едно аз бях потърпевшата. Честно и за Серкан ми стана жал. Те двамата не могат един без друг, а всъщност се нараняват. В Еда има една толкова дълбоко стаена в нея болка. Само детенцето я държи. Радвам се че Серкан разбра , че това момиче е детето на Еда. Само как му се промени физиономията. Точно това заслужава. Хайде сега да го видим как ще се бори за нея. Очаквам това да стане бавно и постепенно и то не без дейното участие на Кираз.

Кой ще издържи на тези сълзи?


Виж целия пост
# 399
Да,не се прощава лесно,но и поведението което е имал Серкан при болесстта не се изживява лесно.Не мога да преценя и отговоря на Гости докога Еда ще прощава,трябва да видя и неговите доводи в тези 5 години.Егоистът се вкопчва в човека до себе си ,за да не е сам в болестта, обичащия иска да отдалечи любимия да не го натоварва с своята болка, но и двете позиции са грешни според мен.Може би да намериш средата ,в която да минете такова изпитание е по сложно от един архитектурен строеж.Да останете заедно,но честно по човешки да обясниш какво чувстваш,как на тези години да чакаш края си е твърде тежко за теб ,как си зъл на вселената ,и не искаш но го изкарваш на този който е другата ти половина.Самата Еда когато Семиха заплаши семейство Болат също прие пътя на отблъсването и отричането , път  който изглежда че вместо свобода ,дарява само болка,обида и безизходност.Може би виждайки какво е предприел Серкан след раздялата ще мога да си отговоря ,колко още да прощава Еда.Засега знаем само че с друга не се е виждал,и не си представя дори как би могъл.Но след толкова време ,от няколко изречения да усетиш ,че Еда крие нещо от теб,означава,че нищо не си забравил,още чувстваш ,само временно си се покрил  с маска на студенина,а всъщност живееш в болезнена празнота.
Виж целия пост
# 400

Али, Алекс, искрени благодарности на вас двете за експресните включвания, преводи, разяснения по епизода! Колкото и да ви благодарим, думите няма да са достатъчни! Бъдете здрави и благословени!

За вас с любов!

Виж целия пост
# 401
много благодаря за фрага. От това което гледам ще бъде интересно, дано майката не се опита да ги разделя.
А иска ми се Еда и Серкан по бързо да се съберат зада можем повече епизоди да ги гледаме заедно след като сезон ще бъде само 11 епизода
Виж целия пост
# 402
Линде,
съгласна съм с теб, с всичко написано. Само си мисля, че Серкан все пак няма да разбере за Кираз. Поне от фрага не изглежда да знае, че детето е негово и на Еда. Ще видим де. Знаем как ни мятат с тези фрагове понякога. Wink
Виж целия пост
# 403
Честно казано, на мен не ми се иска да крият от Серкан, че Кираз е негова и на Еда дъщеря. Но вече се убедих, че Айше си знае работата и ще оставя сценария на нея. Аз само ще се наслаждавам. Simple Smile

Допада ми това, че ни разкриват на час по лъжичка какво се е случило в миналото и защо тези двама хубавци са се разделили. И на мен ми е много интересна причината.

Разбирам и Айфер, и Айдан. Все пак става дума за техните деца. Всеки ще си защитава своето и ще обвинява чуждото за страданието на своето. Wink
БРО, никога не мога да кажа на черното , бяло...Ако синът ми е виновен си му го казвам...Не мога да обвиня чуждото дете, за грешките на моето...Спорно е кой , на кого е причинил повече болка...Серкан на Еда, или обратното....
Виж целия пост
# 404
nrgmama, Гости - споделям мненията ви. Любовта колкото и да е силна, понякога не е достатъчна. Ако единият от двамата допуска една и съща грешка повече от веднъж и  всеки път изпитва чувствата и търпението на другия като очаква, че ще му прости и прояви разбиране - ами не, в живота не е толкова просто и обикновено краят не е особено щастлив. Smirk Всеки поема по своя път.
Ако трябва да съм честна на мястото на Еда, ще му бия шута на Серкан още преди да съм му дала шанс - Селин е правилната за него жена, но иначе само при мисълта за Еда се вълнува. Говори едно, мисли друго, върши трето. Такъв дето не е наясно със себе си определено няма да го изтърпя и ще сложа край още в самото начало Smiling Imp

Но, това е просто сериал и може всякак. Ще се опитаме да ги разберем и оправдаем! Sweat Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия