"Пътят на честта" - в очакване на сезон 2 с надежди за нещо много по-добро - тема 10

  • 36 268
  • 748
# 555
Гледам си аз един латино-американскш сериал, що народ съживиха, тук ли няма да могат. 🤣🤣🤣
Страхил приятелят на Димитър ли е?
Виж целия пост
# 556
Аз мисля, че може Киро да е инсценирал убийството. И че Вихра знае и сигурно той е наредил Вихра да е охрана и  доверен човек на Жаки.
Виж целия пост
# 557
[Фучка е непоправима в нейните алабализми.Скроен сценарий с бели конци,диалози пълни с 50 процента безсмислици и така може да подкара сериала като "Дързост и красота".Кои и повярвал,че е талантлива  сценаристка?
Виж целия пост
# 558
Хаха, полудехме, аз вчера бях на гости следобед и там гледах 10 минути... индийски сериал! 😆 Забравих им имената, много са атрактивни, но на единия герой беше Анорак, та се смях много! Обаче игра играят индийците, тия нашите самодейци да вземат да се гръмнат! Или да гледат турски, индийски и латино сериали!
Виж целия пост
# 559
Що, може Марианка да го е пуснала за последните десет минути от  последния епизод колкото да видим, че е жив?

Даже може Марианка да го е спасила и да се е грижила за него до момента, когато ще се появи. Ужас. Дано не е жив.
Виж целия пост
# 560
Плачков завалията е под такъв чехъл, че чак ми е симпатичен.
Виж целия пост
# 561
Не е жив Киро.
 Орлин явно го поръча.
Виж целия пост
# 562
Освен ако ти не си писала сценария би твърдяла с такава сигурност.
Виж целия пост
# 563
Аз като видях Орлинчо и спирам като зрител, не мога повече. Че и бате Енчо! Идва ми в повече. Чудя се какви ли връзки е извадила Фуча, че да и дадат път за ТОВА?
Виж целия пост
# 564
Що, може Марианка да го е пуснала за последните десет минути от  последния епизод колкото да видим, че е жив?

Даже може Марианка да го е спасила и да се е грижила за него до момента, когато ще се появи. Ужас. Дано не е жив.
Пък може и парички да и трябват на Марианка.
Виж целия пост
# 565
Буратино е Ивайло Захариев.
Киро не е жив. Стивън и тия, за които работи, дърпат конците. Донков, явно, че е отрицателен герой, от това, което успях да схвана от краткото описание на последните сцени.
Койна за кого играе там нямам идея.
Виж целия пост
# 566
Защо така говорите за Мариана и мъж? От интервюта ли дойде това,че тя не го пуска да снима? Изпуснала съм Joy
Виж целия пост
# 567
Да питам защо Страхил е в затвора?
Виж целия пост
# 568
Заради убийството на Оги, трафика на бежанци и пр.
Виж целия пост
# 569
Съдейки по промото Страхил ще избяга и Адвокат Донков ще го приюти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия