Лека и безаварийна на тези, които карат ШОФЬОРСКИТЕ - 14

  • 72 610
  • 764
# 210
Желая успех на всички, на които им предстоят изпити по кормуване! Моята книжка я очаквам на 22.02 и нямам търпение да отида до магазина с колата Bowtie
Виж целия пост
# 211
То на изпита е страшно,но по- страшно става после ,когато няма до теб човек с втори чифт педали Wink Изпитвам го сега,на собствен гръб.И аз на 40+.Ами не е като на 18 и това е
Виж целия пост
# 212
Aз съм на 16 час сега и още е голям зор всичко. Днес на няколко пъти сгафих сериозно, даже веднъж ми загасна колата на кръстовище. От следващия път сменяме колата, защото на инстуктора ми са причислили нова и отсега се чудя ще свикна ли с друга кола, аз едвам започнах да свиквам с тази. Grinning
Виж целия пост
# 213
Момичета, няма да се явявам на новата дата 🥴
С ковид съм от днес
Виж целия пост
# 214
Здравейте, днес беше изпита ми по теория пред ДАЙ. На самият изпит за мен беше странно, че за всеки той започваше по различно време. Един по един влизахме и преминавахме през детектора, изпитващия насочваше към определения таблет и в момента в който седнеш си стартираш изпита сам. Което само по себе си не е проблем, но с това шумът от останалите, влизащи продължава почити през цялото време да не говорим за закъснялите и не разбралите, кога ще им се проведе изпита. Така става, че тези които са влязли първи започват да си тръгват, а последните точно са седнали. За мен беше изключително неприятно заради непрестанното говорене, което се получава. От други мой познати
знам, че изпита стартира за всички едновременно, тези които са готови си предават и изчакват останалите да предадат, след което всички си тръгват. Тоест никой на никой не пречи. Въпроса ми е за тези, които скоро са минали теория пред ДАЙ, при вас как беше?
Ако има значение моят се проведа на ул. Витиня 1.
Виж целия пост
# 215
Здравейте, днес беше изпита ми по теория пред ДАЙ. На самият изпит за мен беше странно, че за всеки той започваше по различно време. Един по един влизахме и преминавахме през детектора, изпитващия насочваше към определения таблет и в момента в който седнеш си стартираш изпита сам. Което само по себе си не е проблем, но с това шумът от останалите, влизащи продължава почити през цялото време да не говорим за закъснялите и не разбралите, кога ще им се проведе изпита. Така става, че тези които са влязли първи започват да си тръгват, а последните точно са седнали. За мен беше изключително неприятно заради непрестанното говорене, което се получава. От други мой познати
знам, че изпита стартира за всички едновременно, тези които са готови си предават и изчакват останалите да предадат, след което всички си тръгват. Тоест никой на никой не пречи. Въпроса ми е за тези, които скоро са минали теория пред ДАЙ, при вас как беше?
Ако има значение моят се проведа на ул. Витиня 1.

По същия начин… доста досадно беше, да не говорим, че всеки втори нямаше маска или нещо не беше разбрал и се обясняваха през 3 минути…
Виж целия пост
# 216
Има ли увеличение в цените на курсовете? Трябва да изкарам допълнително още 2 кормувания и да се явя на изпит за втори път, но този месец средствата ми са малко ограничени и се чудя дали да не го оставя за следващия.
Виж целия пост
# 217
Сигурна ли си ,че са само 2?Когато аз карах преди половин година си платих 4"по закон",че така ми казаха в автошкола та.Даже 2пъти по 4,че ме късаха два пъти.
Виж целия пост
# 218
Може би иска да каже 2 кормувания. Понеже обикновено се вземат по 90 минути, т. е. 2 кормилни часа.
Виж целия пост
# 219
Бях на листовки през 2017. И... Доколкото помня, всеки беше сам за себе си. Казваха ни кой къде да седне, и щом седнеш-започваш да решаваш. Станах готова за 10-15 минути, видях така чаканото "ДА" и кой откъде е.
Виж целия пост
# 220
Може би иска да каже 2 кормувания. Понеже обикновено се вземат по 90 минути, т. е. 2 кормилни часа.
Ясно.Аз карах по 45 Мин.Политика на автошколата.Рядко някой караше по 90мин.
Виж целия пост
# 221
Здравейте,
много съм се спекла... на 33 съм, чувствам се спряла тотално. Минах 21 часа кормуване и спряхме докато не взема листовките. Вчера се явих на вътрешен и реших две листовки с по 5 грешки.. чувствам се много глупава - сякаш няма да се справя.. Днес ще се пробвам пак на вътрешен.
Виж целия пост
# 222
Здравейте,
много съм се спекла... на 33 съм, чувствам се спряла тотално. Минах 21 часа кормуване и спряхме докато не взема листовките. Вчера се явих на вътрешен и реших две листовки с по 5 грешки.. чувствам се много глупава - сякаш няма да се справя.. Днес ще се пробвам пак на вътрешен.

Здравейте, аз взех книжка на 31, този октомври… щом аз взех, значи и вие ще успеете, хич не ми е в кръвта на мен Simple Smile)) един съвет - не се просто “пробвайте” на листовките, ами се явете, когато сте подготвена. Листовките човек или ги знае, или не… просто решавайте от сайта, поглеждайте си грешките и това е Simple Smile
Виж целия пост
# 223
За опреснителни часове може ли някой спокоен и добре обясняваш инструктор?
От Плиска да взима ...
Виж целия пост
# 224
На мен ми останаха още 2 ч кормуване (1 път) и после идва страшното - изпита. Grinning Oще се случва да си угася колата тук таме, случва се и да направя някоя грешка... абе ще видим. Предния път ходихме на магистрала и там ми се стори по-лесно. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия