"Пътят на честта" - в очакване на сезон 2 с надежди за нещо много по-добро - тема 10

  • 36 268
  • 748
# 120
Сценаристките разчитат,че като гледаме новите артисти ще забравим за калпавия сценарий и блудкавите диалози .Сериал не се прави само с актьори.

Ами Михаела каква песничка направила, текста нищо общо със сериала - сериал, животът ни с тебе е сериал, мелодията сто процента е крадена
Виж целия пост
# 121
Абсолютно.. Ох, то че ще се гледа, ще се гледа, дано е поносимо..  😁
Виж целия пост
# 122
"Албион" правиха "Отдел Издирване", към който подходих с големи надежди. Особено след като пилотният епизод беше два часа, подобно на много хитови западни поредици. После настана обичайната сапунка. Та и тук ще е така явно...
Защо са толкова много нови герои, то това разводнява тотално идеята.
Виж целия пост
# 123
"Албион" правиха "Отдел Издирване", към който подходих с големи надежди. Особено след като пилотният епизод беше два часа, подобно на много хитови западни поредици. После настана обичайната сапунка. Та и тук ще е така явно...
Защо са толкова много нови герои, то това разводнява тотално идеята.

Опитват се да спасят сериалчето, предполагам ... след толкова критики на първия сезон ?!
Виж целия пост
# 124
Очевидно сюжета ще се върти около новите играчи , затова и много герои им намалиха ролите, като на Симона, Дичо, Инчето, полицая. Има ги, но явнио в прекалено малко епизоди
Виж целия пост
# 125
Здравейте, прочетох много  коментари и сюжета на първи сезон, изгледах видеа с Кера и Калоян моменти. Найстина ли е добър сериала? Струва ли си да го гледам? Обикновено като гледам фен видеа виждам голямата химия между персонажите и гледам сериала😳 Този път аз нещо не я усетих…незнам.
Виж целия пост
# 126
Здравейте, прочетох много  коментари и сюжета на първи сезон, изгледах видеа с Кера и Калоян моменти. Найстина ли е добър сериала? Струва ли си да го гледам? Обикновено като гледам фен видеа виждам голямата химия между персонажите и гледам сериала😳 Този път аз нещо не я усетих…незнам.
Струва си само за да видиш химията мержу Киро Блендера и Жакиту. Половин сериал се гледаха от 4 метра, но толкова страстно, че накрая се ожениха.
Виж целия пост
# 127
Добре ще го гледам само заради тях 😂❤
Виж целия пост
# 128
Добре ще го гледам само заради тях 😂❤
Моля те само да не го гледаш заради мен. Не бих могла да нося този грях.
Виж целия пост
# 129
Не разбирам защо просто не пуснат нов сериал /при толкова много нови герои/ , а се мъчат да закърпят нещо върху онази ялова основа .
Виж целия пост
# 130
Невероятно, но факт- загледах го сериала, че го и следя Joy
Най-смешни  са ми Бонка, Киро и Кера.
Но ми стана интересно семейството на Калоян и случките със съпругата му и децата. Синът му е страхотно детенце и много добре играе. Най ми харесва от всички.
А майката на Калоян е много слаба актриса и ми е нелицеприятна. Разбрах, че е жената до този ми така приятен и кадърен актьор Кадурин.
Лютаков не остарява хич добре.
Боби Турбото е смешен и той, но персонажа му, добре си играе човекът.
Виж целия пост
# 131
Ей, бях забравила Боби. Едно от малкото свежи неща, които правеха поносимо гледането.
Виж целия пост
# 132
Добре ще го гледам само заради тях 😂❤
Моля те само да не го гледаш заради мен. Не бих могла да нося този грях.
😂 Изгледах няколко епизода, драматично е харесва ми и ми се ядът сега  чушки😁Утре като го изгледам сезона ще си кажа 😊😉
Виж целия пост
# 133
Забелязах, че който и да публикува нещо за новия сезон от актьорите, все са на маса. 😁
Виж целия пост
# 134
Забелязах, че който и да публикува нещо за новия сезон от актьорите, все са на маса. 😁
Ама има ли пълнени чушки или са разнообразили менюто ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия