"Пътят на честта" - в очакване на сезон 2 с надежди за нещо много по-добро - тема 10

  • 36 268
  • 748
# 75
Това, което ще дават от днес повторение на първи сезон ли ще е ?!:confused:

Да.
Виж целия пост
# 76
Това, което ще дават от днес повторение на първи сезон ли ще е ?!:confused:

Да.
Хм, и за какво ще ми го припомнят ?!
И предният път беше тегаво с гледането Open Mouth
Виж целия пост
# 77
За всички онези, които не харесват Кера, ролята й втория сезон няма да е явно главна
Виж целия пост
# 78
Как така Керкар няма да е главната?Аз искам непрестанно да я гледам ."Толкова истински играе",а Ивайло с рецитацията е върхът Между другото Фучи представя Созопол като затънтено градче защо не отскочи насам да види...
Виж целия пост
# 79
Изглежда Орлин Павлов ще стане главния, Захариев ще бъде главен, но Керчето явно ще бъде второстепенна
Виж целия пост
# 80
Кера ще се занимава с фамилната си история.
Виж целия пост
# 81
Между другото Фучи представя Созопол като затънтено градче защо не отскочи насам да види...
Действието се развива в Царево.
Виж целия пост
# 82
Извинявам се Беба 2, но и Царево не е нито диво място,нито пък с порядки от миналия век.Нека Фучи да се разходи може да и дойде музата и за 3 сезон.Продуктивна е жената.
Виж целия пост
# 83
Извинявам се Беба 2, но и Царево не е нито диво място,нито пък с порядки от миналия век.Нека Фучи да се разходи може да и дойде музата и за 3 сезон.Продуктивна е жената.

Тя Фуча от  времето на Тато е свикнала с по-така почивки . Какво е за нея накакво си Царево . Децата на номенклатурата от ЦК на БКП  не почиваха  на нашето море .
Виж целия пост
# 84
Леле, обаче вярно се задава по-голяма боза от първи сезон. Ама нека видим Grinning
Виж целия пост
# 85
Сядам да гледам и аз този така успешен сериал,че да съм в крак за втори сезон.Ми то тежка и сълзлива драма,но не могат да ме развълнуват.Като се сетя за вашите коментари и непрекъснато ме напушва смях.Повредихте ме значи! Joy
Виж целия пост
# 86
Изглежда Орлин Павлов ще стане главния, Захариев ще бъде главен, но Керчето явно ще бъде второстепенна
Кера щъ излезе от бизнеса и щъ си стои у дома да готви чушки.
Виж целия пост
# 87
Ако Фучката чете да не спретне и други кулинарни рецепти,за да запълни сериалчето,защото диалогът и е постен.
Виж целия пост
# 88
Кога всъщност се очаква да започне този дългоочакван втори сезон ?!
Не искам да си причинявам повторението Simple Smile
Виж целия пост
# 89
Втори сезон започва през есента по Нова. Още няма точна дата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия