Смешки от форума 36

  • 73 774
  • 730
# 360
Ами правиш някакви допускания, които всички рискуваш да са некоректни.
Дали на някого му личи расата - на много хора им личи расата, на мен също и редовно ме питат дали съм от Източна Европа (очевидно съм) и хората ме разпознават.  

Много хора имат против ромите само защото са роми. Конкретната потребителка не казва някой от тях да се е държал зле. Дори да допуснем, че се е държал зле, тогава адресирай поведението, а не расата му. Или два реда по-надолу не се споменава не-ром, който безпокои останалите почиващи?

Аз съм отрасла около немалко цигански семейства. Майка ми и баща ми са ме учили да не се подигравам и да приемам човешки. Играла съм си с децата, гостувала съм в домовете им, те в моя. Всички завършиха училище, работят, имат нормален брой деца и са прилични и нормални човеци. Честно да ти кажа, много криво ще ми стане ако някой утре се обърне и се възмути как ги пускат в приличните хотели. Проблеми с ромите има, но е хубаво да не се поставят всички под един знаменател, защото рискуваш да обидиш свестни хора, които не по-малко от всички останали имат право на почивка и забавление лятото.

Pure Love, чети внимателно и с разбиране. Аз нямам против някой да бъде определен като ром, ако е такъв, та едва ли и самите хора имат, а от внушението на потребителката - тя директно си е казала, че такива гости са и неприятни и не са достатъчно подбрани за нейния вкус.

Цитат
само вметка, ако някой си очаква, че гостите на хотела са по-подбрани и няма да го има родния образ на простака или пък роми.
Виж целия пост
# 361
Хора, това, което обсъждате в момента е далеч от темата. Давайте по нея, или ако не - поне да е нещо весело.
Виж целия пост
# 362
Цитат
моето (бебе) се обръща още от 4тия месец и си опитва да ходи от 5тия.
Виж целия пост
# 363
Може би има предвид рефлекса на автоматичното ходене, ама то се иска и четене, освен раждане.
Виж целия пост
# 364
Преди години в "Майките на София" една потребителка убеждаваше останалите, че синът ѝ е говорил на 6 месечна възраст. Нищо не ме учудва вече.
Виж целия пост
# 365
То в една тема една потребителка обясняваше как бебетата прохождали най късно към 10м. По лошото беше че и си вярваше и не приемаше останалите мнения 😂😂😂
Виж целия пост
# 366
Е, то детенцето може и да е бърборело там нещо на бебешки, то пък не е задължително и да го разбират Joy
Племенникът ми като бебе обичаше да го нося когато е време да заспива. Докато заспи, ми гукаше на ухото едни дъълги монолози, а сестра ми твърдеше че бил си пеел че обичал така да заспива. Прецених че няма да коментирам, все пак сме род а пък аз и досега пак толкова си го мога пеенето Grin
Виж целия пост
# 367
На 2г. стенографира.😁
Виж целия пост
# 368
Цитат
На 2г. стенографира
Безценно!
Признавам, добре, че не знаех за съществуването ан БГ мама, когато дъщеря ми беше малка, можела съм да попуча трайни разстройства, свързани с развитието на детето Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 369
Малко е старичко, сорри, надявам се не повтарям 🙈
Цитат
Наистина има много жени, които гледат футбол и пият бира. Айде футболът се преглъща някакси, особено ако го коментира Петър Василев, защото той е способен коментатор. Пиша го без ирония. Но да пие бира ми идва повечко. Аз не съм чел в разказите на Елин Пелин и Йордан Йовков за жени, пиещи бира. Жените там работят и се борят с несгодите, а не къркат.
Виж целия пост
# 370
Малко е старичко, сорри, надявам се не повтарям 🙈
Цитат
Наистина има много жени, които гледат футбол и пият бира. Айде футболът се преглъща някакси, особено ако го коментира Петър Василев, защото той е способен коментатор. Пиша го без ирония. Но да пие бира ми идва повечко. Аз не съм чел в разказите на Елин Пелин и Йордан Йовков за жени, пиещи бира. Жените там работят и се борят с несгодите, а не къркат.
Ама какъв му е проблемът на тоя?
Аз не пия бира и не гледам футбол. Вместо това ям сладолед и гледам комедии. Ще ме вземе ли за жена?😜
Виж целия пост
# 371
Не ти трябва Joy
Виж целия пост
# 372
Скрит текст:
Малко е старичко, сорри, надявам се не повтарям 🙈
Цитат
Наистина има много жени, които гледат футбол и пият бира. Айде футболът се преглъща някакси, особено ако го коментира Петър Василев, защото той е способен коментатор. Пиша го без ирония. Но да пие бира ми идва повечко. Аз не съм чел в разказите на Елин Пелин и Йордан Йовков за жени, пиещи бира. Жените там работят и се борят с несгодите, а не къркат.
Ама какъв му е проблемът на тоя?
Аз не пия бира и не гледам футбол. Вместо това ям сладолед и гледам комедии. Ще ме вземе ли за жена?😜
Тц, не се бориш с несгодите. Сладолед и комедии? Марш на нивата.... Joy
Виж целия пост
# 373
Как на човек да не започне с усмивка денят😅✌️

Цитат
"Годишнина от сватбата" за един мъж е нещо като празник, ама не е точно празник. То е нещо като честване на "Обесването на В.Левски", "Кончината на Ботев" и други такива. Някой се е жертвал за знай ли човек какво - поднасят се венци, едноминутно мълчание, леене на куршум, една две ракии педи лягане.
За свекървата годишнината от сватбата на сина и е отбеляване на трагично събитие - "Потъването на Титаник", "Земетресението от 77-ма", "Пускането на бомбата над Хирушима". Случило се е нещо, което е променило хода на историята. Важно е, но ако можеше да се върне историята - трябвало е да се направи нещо да се избегне и да не се случва въобще.
А сега да седнат трите страни - снаха, свекърва и син и да празнуват. Ми няма логика.
Виж целия пост
# 374
Цитат
Аз имам външен простор. Харесва ми да си излагам прането, след като съм се опрал. На първия ред винаги слагам гащите си - боксерки, слипове и др., за да е видно какъв мъж съм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия