"Пътят на честта" - в очакване на сезон 2 с надежди за нещо много по-добро - тема 10

  • 36 267
  • 748
# 585
Добре ли се справяше с ролята? Богомил Спиров е също от Музикалния театър и е много добър актьор.

Някак по-представителен беше и ми беше по-добре
Виж целия пост
# 586
Сладур е този Марчо, още като му влязох във фейсбука, и видях сърчицата, които слага по публикациите си, нещо абсолютно противоположно на мен, си казах този е зодия Телец. Цял живот  живея и работя заобиколена от Телци - майка, сестра ми, шефа, почти всички колежки. 😁
Виж целия пост
# 587
Да си призная - освен представителността не мисля, че имам някакви други спомени за Филип от първи сезон. Даже си мисля, че не е и имало кой знае колко сцени с негово участие. Може и да се лъжа, де...
Виж целия пост
# 588
Въобще последните страници говорите за НЕКВИ хора, за които нямам грам спомен!!!
Аз ли нищо не съм гледала???

Кои са "Мак и Докле"? Кой е Донков и кой Вуйчото???

От коментираните само Страхил си спомням, а то пък го сменили ...
Виж целия пост
# 589
😂

Леарт Докле е актьорът, който играеше Страхил в първия сезон. В този го играе Мак Маринов.

Донков е Деян Донков, който е адвокат забравихмуимето, мисля, че още не се е появил или поне аз съм пропуснала, защото гледам тази пародия с половин око. 😁

Вуйчото още не знаем кой е. Според Кобрети - полицаят Найденов.
Виж целия пост
# 590
А Вуйчото е вуйчото на Страхил. За него се знае, че е влиятелен човек. И с негова помощ Страхил и Димитър са в една килия. Но засега само това знаем, май.
Виж целия пост
# 591
Деян Донков е адвокат Ленков- вуйчото
Виж целия пост
# 592
Да, и според мен той е Вуйчото, но реално не са го показали все още. Само в един от тийзърите засега.
Виж целия пост
# 593
Ох, успокоих се, че нямам Алцхаймер!!

Благодаря ви на всичките  Smiley
Че започнах да се тревожа, гледам - пък нищо не разбирам!

П.С. Да добавя, начи Мак повече ми харесва от Докле!  Smile
А най не ми харесва Жаклин!!!
Виж целия пост
# 594
Аааа, те повечето ни сериали не са никакъв показател за липса/наличие на подобни болести. Много често и самите сценаристи не знаят какво точно са писали. По-скоро при тях може да има някакви проявления...
Виж целия пост
# 595
Бе докат не вкарат Къцамун, ич не ми го хвалете тоз серЯл😂🤭 Начи бат Енчо може, Къци не?!!😂🤭🤭🤭


Уффф, кат земете да плюЙте таз Жаклин и само се стресираВам😂🤭 Зрад нея трябва да си сменя временно ника🙃😅
Виж целия пост
# 596
Не, не, не, не го искам в сериала! 🥴
Нали се къкнеше, че повече с Фучеджиева нямал да снима!
https://m.facebook.com/Veselin-Plachkov-231084940751093/
И под другият пост написал Ще се върна! 😁🥴
Виж целия пост
# 597
Не, не, не, не го искам в сериала! 🥴
Нали се къкнеше, че повече с Фучеджиева нямал да снима!
https://m.facebook.com/Veselin-Plachkov-231084940751093/
И под другият пост написал Ще се върна! 😁🥴
Вие май от майтап не разбирате 😬😬😬
Виж целия пост
# 598
С Бонка бонбонка какво стана, в лудница ли е?
Виж целия пост
# 599
Боже, какви семпли от към съдържание хорица се изявяват във Фейса...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия