Слънчев бряг - 2021-2024

  • 66 324
  • 567
# 270
дааа, всички са с тия ушета, и малки и даже големи, особено пияни такива 😄

Е щом тръгвате няма смисъл, но за някого ако е полезно - 30 левовият е точно на Хризантема, на 2 крачки от Байкал и Поморие сън.
Има и една мацка и до Еконт Автогарата, която е голяма майсторка с декорациите, при нея е 40 лв.гел /доп.декорациите/
Виж целия пост
# 271
дааа, всички са с тия ушета, и малки и даже големи, особено пияни такива 😄

Е щом тръгвате няма смисъл, но за някого ако е полезно - 30 левовият е точно на Хризантема, на 2 крачки от Байкал и Поморие сън.
Има и една мацка и до Еконт Автогарата, която е голяма майсторка с декорациите, при нея е 40 лв.гел /доп.декорациите/
Жалко че не ви попитах тук,преди няколко дни,нищо ,живот и здраве догодина !
Виж целия пост
# 272
Здравейте , в Слънчев бряг сме в края , близо до Несебър , бих искала да отидем в старата част . С кола сме и се чудя дали да си вземем автобус или да отидем с колата и да търсим паркинг (платен /неплатен каквото има ). Какво ще ме посъветвате ?
Също така ме интересува някъде готова храна за вкъщи откъде можем да купим - супи, манджи? Благодаря !
Виж целия пост
# 273
Здравейте , в Слънчев бряг сме в края , близо до Несебър , бих искала да отидем в старата част . С кола сме и се чудя дали да си вземем автобус или да отидем с колата и да търсим паркинг (платен /неплатен каквото има ). Какво ще ме посъветвате ?
Също така ме интересува някъде готова храна за вкъщи откъде можем да купим - супи, манджи? Благодаря !
Има голям платен паркинг точно в началото на Несебър,на кея при корабчетата.
Виж целия пост
# 274
Да се включа пак, с един отзив за Хелените.
Много сме доволни.
Първо ни изненадаха на рецепцията на Хелена Парк още с посрещането.
Тъй като оставали малко хора за началото на септември в Парк, ни настаниха направо в Сендс.
После ,тъй като ние пристигнахме в 10.00ч, ни казаха да изчакаме малко и ще видят какво могат да направят.
Един изключително мил управител, след 20 минути, ни даде гривни, а после каза да почакаме още малко в лобито, а той ще размени някоя стая, че аз жално питах за такава за преобличане, че с баба и дете сме с дрехите от снощи.
В 11.00ч вече бяхме на третия етаж, прекрасна, просторна, чиста стая с гледка фронтално море, големия басейн и ресторантите.
Навсякъде е много чисто и комфортно.
А храната просто не можеш да опишеш и изброиш.
Мога да сравня единствено с Мирамар като разнообразие, много тия и екстри.
Поне десет- петнадесет вида плодове- бяло, червено, розово грозде, диня, пъпеш, праскови, белени портокали, грейпфрути, ананас....десерти много вкусни- страхотна френска селска и домашна бисквитена торта, баклави.....
Салата двадесет вида, сирена, крекери, сухарчета и прочее не могат изобщо да се изброят.
Основни: патешки бутчета със сини сливи, ростбиф и гарнитура два вида пюрета, сьомга, пилешко със сос от сини и други сирена, свинско печено със зеленчуци, три вида други риби, миди, скариди, калмари, още два-три вида меса, поне две-три зеленчукови ястия, страхотни печени, а има и пържени зеленчуци, супи, таратор, пици на жар, нещо като дюнери....
Такива прекрасни кюфтенца от тиквички с киноа опитах....
Изобщо не може да се разкаже. Невероятно красиво подредени и страшно вкусно сготвено е. Все едно си на кулинарен фестивал.
Хората снимаха, снимаха..аз само се възхищавах и се засищах само с поглед.
Плажът...си е плажът Слънчев бряг.
Огромен, хубав, има достатъчно свободни чадъри, шезлонгите са много удобни.
Морето е топло, хубаво, доста чисто за края на август. На голямата зона за свободно ползване към Хелените, вляво от плажния бар, обаче имаше много водорасли, учудихме се като се разходихме. Ние седнахме на малката зона, вдясно от платената, че бяхме изморени да ходим в началото, там беше супер чисто и хубаво морето.
Въобще сме адски доволни от Хелена, много положително впечатлени и определено изненадани от нивото.
Ще събирам още впечатления и ще направя и аз снимки.
Виж целия пост
# 275
Търся отзиви за хотел Синя Перла в Слънчев бряг?
Виж целия пост
# 276
Търся отзиви за хотел Синя Перла в Слънчев бряг?
Ето тук може да се видят мнения за хотела от това лято.
https://visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-blu-parl-slanchev-briag-19735/
Виж целия пост
# 277
Пожелавам на всички светли, спокойни и щастливи празнични дни, както и една здрава, мирна, успешна и пълна с много почивки Нова година!
Не мога да устоя и да не се похваля и с резервацията за Хелена Парк за 25 юни- 05 юли 2023г:smile:
Виж целия пост
# 278
Много от рано ги почнахте резервациите, бравос Simple Smile

Весели празници!
Виж целия пост
# 279
Хич не е рано. Доста хотели от 1 януари намалят процентите за ранните резервации. Аз имам резервация вече от 3 седмици. Grinning
Светли празници за всички! 💚🍀🌲
Виж целия пост
# 280
Здравейте,
Някой с отзиви за Мелия от миналата година? С дете на 4 години сме и ми е важно плажът да е хубав (басейните въобще не ме интересуват) и храната да е ок за малко дете (да има супи, някакви готвени подходящи неща...). Чета отзиви, че е ок, но все още се чудя. Последните 3 години сме в Мирамар само заради детето, добрата храна и плажа, но вече наистина ми се ходи някъде другаде...
Виж целия пост
# 281
Здравейте! Някой знае ли как да стигна от Слънчев бряг до Варна и обратно, но да не ми излезе скъпо, защото имам път всеки ден до там? Рано сутринта от Слънчев бряг до Варна и вечерта от Варна към Слънчев бряг Neutral Face
Виж целия пост
# 282
Toва е убийствено, особено ако говорим за летния сезон, макар че обзорския проход си е почти целогодишно натоварен.
Обмислете вариант за квартира в едно от двете места.
Виж целия пост
# 283
Подкрепям, отделно доста често стават катастрофи и тапи. Преди 2 години точно пред нас се беше нацепила някаква много наточена панамера, която естествено изпреварвала неправилно. Ние отивахме към Обзор и ни прекараха през някакъв обходен път, който НЕ бих нарекла път в никакъв случай и, при все че съм пътувала къде ли не, те такова чудо не бях виждала в живота си. Не бих си го причинила. 🙁
Виж целия пост
# 284
Да побутна темата, за любимият ми Слънчев Бряг.
 Едва днес организирахме отпуските с колегите , и сега започвам да си търся хотел.
Ако има дами запазили вече , споделяйте.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия